Jump to content
Dogomania

Ami przeżyje, znalazł miejsce na ziemi, gdzie będzie miał kawałek raju... Ami w DS :)


_ogonek_

Recommended Posts

A ja się męczyłam z nowym banerkiem Amiego:
Próba nr 2:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/180249-Kochany-dziadeczek-Ami...-czy-13-lat-%C5%9Blepota-g%C5%82uchota-DO%C5%BBYWOCIE"][IMG]http://lh6.ggpht.com/_jPRKC9R8AIA/S88eQmC0z6I/AAAAAAAAC3w/eKo-3My8hq8/1234.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jak się wklei banerek to nie działa edycja postu, dlatego muszę sama na siebie odpowiadać, jest tak:
1. banerek działa, na innych wątkach też !!! jest podlinkowany :)
2. prośba - mamy hotelik i to super - bo wyspecjalizowany w staruszkach :) - kasy nie ma, a przydałaby się szybko - natomiast Pompon znalazł dom i trwa na niego bazarek - myślę, że nikt nie będzie się sprzeciwiał, aby ewentualna nadwyższka po pokryciu kosztów Pompona leczenia poszła na Amisia, więc - zagladajcie, podbijajcie, hopajcie i kupujcie - niedługo Dzień Matki, może coś się przyda, tu:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184020-oryginalna-BI%C5%BBUTERIA-ALKOHOL-i-nie-tylko-dla-POMPONA-do-29.04[/url].

Bardzo Was proszę, odwiedzajcie ten watek, róbcie ruch, zamieszanie, mogę się z kimś nawet pokłócić jak jest chętny, ale słabo bo strasznie chora jestem i weny nie mam.

TRZEBA ZMIENIĆ TYTUŁ WĄTKU - na: jest hotelik, ale nie ma pieniędzy, błagamy o każdy grosik !!! albo coś w tym stylu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']E-S wyczysc skrzyneczke. W kazdym razie juz pisze do Ogonka :)[/QUOTE]

wyczyszczona.

[quote name='IVV']Ewuniu napisz do Tereski -ona ze slaska jest.
ja moge cos jednorazowo podeslac i to pewnie do Ciebie[/QUOTE]

Myślisz o Teresie Borcz ? Tak ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ingrid44']Trzeba napisac PW do rotek -ona jest wolontariuszka w Uciechowie i bedzie wiedziec czy ktos chce go adoptowac i czy jest jakies zainteresowanie zanim zaczniemy zbierac kase.[/QUOTE]

Ale przecież nie zbieramy kasy realnie póki co - zbieramy deklaracje.
I może zadam głupie pytanie - ale jak wysłać PW do kogoś, na czyj profil nie można wejść bo go nie ma na wątku ? :oops:

Link to comment
Share on other sites

Zajrzałam:
[quote name='rotek_']

ami jedzie prawdopodobnie do domu, dzięki ogłoszeniu w MP!!!
jeszcze muszę to przemyśleć
domek z ogródkiem, starsza pani i suczka też nie pierwszej młodości
mieli już kiedyś niewidomego psa i świetnie sobie razem żyli

jedyne co mnie martwi to fakt, że starsze osoby mogą się przestraszyć lub nie zrozumieć istoty kontroli przedadopcyjnej
z jednej strony nie chcę zaprzepaścić szansy dla naszego staruszka
na szczęście ami nie jest rasowcem i nie ma prawdopodobieństwa, że trafi w złe ręce

[/SIZE][/QUOTE]

Aaaaa !!!! Jezu jak się cieszę, że zacytuję :)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]ale myślałam żeby ukierunkować się na ślepaczka amiego i jego wysłać na hotel
jak padał deszcz Ami nie mógł znaleźć wejścia do boksu i kto wie ile on czasu spędził na wybiegu
rano zastaliśmy go śpiącego w rogu siatek, był cały przemoczony[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]tak ami myślę najpilniej potrzebuje domku[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma] [/FONT][/COLOR]
[/QUOTE]

Tak, Amiś pilnie potrzebuje swojego domku ( DT lub najlepiej DS) on nie ma czasu...

trzymam zatem mocno kciuki żeby wszystko się udało i by znalazł kawalek swojego domku , cieplego domku..

ale nie odmawiałabym jeszcze zaklepanego miejsca w hoteliku , [COLOR=silver]licho nie śpi[/COLOR] ( a kysz )
.

Link to comment
Share on other sites

To nie mów, że to kontrola przedadopcyjna. Ubierz w inne słowa, typu spotkanie, rozmowa na temat psa, zapoznanie przed adopcją - podstawowa zasada adopcji. Żeby Pani czuła się bezpieczniej, że bierze psa z wiadomego źródła, że poznaje opiekunów lub znajomych opiekunów psa.....
Tak skonstruuj by Pani miała pełną wiarę, że to ona sama decyduje o tym spotkaniu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Awit']To nie mów, że to kontrola przedadopcyjna. Ubierz w inne słowa, typu spotkanie, rozmowa na temat psa, zapoznanie przed adopcją - podstawowa zasada adopcji. Żeby Pani czuła się bezpieczniej, że bierze psa z wiadomego źródła, że poznaje opiekunów lub znajomych opiekunów psa.....
Tak skonstruuj by Pani miała pełną wiarę, że to ona sama decyduje o tym spotkaniu[/QUOTE]

Awit, napisz to na Ogolnym watku Uciechowa bo rotek tu nie zagladnie . Link powyzej-post 142. To bardzo dobra rada !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...