Jump to content
Dogomania

Zabrze


nathaniel

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 months later...

Ja widzę, że watek pada ,a mybyśmy chętnie się na jakis spacerek wspólny wybrały :mdrmed:
Ciepło jest ( aż za:mad::angryy:), morda ma mniejszą ochotę "zamordować" pobratymców :eviltong: -damy radę. To co? Będzie jakiś spacerek czy nie? No ew. jakieś spotkanie "człowieków" :p

Link to comment
Share on other sites

Pati życzymy Wam cudnej zabawy -my niestety nie jedziem :(
No i jeszcze jedna sprawa - w zasadzie 2 :eviltong: a nie bardzowiem na jakim watku napisać ( w razie cuś cuś to przeniesiesz :))
1- czy jakaś/kiś szalony dogomaniak z Zabrza ma działeczkę:grins: ? My w bloku mieszkamy i strasznie mi smutno jak Mokusia całymi dniami ma w tym betonowym pudle siedzieć (pomijam spacerki) :( Chciałam się więc wprosić:oops:
2- i chciałam zapytać o wypady nad wodę - nie mamy autka, ale chętnie oczywiście zrzucimy się na paliwko. Tylko czy ktoś nas zabierze :oops::sad: ?

Po 15 może być- moja męża ma urlop do 27, więc mogę szaleć po łąkach prawie codziennie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

tak!! tak!!! mamy caaaały wieeelki poligon, bardzo zapraszam do nas, bo wtedy mogłabym oba potwory zabrać, a do Zabrza to tylko Foxi :lol:

jeśli chodzi o mnie mogłoby to być albo 13 -15 sierpień, albo -dla Pati lepiej : od 22 sierpnia każdy jeden dzień :)

Link to comment
Share on other sites

Mysiu, a to dlaczego hę:mad:?
A tak poważnie, Mokka różnie na spacerkach się zachowuje. Jak sobie kogoś upatrzy do "pożarcia" to nie ma zmiłuj. Pati ma pieska, więc jestem dobrej myśli :multi:, poza tym zawsze są kagańce :)
A jeżeli masz z pisurami taki problem, to może przez spacerki socjalizacyjne Jacka bedzie lepiej?
Wątek dla Cię :
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=48822[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agata :)']Jeśli to jeszcze aktualne to można się przyłączyć? Nathaniel, ja jestem z Curie, pewnie wiesz gdzie to ;) Do parku Dubiela mam bliziutko. No chyba że sobie mnie/Dory nie życzycie :)[/quote]

Agata nie ma sprawy, tylko kiedy?


Eria, ale psy przez cały spacer miały by kagańce na mordkach?
Szczerze przyznaję,że Gruby w kagańcu strzela fochy - nie przyzwyczajałam go.

Link to comment
Share on other sites

wiesz co,jak Rambo z Kreonem się zaakceptują to Rambo może być bez kagańca ;)
Foxi ma zawsze bo żre,a Kreon bo też mu się zdarza żreć :diabloti: świństwa pochodzenia ludzkiego:angryy: no i nie chcę żeby coś Rambo zrobił;)

a co do terminu to dopiero po przyzłym wtorku, bo w przyszły wtorek wracam z wyjazdu. Wyjeżdżam teraz w czwartek,wracam we wtorek. Więc spacer po tym terminie
ustalcie date , ja się dostosuje

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...