Jump to content
Dogomania

Zabrze


nathaniel

Recommended Posts

  • Replies 206
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jesli macie 9:30 to u mnie bedziecie 9:38 Pati was poprowadzi, tylko tak jak mozecie to podejdzcie do mnie pod blok to ja wezme od Patrycji transporterek ktory pozyczylam ze schroniska, łazic z nim nie bedziemy.. Pati wie ktore to bloki a adres ma wiec nie powinno byc problemu ;)

Link to comment
Share on other sites

Hej
proponuję nowe spotkanie, miałoby się one odbyć w poniedziałek koło 17.30 w Mikulczycach na stawach. Dojechać tam można najlepiej tramwajem nr. 3 i wysiada się zaraz obok stawów. Tamta okolica jest fajan, jest tam dużoludzi z psami. Najpierws są 2 stawy potem pola a potem 3 staw...Odpisywać kto może i będzie???:lol:

Link to comment
Share on other sites

To jest chyba następny przystanek, ale pewna nie jestem, wysiada się jak widać po prawej stronie stawy i mnie na przystanku. Ale ten tramwaj o tej godz jest ok. Jeśli ktoś chciałby się z nami wybrać a jedzie samochodem to mogę pokierować ja od Pl. Teatralnego dostać się w tamto miejsce...Tylko piszcie

Link to comment
Share on other sites

:evil_lol: ale dylemat :lol: Pole Ludwik jest przed Katolicką, a Szczęścia Ludwika za Katolicką :cool3: i to ten za :evil_lol: Jakbyście się kiedyś umawiały gdzieś bliżej mojego domku to bym mogła Kaję wziąść - może by nie dostała zawału.... hmmm... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madzik13']a jakim autobusem musiałabym jechac z Bytomia-Karbia?? bo ja w te wakacje nudze sie i mogła bym się dołączyc jeśli pozwolicie:oops:[/quote]

oczywiscie że możesz, cóż to za pytanie? :roll: :cool3: ale ja na bytomiu sie nie znam :oops:

Link to comment
Share on other sites

Z tegho co mi wiadimo przez Karb przejeżdża autobus nr. 14 i nim mnożesz dojechać na mikulczyce (przystanek: Mikulczyce Tarnopolska) i ja z temtąd bym cię odebrała i jeszcze jedną koleżankę i byśmy poszły po Anię na tramwaj
Zapraszam serdecznie czym więcej tym weselej:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...