Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

1 godzinę temu, Szarotka napisał:

Moze pominac te kure, czy wiemy napewno, ze to Henio. Ja pamietam, ze glownie chodzilo o to, ze nie szczeka ??

 

1 godzinę temu, Ingrid44 napisał:

Ja tez pamietam ze Henio nie mial zapedow do kur I to raczej Puszek (zaginal w niejasnych okolicznosciach) atakowal kury.

Ctrl C i Ctrl V. Nie widziałyście wcześniej?

Link to comment
Share on other sites

Poznałam dzisiaj Henia - to absolutny wdzięk i urok. Półtoraroczny chłopczyk częstował go herbatnikiem, a Henio zniżał głowę, żeby broń Boże malec się nie przestraszył) i delikatnie brał przysmaczki i dopiero jak Mały puszczał, to pożerał w oka mgnieniu... :) W domu zachowuje czystość, dogaduje się z psami i kotami, ma też jedną wadę - która wg mnie jest zaletą - potrafi otwierać drzwi z klamki... Jest bystry, łagodny i śliczny!
Ingrid44 prosiła mnie o zrobienie zdjęć, ale niestety było już za późno na mój aparat, więc tylko krótki filmik Wam wklejam:

 

Przy okazji, bo chyba tu nie pisałam, ale już wpłacałam - 10 zł, moja skromna deklaracja będzie co miesiąc na jego koncie w okolicach trzeciego.

:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Bjuta napisał:

Poznałam dzisiaj Henia - to absolutny wdzięk i urok. Półtoraroczny chłopczyk częstował go herbatnikiem, a Henio zniżał głowę, żeby broń Boże malec się nie przestraszył) i delikatnie brał przysmaczki i dopiero jak Mały puszczał, to pożerał w oka mgnieniu... :) W domu zachowuje czystość, dogaduje się z psami i kotami, ma też jedną wadę - która wg mnie jest zaletą - potrafi otwierać drzwi z klamki... Jest bystry, łagodny i śliczny!

 

Henio na żywo!!!!!!!Dzięki,dzięki, dzięki :)

Bjutka, mogę skorzystać z Twojego tekstu do ogłoszeń?

Link to comment
Share on other sites

O 21.02.2016o16:27, andegawenka napisał:

Trzeba uaktualnić ogłoszenia Henia. 

Henio ma jak najbardziej aktualne ogłoszenia.

Dziś nie dam rady, bo wracam bardzo późno do domu, ale jutro powstawiam linki na pewno (obiecuję!)

 

I jeszcze muszę napisać, że jestem bardzo szczęśliwa z tego, co widzę w tym temacie, Henio w domu! (może nie stałym, ale W DOMU!) Od zawsze wiedziałam, że dokładnie tam jest jego miejsce :-) 

I chyba ktoś przyciął mu bródkę, teraz to już w ogóle miodzio wygląda ;-) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, M.P napisał:

Henio ma jak najbardziej aktualne ogłoszenia.

Dziś nie dam rady, bo wracam bardzo późno do domu, ale jutro powstawiam linki na pewno (obiecuję!)

 

I jeszcze muszę napisać, że jestem bardzo szczęśliwa z tego, co widzę w tym temacie, Henio w domu! (może nie stałym, ale W DOMU!) Od zawsze wiedziałam, że dokładnie tam jest jego miejsce :-) 

I chyba ktoś przyciął mu bródkę, teraz to już w ogóle miodzio wygląda ;-) 

Wiem, widziałam na portalach że są aktualne MP Pracusiu :). Tylko trzeba zmienić numer telefonu do kontaktu i adres pobytu. Ja podaje swój bo nie znałam telefonu do hotelu. Teraz znam dostałam od Funi mogę Ci podać. Wydaje mi się że numer telefonu i adres hotelu nie powinien być tajemnicą i powinien widnieć na pierwszej stronie, oczywiście za zgodą nowych Opiekunów Henia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...