Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

12 minut temu, handzia napisał:

Robiłam to dla Henia :) Naprawdę wystarczy tyle co napisałam :) Trzeba podzielić sprawiedliwie , oczywiście jeśli dziewczyny się zgodza, bo to one i Ty tez oczywiście wpłacałyście grube pieniażki dla Heniusia :)

Kazda z nas ma gdzieś tam psiaczka, któremu chciałaby pomóc.

Funia napisała 6 marca godz.16:00

Link to comment
Share on other sites

22 godzin temu, andegawenka napisał:

Też zostałaś bezrobotna, jak Handzia wink.gif

Ale się uśmiałam :-)

I jak już jesteśmy w temacie ogłoszeń, Henio ma wyróżnione olx do końca miesiąca. Może macie jakiegoś psiaka, któremu by się przydało takie wyróżnienie? Mogę podmienić i wyróżniać aż do skutku.

 

Co do pieniędzy, to chciałabym, żeby sunia od handzi dostała chociaż połowę. Przejrzałam jej wątek (sama się sobie dziwię, bo ta dogomania mnie przeraża...) i uważam, że naprawdę jej się przydadzą. Co do reszty, to możemy się zastanowić. Grosik dla Kseni i może jeszcze dla kogoś?

 

A heniowe filmiki i zdjęcia tak cudne, że aż nie mogę się napatrzeć. Henio z zabawkami, Henio w domu.... A filmik, na którym Henio zostawia smaczka i idzie do Pani, wyraża więcej, niż jakiekolwiek słowa mogłyby to opisać.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, M.P napisał:

Ale się uśmiałam :-)

I jak już jesteśmy w temacie ogłoszeń, Henio ma wyróżnione olx do końca miesiąca. Może macie jakiegoś psiaka, któremu by się przydało takie wyróżnienie? Mogę podmienić i wyróżniać aż do skutku.

 

 

Też Heniowi wykupiłam na miesiąc i podmienię. Mam Miśka zupełnie nieadopcyjnego. Handzia jest u niego kasjerką. Niemal zero wpłat na hotel.Masakra z tym psem :(

Link to comment
Share on other sites

Ok, to może być dla Miśka.

To proszę o tekst, jakieś zdjęcia i koniecznie na jakie województwo ogłaszać (albo jakiś link do ogłoszenia, to sobie ukradnę stamtąd).

I tak z ciekawości, gdzie ów Misiek teraz jest. Bo tak zerknęłam z grubsza na jego temat i jakoś mało informacji w nim jest i ciężko mi się tam połapać :-(

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, M.P napisał:

Ok, to może być dla Miśka.

To proszę o tekst, jakieś zdjęcia i koniecznie na jakie województwo ogłaszać (albo jakiś link do ogłoszenia, to sobie ukradnę stamtąd).

I tak z ciekawości, gdzie ów Misiek teraz jest. Bo tak zerknęłam z grubsza na jego temat i jakoś mało informacji w nim jest i ciężko mi się tam połapać :-(

Lecę szukać, chwilunia :)

Tu http://sloniu.pl/138/darmowe-ogloszenia/15-Zwierzaki/108-Psy/53539-Misiek_pies_ktory_przypilnuje_Twojego_podworka.html

i tu http://olx.pl/oferta/misiu-ma-okolo-6-lat-CID103-IDb9Q6W.html

 

Wątek Misia

 

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki moje drogie :) Ingrid poprosiła, żeby jej nadpłacone deklaracje przesłać na konto Brysia ze Szczebrzeszyna. Tam też brakuje deklaracji. Bryś jest w Hotelu u Murki a elik jest jego ksiegową. :) Ingrid wpłaciła dla Henia do lipca włącznie, czyli nadpłacona kwota to 5 miesięcy x 50 zł = 250 zł.To przelewam.

Zostanie nam ok 200 zł, coś na pewno jeszcze trzeba wpłacić do pani Kasi za 6 dni marca. Więc na razie wstrzymajmy sie może z dalszymi podziałam. Zobaczymy ile zostanie, najwyżej potem podzielimy po połowie pomiędzy onkę i Ksenie :) Może tak zostać na razie?

Pani Kasiu, proszę o info :)

 

Ps, Ingrid prosiła, żeby deklarację marcową zostawić :) czyli przelewam dla Brysia 200 zł :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, natalar napisał:

Henio miał pierwszy sprawdzian - zostal sam z moim tata na noc (mama mila nocke w szpitalu ). Szukał po domu damskiego perwiastka,ale od mojego taty nir stronil - glaskal sie i podchodzil kiedy ojciec cos jadl. Taty sposgrzezenie jest takie,ze Henio jest najszczesliwszy kiedy ja i mama obie jestesmy w domu. Mame ma jako opiekunke ja jestem od glaskania i zabawy. Kiedy wyszlam troche sie wyciszyl.Wczoraj wieczorem kiedy mnie juz nie bylo brat i moj maz pojechali do mamy z kwiatkami. Byla w piwnicy takzr chwile byl w mieszkaniu z dwoma facetami. Zaczal poszukiwanie mojej mamy po pokojach ale jak juz wrovila dal sie im glaskac i ppdchodzil. Generalnie dobrze,ze mimo wszystko dajemy mu z mama poczucie bezpieczenstwa. Mysle,ze z czasem tez co do mezczyzn zmniejszy dystans. 

Po pracy napisze cos wiecej. Pozdrowionka !

 

Dziekujemy za piekna relacje. Nie wiedzialam ze Henius za bardzo nie lubi mezczyzn. Pewnie ma zle wspomnienia z mlodosci.

Link to comment
Share on other sites

Henio chodzi za moją mamą krok w krok jak cień:) Ja ponoć na niego działam pobudzająco, bo jak tylko mnie widzi to zaczyna się bawić i merdać (dziś poległ gumowy fistaszek, nie wiemy już gdzie szukać mocniejszych piszczałek).
Henio bardzo lubi wędlinki, kiełbaski, paróweczki. Także konkrety:P
Ma już jedną koleżankę. Jamniczkę Lusię:) to jedyny pies na osiedlu, którego lubił nasz Tupet. Henia też już Lusia chciała rozruszać:)

1075013_1115613861803147_636004082_n.jpg

12804114_1115613835136483_1872828853_n.jpg

12833263_1115613855136481_2045555434_n.jpg

12834953_1115613858469814_43499333_n.jpg

12834998_1115613878469812_1082779558_n.jpg

12825600_1115613871803146_97953773_n.jpg

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...