Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

O 20.01.2016o14:07, M.P napisał:

handziu, pisałam już (nawet dwa razy), że proszę o to, co powyżej, ze względu na to, że z finansami Henia kiepsko, lepiej nie wybiegać tak do przodu z płatnościami.

Czyli Twoją ostatnia wpłatę potraktować jako bonus, ok , sorki, nie doczytałam...już poprawiam.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko dograłam .Przeprszam ,ze się nie odzywam ,mam strasznie duzo pracy i jeszcze te inne zobiwiazanie psie ...Teraz Gajkę ekspediujemy do domu jest z tym kupa roboty .Trzymam reke na pulsie z organizacja .Jakby co piszcie na Fb mam w telefonie i jest mi o wiele łatwiej .Dogomania nie otwiera się w komorce tak jak potrzeba .Dziękuje ze jestescie i trwacie tu z Heniem .Kochane moje !!

Niusiu oczywiscie ,ze poproszę .Jescze tylko do Gajowej muszę zadzwonić ,ze Henio wyjedzie od niej około 17 w poniedziałek .PZdr was wszystkie i do napisania.

Link to comment
Share on other sites

Dołączam sie do podziekowań dla Funi. Ogromnie sie cieszę ze Funia wszystko dograła i Henius pojedzie do Kasi w poniedziałek. 

Bardzo prosze dajcie mi znać ile kosztuje transport Henia bo nie wiem gdzie wysłać pieniążki. 

Nie wiem jak porozumieć sie z Funia przez FB. Szarotko jeśli możesz to zapytaj Funi w moim imieniu. :) 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...