M.P
Members-
Posts
69 -
Joined
-
Last visited
About M.P
- Birthday 05/16/1985
Profile Information
-
Gender
Female
Converted
-
Location
Wrocław
-
Interests
wszystko co ma 4 łapy i futro, no i kolce, bo jeże też są fajne, dobra książka, marudzenie ;-)
-
Occupation
asystentka stomatologiczna
Recent Profile Visitors
M.P's Achievements
Newbie (1/14)
28
Reputation
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
M.P replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Henio w łóżku- cudo!! andegawenka, nie można Ci pw wysyłać. A chciałam link do ogłoszenia Misia podrzucić. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
M.P replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ok :-) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
M.P replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
ok, to dziś podmienię i wstawię link. Na jakie województwo dać? Na temat Miśka już rzuciłam okiem i mało tam informacji ;-( A Miś cudny, tylko ooogrooomny... -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
M.P replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ok, to może być dla Miśka. To proszę o tekst, jakieś zdjęcia i koniecznie na jakie województwo ogłaszać (albo jakiś link do ogłoszenia, to sobie ukradnę stamtąd). I tak z ciekawości, gdzie ów Misiek teraz jest. Bo tak zerknęłam z grubsza na jego temat i jakoś mało informacji w nim jest i ciężko mi się tam połapać :-( -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
M.P replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Ale się uśmiałam :-) I jak już jesteśmy w temacie ogłoszeń, Henio ma wyróżnione olx do końca miesiąca. Może macie jakiegoś psiaka, któremu by się przydało takie wyróżnienie? Mogę podmienić i wyróżniać aż do skutku. Co do pieniędzy, to chciałabym, żeby sunia od handzi dostała chociaż połowę. Przejrzałam jej wątek (sama się sobie dziwię, bo ta dogomania mnie przeraża...) i uważam, że naprawdę jej się przydadzą. Co do reszty, to możemy się zastanowić. Grosik dla Kseni i może jeszcze dla kogoś? A heniowe filmiki i zdjęcia tak cudne, że aż nie mogę się napatrzeć. Henio z zabawkami, Henio w domu.... A filmik, na którym Henio zostawia smaczka i idzie do Pani, wyraża więcej, niż jakiekolwiek słowa mogłyby to opisać. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
M.P replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jak przeczytałam, że Henio znalazł dom, to.... zasmuciłam się... Że jak to?! Nasz Henio już nie będzie nasz? Ale jak zobaczyłam, że informacje są z pierwszej reki, to już mi lepiej :-) natalar, super, że tu jesteś i pisz o Heniu jak najwięcej, bo on wielu osobom skradł serce. Henio to moja wielka miłość i w zasadzie tylko dla niego zarejestrowałam się na dogo te kilka lat temu. A zdjęcia z domu, Henio wśród ludzi, to najpiękniejszy widok pod słońcem! Czekam jeszcze na te kanapowe ;-) Dziękujemy kasiainat, że dałaś Heniowi taką szansę i w sumie dzięki Tobie znalazł dom, ale też jest tu wielka zasługa Ingrid, bo to chyba ona wysłała Henia do tego domowego hoteliku? uff, tym razem czuję, że to będzie to! -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
M.P replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Linki do ogłoszeń: http://olx.pl/oferta/henio-pies-bez-wad-CID103-IDc4Gl9.html#xtor=EREC-49-[id1]-20160224-[displayLink]-978093@1-20160224094737 (ZAWSZE wyróżnione) http://www.morusek.pl/ogloszenie/301211/Henio--pies-bez-wad/#.VsxYC7ThAR0 http://www.aukcjezwierzat.pl/oferta_34852 http://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/bielsko+biala/henio+-pies-bez-wad/1001578669780910658116909 http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/Henio--pies-bez-wad-id129056.html http://www.adopcjepsow.org/animalinfoakt.php?email=on&kodid=4deg8dudcjdclfa6kgnepacksjnc23s http://bielsko-biala.lento.pl/henio-pies-bez-wad,4028053.html http://alegratka.pl/ogloszenie/henio-pies-bez-wad-27362323.html http://pineska.pl/?do=view&id=156533&title=henio-pies-bez-wad http://petsy.pl/ogloszenia/13/1/34/41363.html http://www.adopcje.org/adopcja102870.html http://alegratka.pl/ogloszenie/henio-pies-bez-wad-27362323.html -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
M.P replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
To bardzo bym prosiła o te dane, to jak tylko znajdę chwilkę dziś wieczorem, albo jutro rano, to wszystko pozmieniam i jutro też powstawiam linki :-) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
M.P replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Henio ma jak najbardziej aktualne ogłoszenia. Dziś nie dam rady, bo wracam bardzo późno do domu, ale jutro powstawiam linki na pewno (obiecuję!) I jeszcze muszę napisać, że jestem bardzo szczęśliwa z tego, co widzę w tym temacie, Henio w domu! (może nie stałym, ale W DOMU!) Od zawsze wiedziałam, że dokładnie tam jest jego miejsce :-) I chyba ktoś przyciął mu bródkę, teraz to już w ogóle miodzio wygląda ;-) -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
M.P replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
handziu, pisałam już (nawet dwa razy), że proszę o to, co powyżej, ze względu na to, że z finansami Henia kiepsko, lepiej nie wybiegać tak do przodu z płatnościami. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
M.P replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Moje zdanie jest takie: Jeśli miejsce jest sprawdzone, tak naprawdę dobrze, to nie ma się nad czym zastanawiać. Henio musi w końcu być w domu, już dość się namieszkał na dworze i zasługuje na to, choćby miał to być tylko dom tymczasowy. Najpierw okropne schronisko, później ta, za przeproszeniem, zasrana wieś, teraz, mimo iż warunki na pewno ma dobre, to cały czas jest to buda... No chyba już czas, żeby poznał domowe ciepło :( Ja rozumiem, że czasem nie warto zmieniać przyzwyczajeń psa, że nie każdy (chyba....) nadaje się do domu (choć ja w to wątpię, ale są wyjątki), ale ja wiem, ja po prostu wiem, że akurat Henio musi być w domu i już. Jeśli moje zdanie się liczy, to zaryzykowałabym, ale tylko wtedy, jeśli DT jest sprawdzony i dobry. I jeśli będzie możliwość odwiedzania chłopaka. A co do finansów. Widzę, że styczeń mam już opłacony. W tym miesiącu znowu przeleję pieniądze i proszę, żeby nie zaliczać tego na luty, tylko potraktować jako bonus. W lutym normalnie zapłacę już za bieżący miesiąc. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
M.P replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Wyróżniam, wyróżniam i to od bardzo dawna. A i tak cisza :( -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
M.P replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Od bardzo dawna (roku, albo i więcej...), wystawiam co miesiąc wyróżnione ogłoszenia na olx. Za każdym razem inne miasto, inny tytuł. Jak widać, nic to nie daje... Żeby nie było, że ściemniam, proszę: http://olx.pl/zwierzeta/psy/psy-bez-rodowodu/wroclaw/?search%5Bdist%5D=5&page=6(zjechać troszkę na dół. Ale przy wyróżnieniu, ogłoszenie przeskakuje na różne strony, więc nie wiem, ile się utrzyma na tej. A chciałam wkleić tak, żeby było dobrze widać wyróżnienie). -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
M.P replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Dziś albo jutro wystawiam nowe ogłoszenia. Bardzo proszę, pomóżcie mi wymyślić chociaż tytuł, bo ja już tyle razy zmieniałam, że chyba więcej nie jestem w stanie nic stworzyć. Naprawdę Was proszę o pomoc. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
M.P replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Teraz ogłoszenia Henia wyglądają tak: http://www.gumtree.pl/a-psy-i-szczenieta/opole/spokojny-mily-o-pieknych-oczach+-to-ideal-henio/1001443892220910658116909 http://olx.pl/oferta/spokojny-mily-o-pieknych-oczach-to-ideal-henio-CID103-IDc4Gl9.html#f6e7b02cc9;promoted http://www.oddam-psa.pl/oddam-psa/spokojny-mily-o-pieknych-oczach-to-ideal-henio.html#.Vhzgneztmkp http://www.morusek.pl/ogloszenie/286737/Spokojny-mily-o-pieknych-oczach--to-ideal-Henio/#.Vhzhoeztmko http://alegratka.pl/ogloszenie/spokojny-mily-o-pieknych-oczach-to-26969271.html http://opole.oglaszamy24.pl/ogloszenie/479457478/opole-Spokojny-mily-o-pieknych-oczach-to-ideal-Henio.html http://opole.lento.pl/spokojny-mily-o-pieknych-oczach-to,3535154.html http://www.morusek.pl/ogloszenie/284180/Henio--czy-te-oczy-moga-klamac--pies-ideal/ Piszcie, co mam zmienić, co poprawić i w ogóle jak to ma wyglądać, to jutro to zrobię.