Jump to content
Dogomania

Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)


Szarotka

Recommended Posts

  Pin by Eng Karima Hafez on Gif | Teddy bear, Teddy bear day, Cute ...🍀🍀🍀

Szczescia szczescia szcescia Zdrowenka wszelkiego Najpiekniejszego
              dla Was z serca przekazuje
Tosienka przecudna niezwykla i wyglada na 2 latka , a podobna do mojej lalusi , jeno moja Burza ma uszeczka klapniete, 8 roczek zaczela 
                    Niechaj Tylko Dobro Bedzie Z Wami
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Henio odszedł za tęczowy most 08.04. 2024 😞
Ostatni rok był dla Henia wyzwaniem. Ostatnie trzy miesiące były trudne. Ostatni miesiąc bardzo trudny... Organizm Henia nie nadążał za jego wolą życia. Niestety mięśnie zaczęły zanikać, nóżki bolały i się trzęsły. Henio jadł i chudł. Na brzuchu miał guza, który wrastal do brzucha. Każda premedytacja mogła zatrzymać jego serce. Kilka dni przed odejściem zaczął wymiotować po jedzeniu. Miał problemy z chodzeniem. Wizyty u weterynarza stały się rutyną. Walczyliśmy o jego komfort życia każdego dnia. Niestety dwa weekendy temu, w sobotę, Henio czuł się źle.. Decyzję o pożegnaniu go bardzo długo odkladalismy, przekładaliśmy ten moment jak tylko się dało, ale nie mogliśmy być egoistami.. Postanowiliśmy, że w zeszly weekend Henio pojedzie na działkę w góry. Tam gdzie się poznalismy i tam gdzie lubił być najbardziej. Przeszedł swoją ulubioną łąkę, poleżał w ulubionych miejscach. Dużo go to kosztowało i wieczorami bardzo to odczuwał. Z niedzieli na poniedziałek, w nocy jęczał i zaczął ciężko oddychać. Od razu poszedł do Pani Doktor. Musieliśmy pogodzić się z faktami i umówić na pożegnanie...Nastapilo ono godzinę później..
Organizm naszego staruszka był już bardzo zmęczony. Serce już słabe. Nie mogliśmy pozwolić na to żeby bardziej cierpiał.. Tak naprawdę ten ostatni rok dostaliśmy chyba w bonusie, bo już zeszłego lata usłyszeliśmy, że Heniowi nie zostało zbyt wiele czasu. Odszedł bardzo spokojnie. Otoczony miłością. Dziękujemy Wam tutaj za uratowanie Henia, za walkę o dom dla niego, bo dzięki Wam mógł być członkiem naszej rodziny. Poniżej wysyłam ostatnie zdjęcia Heniutka. Teraz już sobie biega swobodnie. 

Link to comment
Share on other sites

Podczytywałam wątek Henia. Tak cudownie czytało się co u Was i oglądało te zdjęcia, które były dowodem na to jak bardzo Psiak jest kochany i jak dobrze mu z Wami, a Wam z nim... Siedzę i ryczę. Cóż mogę napisać - współczuję i przytulam. Wiem jak to cholernie boli ...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...