Jump to content
Dogomania

Żaneta-niemal Ogar-w końcu adoptowana!!!


tanitka

Recommended Posts

Czytam i czytam...kochane, kawał doskonałej roboty:loveu: , ja sama nie dałam rady tak pomóc a teraz przy TAKIEJ współpracy takich wspaniałych osób-MUSI się udać...baaardzo trzymam kciuki za Żanecię i żeby wszystko się udało...no i Nutka w nowym domu :multi: -oby jej się dobrze wiodło!!!

Sabinko1:Co do steryki i kasy na nią-mamy odłożone 200zł (od ogaromaniaków) ale to za mało i uważam, że trzeba by na dogo założyć temat i ogłosić zbiórkę-my mamy z Jolą już pozbierane trochę prostego jedzenia dla Żanety, coś z Jolą dokupimy-przekażemy komu i gdzie będzie trzeba. No i myslę, że gr VI pomoże żywić sunię i jej dzieciaki i nie pozwoli by były głodne (tak jak opiekowała się nią do tej pory:p )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 698
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mama_Dorota']Mamusia dziś jeszcze nie podniosła mamusi! :mad: Już nadrabiamy! :loveu:
Czy jest możliwość poniesienia wszystkich i żeby wszystkie znalazły domek? :placz: :placz: :placz: :placz: :placz:[/quote]
MAMUSIU!!!
Nie podnioslam dziś w nocy twego wątku, bo mnie tak choroba zmogła,że wczoraj to dzieci pod moje dyktando pisły posty, mnie sie w oczach mieniło!!!

Link to comment
Share on other sites

Jakby nie liczyć, potrzeba będzie na utrzymanie i socjalizację suki 450 zł miesięcznie. W tym miesiącu, nie jest jeszcze tak źle, bo jak Bea mówiła, jest odłożone 200 zł. Ja zobaczę pod koniec tygodnia, ile mi sie uzbiera z aukcji książek na Bazarku, ale ze 100 chyba będzie, resztę pewnie się dozbiera, ale w listopadzie.......i jeszcze dalej......... Nie czuję się upoważniona do organizowania zbiorki pieniędzy. Chciałabym , zeby zrobiła to jakaś poważana i zasłużona osoba z ogarzego środowiska, tak jak , w takich przypadkach, było do tej pory.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabina1']Jakby nie liczyć, potrzeba będzie na utrzymanie i socjalizację suki 450 zł miesięcznie. W tym miesiącu, nie jest jeszcze tak źle, bo jak Bea mówiła, jest odłożone 200 zł. Ja zobaczę pod koniec tygodnia, ile mi sie uzbiera z aukcji książek na Bazarku, ale ze 100 chyba będzie, resztę pewnie się dozbiera, ale w listopadzie.......i jeszcze dalej......... Nie czuję się upoważniona do organizowania zbiorki pieniędzy. Chciałabym , zeby zrobiła to jakaś poważana i zasłużona osoba z ogarzego środowiska, tak jak , w takich przypadkach, było do tej pory.[/quote]
Bea czy będziesz nadal zbierała???
Chciałabym cos wpłacić- czy na Twoje poprzednie konto????
Tylko 100zł, na więcej na razie mnie nie stać :shake:, przykro mi!!! :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj'][B]mama-Dorota[/B]
[B]Zgubiłam Twój wątek!!!, gdzie on???[/B][/QUOTE]


Tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2319242[/url] i tu [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=32817&page=5[/url] :lol:
Samograj, nie przejmuj się tylko się lecz. Mam nadzieję, że dziś będzie lepiej. A ja wprawdzie zarażona bokserowirozą od ponad 12 lat, pekińczykowirozą od 2,5, ale ogólnie psiowirozą :evil_lol: od urodzenia :loveu: Podnoś te najbardziej potrzebujące :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']Bea czy będziesz nadal zbierała???
Chciałabym cos wpłacić- czy na Twoje poprzednie konto????
Tylko 100zł, na więcej na razie mnie nie stać :shake:, przykro mi!!! :-([/quote]


Możemy zbierać tutaj, ja oczywiście będę zbierała gdzie się da.

Koniecznie poprosimy o zmianę tematu tego watku.

Żeby nie mieszać i by Enia (nasz koordynator całości) miała łatwy dostęp do środków proponuję wpłacać na pomocowe konto do GreenEvil (koniecznie z dopiskiem [B]ŻANETA!!!!)[/B]

[B][SIZE=3]MULTIBANK[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]31 1140 2017 0000 4902 0527 0923[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Dorota Romaniuk[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]ul Karabeli 4/97[/SIZE][/B]
[B][SIZE=3]Warszawa[/SIZE][/B]

Czyli stan kasy dla Żaneci jest taki:
250 zł (200 zebrane wcześniej na gr VI i plus od Sabinki1 z malutką moją dokładką/co miało byc na beznzynę/wpłacę dzisiaj na konto pomocowe)
100 zł (obiecane od kochanej Samograj:loveu: daj znać kiedy je puścisz).
Czyli na dzień dzisiejszy zakładam/mamy [B]350 zł.[/B]
Może coś uzbiera Sabina1 ? (:loveu: ).

Sabino1, cioteczki: Tylko, co dalej? 450 zł jest to duża kwota :-( i duże miesięczne obciążenie...co jesli nie uzbieramy na następny miesiąc? Martwi mnie to. Z drugiej strony Żanecia pod dobrą opieką stanie się psem zaopiekowanym, zdrowym, wysterylizowanym (opłaci sterylkę Burmistrz Węgrowa ;Enia czy tak?), zsocjalizowanym (zakładam) czyli w 100% ,,do adopcji" i będzie łatwiej i zakładam szybciej jej znależć dom...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']włanie piszę blankiet- a kod nie musi być???[/quote]
Nie, nie musi.

Wpałat dokonujemy od razu na konto podane powyżej.
To ,,oficjalne" pomocowe konto u GreenEvil (i nie będziemy motać się tak jak poprzednio), napisz, że dla Żanety.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='samograj']...Ty wpłacasz na konto pomocowe to do Ci zostało, a ja tez na konto pomocowe moją deklarowaną kwotę, tak???[/quote]
Tak, tam wpłacamy wszystkie pieniadze i tam własnie będziemy zbierały na Żanecię (nie ma sensu bym płaciła za przelewy, szkoda kasy, lepiej od razu docelowo gromadzić; poza tym jeśli dopiszecie: ŻANETA to nie będzie problemu ze sprawdzeniem stanu wpłat)

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny , pomoc dla Zanety pilnie potrzebna! ja niestety w transporcie Wam nie pomoge, ale w zbieraniu funduszy jak najbardziej.Organizujcie transport i gdy emir da sygnał to jedźcie po suczke.
Gdzies wyczytałam ,że chyba Hania proponowala transport dla Zaneci?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...