Jump to content
Dogomania

Lucky odszedł ...


Wunia

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='WiosnaA'].....ja go kocham....:-([/QUOTE]

Aniu, ja tylko uzylam cytatu z filmu bo bardzo mi sie podobal i myslalam ,ze to bedzie dobry tytul....Wiem ,ze kochasz Lukusia, nie mam absolutnie zadnych watpliwosci...no masz ale wyszlo!

Link to comment
Share on other sites

no dobra - troszkę musiałam nadrobić. i tak czytam... że w sumie wychodzi na to, że WiosnaA jest zostawiona sama sobie, a pomagają jej osoby będące na wątku tak prawie przez przypadek (pewnie przez PW, chciały pomóc, zaangażowały się i już nie potrafią odpuścić... i chwała im za to ;) ).
Czy Lakuś jest/był pod opieką jakiejś fundacji? Czy można go tak po prostu przenieść do innego DT?
Dt przeważnie są płatne, to kto odpowiadałby za finanse Lakusia?
Chyba normalnie usiądę sobie wieczorem z piwkiem w ręku (takim jednym, żeby wesprzeć puszczę białowieską ;) ) i przeczytam cały wątek. Co, kto, komu i dlaczego.

Filmik - bardzo wzruszający. Mam nadzieję, że kogoś poruszy i wzruszy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='polubek']aż się poryczałam jak zobaczyłam ten filmik[/QUOTE]
No bo historia Lakusia jest wzruszająca, oby jeszcze happy end miała

przeniosłam gumtree na Kraków
[URL]http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-Mlody-piesek-szuka-domu-Pilne-W0QQAdIdZ204097218[/URL]


edit 16 maja: zamówiłam ogłoszenia - 80 stronek
[url]http://www.dogomania.pl/threads/184852-TYLKO-4-MIEJSCA!-OG%C5%81OSZENIOWY-MEGA-BAZAR!-80-oglosze%C5%84-za-grosze!-)-do-22.05[/url]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']
Nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie uważasz, że pies jest niczyj? Cały czas Ci powtarzałam, a i teraz powtórzę, że fundacja czuła się i czuje się za niego w pełni odpowiedzialna (czemu dała wyraz swoją pomocą).

Co do tego, że podjęłaś decyzję sama, bo formalnie itd... musi się już odnieść Jola.[/QUOTE]

Tak to wyglądało
no ale teraz skoro zaczęły sie kłopoty to lepiej przeczekać w bezpiecznym miejscu
poczytaj wątek Tani - ku przestrodze nomen omen

Jak można tak porzucić psa?
jak można zmarnować taki zarąbisty DT?

Czemu ja tu ciągle jestem mimo wylania na mnie kubła pomyj? Bo mam jeszcze ludzkie uczucia...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']Tak to wyglądało
no ale teraz skoro zaczęły sie kłopoty to lepiej przeczekać w bezpiecznym miejscu
poczytaj wątek Tani - ku przestrodze nomen omen

Jak można tak porzucić psa?
jak można zmarnować taki zarąbisty DT?

Czemu ja tu ciągle jestem mimo wylania na mnie kubła pomyj? Bo mam jeszcze ludzkie uczucia...[/QUOTE]

Tak, jestes tu Ty, ja i jeszcze kilka osob tylko dlatego ,ze maja ludzkie uczucia i ,ze sa wdzieczne Wiosnie za to co zrobila dla Lakusia.
Dlaczego nie ma na watku odpowiedzi , informacji, konkretow,gdzie Lakus bedzie mial teraz dom, gdzie bedzie umieszczony, czy trzeba zadzwonic do fundacji NN, zeby sie dowiedziec????????????????A moze lepiej napisac do gazety, ktora tak pieknie opisala historie Luckiego, na wszelki wypadek kopjuje wszystkie watki!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.dogomania.../images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]majqa[/B] [URL="http://www.dogomania.../showthread.php?p=14334234#post14334234"][IMG]http://www.dogomania.../images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
Nie bardzo rozumiem na jakiej podstawie uważasz, że pies jest niczyj? Cały czas Ci powtarzałam, a i teraz powtórzę, że fundacja czuła się i czuje się za niego w pełni odpowiedzialna (czemu dała wyraz swoją pomocą).

czyli pies jest fundacyjny i pod koniec maja kiedy skonczy sie DT a nie znajdziemy DS to Fundacja przejmie psa??
czy jak znajdzie sie hotelik czy DT bedzie za Niego placic?? pytam by potem 31.05 nie obudzić się nagle z reka w nocniku, ze nie ma miejsca dla psa, nie ma deklaracji a Fundacja nadal bedzie milczec....

Link to comment
Share on other sites

"Fundacja proponuje dla Lakusia miejsce w kojcu w Łodzi.DT nie wchodzą
w grę, więc muszę tak wydać psa.Do 30.V. jestem w domu i mogę psa
dowieźć sama(za zwrotem kosztów paliwa) lub można przyjechać i
odebrać u mnie.W kwestii uzgodnienia terminu przejęcia psa proszę o
odpowiedź na wątku."

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']"Fundacja proponuje dla Lakusia miejsce w kojcu w Łodzi.DT nie wchodzą
w grę, więc muszę tak wydać psa.Do 30.V. jestem w domu i mogę psa
dowieźć sama(za zwrotem kosztów paliwa) lub można przyjechać i
odebrać u mnie.W kwestii uzgodnienia terminu przejęcia psa proszę o
odpowiedź na wątku."[/QUOTE]
a cos wiecej co to za miejsce z kojcem?? czemu DT nie wchodza w gre??? kwestia finansowa czy są jakieś inne powody??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lu_Gosiak']a cos wiecej co to za miejsce z kojcem?? czemu DT nie wchodza w gre??? kwestia finansowa czy są jakieś inne powody??[/QUOTE]
Na to pytanie poprosimy o odpowiedz osobe odpowiedzialna za Lakusia i to odpowiedz na watku, zeby wszystko bylo jasne i nie odbywalo sie za naszymi plecami.To pytanie nie moze byc skierowane do Wiosny.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='WiosnaA']Fundacja proponuje dla Lakusia miejsce w kojcu w Łodzi.DT nie wchodzą
w grę, więc muszę tak wydać psa.Do 30.V. jestem w domu i mogę psa
dowieźć sama(za zwrotem kosztów paliwa) lub można przyjechać i
odebrać u mnie.W kwestii uzgodnienia terminu przejęcia psa proszę o
odpowiedź na wątku.[/QUOTE]

No to Fundacja Niechciane i Zapomniane się jednak przyznaje do Lakusia. I zamierza go zabrać.
Skoro wcześniej było jak było w kwestii decydowania o DS, a teraz podjęto decyzję i na wątku fundacja się nie wypowiada, to znaczy, że zabiera psa, żadnej pomocy od nas nie chce i mamy się nie wtrącać. Ja tak to rozumiem.

Propozycja Lu_Gosiak pozostała bez echa, DT u Paji widocznie nie wchodzi w grę.

Znalazłam numer założycielki wątku w pierwszych postach, zadzwoniłam, sennym głosem odpowiedziała, że postara sie tu zajrzeć. Nie zajrzała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewatonieja']problem z domami tymczasowymi jest taki, że nie wystawiaja faktur a bezpłatnych praktycznie nie ma :/ a wiadomo, że Fundacja musi mieć faktury żeby wypłącic kasę z konta[/QUOTE]

DT WiosnyA byl bezplatny.....Jezeli nie ma Fundacja mozliwosci / a takie byly tylko nie wyrazono na nie zgody/ na umieszczenie Luckiego w DS lub platnym DT to trzeba przywrocic deklaracje dla Luckiego....!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']DT WiosnyA byl bezplatny.....Jezeli nie ma Fundacja mozliwosci / a takie byly tylko nie wyrazono na nie zgody/ na umieszczenie Luckiego w DS lub platnym DT to trzeba przywrocic deklaracje dla Luckiego....![/QUOTE]
A Fundacja wyrazi zgode na przywrócenie deklaracji?
Czy my tu mamy i czy kiedykolwiek mieliśmy coś do gadania?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']A Fundacja wyrazi zgode na przywrócenie deklaracji?
Czy my tu mamy i czy kiedykolwiek mieliśmy coś do gadania?[/QUOTE]
Do gadania nie:shake: To nie za bardzo cos mielismy, do podejmowania decyzji tez nie:shake: do transportu, do dawania pieniedzy, do dawania karmy to i owszem.:crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#4e4e4e][FONT=Tahoma][CENTER][B][SIZE=3][B][FONT=Tahoma][COLOR=red]NIE POZWÓLMY ODEBRAĆ LUCKY'EMU NADZIEI NA ZDROWE, SZCZĘŚLIWE ŻYCIE!!![/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][/B]
[B][SIZE=3][COLOR=#ff0000]SPRAWMY, ŻEBY PSIAK ZASŁUŻYŁ NA SWE IMIĘ!

post#1
[/COLOR][/SIZE][/B][/CENTER]
[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...