Jump to content
Dogomania

Pies Faraona


Jaga

Recommended Posts

[quote name='Elitesse']hmm ciekawych rzeczy dowiedzialam sie o sobie z tego posta :( i jest mi z tego powodu bardzo przykro :cry: nie bede tego komentowac bo widze ze hodowczyni za wszelka cene chce udowodnic swoje racje - interes z owczrarkami belgijskimi nie wyszedl - siostre Denisy klub zawiesil w prawach hodowcy wiec stara sie odnowic hodowle farao[/quote]

W sprawie sczeniacka - suczki faraonka, juz nie bede piszac niczego, bo mysle, ze wszystci juz urobili sobie wlastnego myslenie. Napiszalam fakta, i Agnieska to takze ztwierdzila swoimi stronami www.

W sprawie mojej siostry - nie wie co Agnieska tu kreci, siostra ma hodowle owczarkow belgijskich (Tervuereny i Groenendaly) juz 16 lat, wszystko jest ok, i teraz ma takze ladne sczeniacki Tervuerena :-). Jej hodowla ma ladne i titulowane psiaki. Ja owczarky nie hoduje, i nie hodowalam. "moja" rasa jest i bedze zawse Pies Faraona.

Faraonki ja hoduje bo kocham ich charakter, ich exterior, nie wie jak bym zila kdybym ja nie mailam, oni sa moje "wszystko", oni sa moje zycie. Nigdy nie hodowalam psiaki "na peniedzy", takze dla moich pieskow chce tylko ten najladniejszy zywot, i wybieram do szceniackow take ludze, ktorzy chca pieska glownie jako przyjacielia, wystawy sa potem tylko taka "zabawka", take "plus". Tak samo robi i moja siostra.

Nigdy bym niechciala kupic suczke, jak ktos to robi, ze by mu "dzialala peniedzy" ...

Takze mysle, ze owczarki nie maja tutaj swoja tema, i to nie ma zo mna niczego wspolnego (do czynienia) :-) Ja jestem ja, siostra jest siostra, i Agnieszka jest Agnieszka.

Wszystci robimy czas od czasu blady, Agnieska jedne zrobila, jest to mlada dziewczyna, i blady sa "szkola do zycia", ale ja nie rozumie dla czego to kreci i prezentuje tak jak to prezentuje i chcie ten blad "dac" do kogos innego, i chcie robic zle komus innemu.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich, i juz prosze piszme tylko dobrze. Wszystkie pieski sa tak ladne, i mogemy muwic o nich godziny i godziny :-), oni dawaja nam tyle radosci, i dla tego jest tu forum, tak ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 244
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ypsylon']maga18 - czy możesz mi sprawdzić w katalogu rodziców tego psa faraona który był wystawiany w Wałbrzychu???? bardzo mi na tym zależy... strasznie mi przypomina mojego Kerika (Ch.Eben Dag Ceryas Kan)...[/quote]

Rodzice tego psa sa: ojciec: Pentaour Pharaoh de Mingoval (Francuzski pies), i mama jest twoja suczka: Qaarsha Qaraa Ypsylon.

Ja mam siostra tego pieska w domu, od 5 miesaca 2005, bo jej wlasciciel chcial ja zabic (kill). Jest to mila suczka, ale byla w nie dobrych rukach i ma zlamana noga, i duzo pogryzenia na uszach i glowie. Ale jest takze bardzo ladna. Widzalam jej mama Qaarsha i bardzo mi sie podobala, tak i jak jej siostra Queen Cleopatra Ypsylon - takze bardzo, bardzo pienkna. Niestety Qaarsha nie byla duzo wystawiana - byla mysle tylko na dwuch wystawach (ale zdobyla CACIB, 2x CAC, i 2x BOB).

Moges mi prosze przeslac jakos zdjecie Twojej Idy na moj e-mail ?
Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Denisa - poszukam po remoncie fotek Idy to zeskanuję i Ci wyślę:) dziękuję za miłe słowa na temat Qaarshy i Cleopatry... I chwała Ci za to, że odebrałaś tym ludziom sunię co chcieli ją zabić:( na całe szczęście ma się dobrze u Ciebie...:)
ucałuj swoje wszystkie psiaki ode mnie! snetyment do rasy pozostał....

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy moge,ale pozwalam sobie wkleic dla przykladu pierwsze zdjecie z Twojej galerii :oops:

[img]http://www.talsannat.com/galerie_hl/azinka.jpg[/img]

A tak w ogole to witam na forum :D Wprawdzie mam "lekko" spozniony refleks,ale licza sie checi,prawda ? :wink:

Link to comment
Share on other sites

[img]http://talsannat.wz.cz/Isenka.jpg[/img]

i to jest piesek importowany z Finlandii - Sawhorse's Orange Breezer, miesac z powrotem zdobyl tytul "Zwyciejzca Specialnej wystawy '05" :P i to byl w klasie posredniej !!! :D . Jest bardzo ladny, takze na Europanske zdobyl CACA.

Mysle ze dzis zdjec jest juz duzo :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...