Jump to content
Dogomania

Prosze przeniesc...koniec


giselle4

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='rubin37']pan S.podstepem i obietnicami zabiera wolontariuszy z Dobrocina,obiecuje im wyplaty i zlote gory,zostalo juz tylko 2,ktorzy maja rece pelne roboty od rana do wieczora,boje sie ,ze w koncu sama zostane z tymi psiakami.. w koncu lepsze jakies nawet obietnice niz czesto pusty zoladek jak zabraknie chleba...jeden z tych panow jest wlasnie ze Swiebodzic i zna tamte tereny,jak tylko znajdzie chwile wytchnienia to ma zamiar sie dowiedziec wsrod znajomych a ja chyba wiem na kogo bedzie stac to schronisko,jeszcze jeden kombinator,ktory brzydzi sie nawet poglaskac psiaka ale ma czyste papiery i nie jest stad,nazwisko tez znam..a pan z UM w Swidnicy jest chyba z nimi wszystkimi w jednaj spolce,bo bardzo obstaje za nimi i nie widzi sensu w tym aby zglaszac do prokuratury faktu,ze psy byly podstawiane..poprostu pani Hycel to byla pracownica UM w Swidnicy...[/QUOTE]

uwierzyć trudno, że PRAWO JEST JEDNAKOWE dla wszystkich obywateli tego kraju...

Link to comment
Share on other sites

Tak na adopcje czekaja 4 psiaki......
sa juz ładne i mam nadzieje ze znajda swoich ludzi...
martwi mnie ca lkiem cos innego
ze mimo nakazu prokuratury zadna gmina nie zabierze swoich zwierzat......
tylko zostana w Dobrocinie a oni bedą szukac im domkow
to paranoja
oni nawet nie zdaja sobie sprawy ile czasu to moze trawac
albo kłamia ze nie wiedza
sa psiaki ktore po kwarantannie ida do domów
a sa psiaki
ot Czeska ktora ogłaszałam 2 lata..
.tak,dwa bite lata
i w zeszłym miesiącu poszla do czlowieka......
czuje sie bezradna jak dziecko ,jak kukielka ktora oszukuja i przestawiaja z kąta w kat....
niech to szlag...jasny

Link to comment
Share on other sites

ta sprawa musi oprzeć się o włądze nadzorcze nie o gminy
prokurator nie nadaje takich sankcjii -jak zabranie psów-może ew. sąd
postaram się ccoś pomóc w senisie zawiadomienia odpowiednich włądz i zorganizowania spotkania ze starostą ąwidnickim

Link to comment
Share on other sites

Jestem wesciekla........to wszystko jest do zupy
po co nasza akcja byla? aby troche psow zabrac i tyle ...a reszta zgnije tam na dobre
Od jutra nie ma kto ich karmic ani poic
wszyscy Panowie ,nawet Ci co zlozyli doniesienie ze ich bil
zabrali swoje szmaty i ...poszli za Panem S na nowa ciepla posadke.....
kto teraz zajmie sie tymi psami?
Pani S.....jest chora
a zreszta to nie Ona figuruje jako osoba odpowiedzialna za to okrucienstwo
to nie Ona wzieła pieniadze za opieke
pytam co dalej robic...ja nie mam juz siły
to jest bezprawie.....posadzic ,,dzia....Pana,,dla przykladu
gdzie jest kara...on sie smieje w nos
ze dobre osoby[czytaj naiwne] wzieły tyle psiakowe i tyle karmy przywiozły
a On jest zwolniony z kazdego obowiązku
On wziął pieniadze.....

Link to comment
Share on other sites

co dzieje się z gminami?
proszę o wykaz gmin które miały z nim umowę , wysyłąm jutro zapytania dotyczące sposobu przestrzegania pewnych ustaw
mam dość , w pewnych sprawach koniecznie trzeba poruszyć < górę> od razu muszą zadziałąć
trudniej jest to robić osobie prywatnej a dziewczyny z toz-u nie rozmnożą się nagle , jak więc wygląda teraz pomoc straży dla zwierzat czy emira
może my na dogo nie wiemy a sprawy taczą się w dobrym kierunku?

Link to comment
Share on other sites

Rubin37 pisałaś, że w Dobrocinie przebywa tez 6 kotow. Czy wsrod nich jest może taki kot? Zaginał mi w listopadzie, byc moze jakims sposobem trafił do Dobrocina...

[IMG]http://farm5.static.flickr.com/4045/4454471999_c50503fef7.jpg[/IMG]

[IMG]http://farm3.static.flickr.com/2697/4454472307_1d7685ee67.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fiorsteinbock']Dobrociński Sawek odszedł.
Grazynko, sam usnał czy cierpienie zostalo skrocone?

[URL=http://img42.imageshack.us/i/dscf8897.jpg/][IMG]http://img42.imageshack.us/img42/3921/dscf8897.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]
Edytka,sam odszedł w niedziele...
w sobote jeszcze jadł parowki z reki
mial otwarte oczka i wyczekal kiedy nikogo nie bedzie w schronie
jest mi bardzo przykro
nawadnianie u glukoza nic nie dały...zegnaj przyjacielu
[*]

Link to comment
Share on other sites

przepaszam
wczorajszy dzien miałam ciezki
mimo ze poszedł szczeniaczek od mamy Babulki
[URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/a02wDOUUVAJ"][IMG]http://gis4.wrzuta.pl/sr/d/a02wDOUUVAJ/spodnie_076[/IMG][/URL]
straowinka ma 8 dzieci i chyba za to została wywalona z domku.
Bronila dzieci jak lwica i nosio cały pogryziony i łapka rozwalona...ale
juz ma opatrunki i jest bardzo łagodna
i daje nam swoje dzieci do ogladania....

Link to comment
Share on other sites

STRAZ DLA ZWIERZAT jest instytucja od karania a nie szukania domow dla psow,tak ostatnio zostalo powiedziane-warunki na dzien dzisiejszy nie sa zle,zostal jeden pan(chwala mu za to) i moze jutro dojedzie drugi,ktory kiedys tu byl kilka miesiecy a teraz go poprosilam o pomoc,jakos dadza rade we dwoch...psow jest tyle ile bylo w ostatnim czasie zostal tylko jeden wyadoptowany i dwa szczeniaczki,szczeniaczkow jest tylko 4,dwa slepe mioty zostaly uspione od razu,panS.przywiozl 100kg porcji rosolowych na dwa dni! a teraz zmienil nr.tel i zapowiedzial zeby go nie nekac przez dwa tygodnie bo jedzie z nowa rodzinka w gory na odpoczynek...reszte ma d...e...kilka psow wymaga leczenia i nie obchodzi go to...sprzedalam wszystki zlom jaki byl aby nakarmic ludzi i leczyc psiaki a on zglosil mnie za to na policji...paranoja..niema kary...w gminach podpisal.ze ma ogromne zaplecze finansowe i stac go karmic te psy tylko.ze tego nie robi nadal...kupil sobie nowe auto z salonu! Gminy to; Pieszyce,Swidnica,Swiebodzice,a za psy z Zarowa,Marcinowic,brala pieniadze Pani hycel na swoje faktury,czyli psy sa jej..moze w koncu ona by kupila im cos do jedzenia?
może my na dogo nie wiemy a sprawy taczą się w dobrym kierunku?[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...