Jump to content
Dogomania

nieaktualne... wróciła do swojego domu


Katerinas

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='karolina_g_k']Katerinas poki co cisza. Dogomania strasznie dziala wiec nawet cięzko zapytanie o dt do wszystkich rozeslac. Ale staram sie dzialac
Czy bierzemy pod uwage patne domy tymczasowe. Czy tylko takie za zwrot kosztów weterynaryjnych i karmy albo calkiem bezplatne?
Jak sunia? Nadal aniolek?[/QUOTE]
[B]karolina_g_k[/B]
Jestem w stanie pokryć koszt karmy i ewentualnej sterylizacji w domu tymczasowym. Mam następną dawkę proszków na odrobaczenie, sunia ma zaaplikowany frontline. Jeszcze tylko szczepienie, które też mogę pokryć.
Niestety... że tak powiem fizycznie nie mogę się nią zająć. A już za 5 dni nie będę miała co z nią zrobić bo wyjeżdżam...

Sunia jest super. Bawi się z moim synem, zero agresji.
Lubi spać przytulona do człowieka, zakopana pod kocem.
Ani razu nie zsiusiała się w domu. Jest pocieszna.

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie wchodzi na Twój wątek a widzę, że sytuację masz podbramkową. Wydaje mi sie, że musisz prosic o pomoc przy pomocy PW dogomaniaczki z Twojej strony W-wy lub z W-wy. Napisz do Madallena, Obraczus87, Laura 1108, Clo, ewick73, gonia66, Kostek, Kosu32, Leyla, Neris, Piromanka, Reid. Tyle sobie przypomniałam. Ja tych osób zupełnie nie znam, znam tylko ich zaangażowanie i aktywnośc na dogo. Ja mogę zaoferowac jedynie krótki pobyt psiny u mnie w domu , ale naprawdę krótki.

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie wchodzi na Twój wątek a widzę, że sytuację masz podbramkową. Wydaje mi sie, że musisz prosic o pomoc przy pomocy PW dogomaniaczki z Twojej strony W-wy lub z W-wy. Napisz do Madallena, Obraczus87, Laura 1108, Clo, ewick73, gonia66, Kostek, Kosu32, Leyla, Neris, Piromanka, Reid. Tyle sobie przypomniałam. Ja tych osób zupełnie nie znam, znam tylko ich zaangażowanie i aktywnośc na dogo. Ja mogę zaoferowac jedynie krótki pobyt psiny u mnie w domu , ale naprawdę krótki.

Link to comment
Share on other sites

Istnieją domy ty,czasowe takie prawdziwe - które tylko i wyłacznie potrzebuja wsparcia podczas ewentualnego leczenia itd...
Ale niestety voraz częściej te DT sa płatne. Oferują warunki domowe. Zazwyczaj cena to 10zł z karmą za dzień...

Ja wysłałam kilka zapytań do bezpłatnych DT... zobaczymy. Może ktoś z Dogomaniaków zakocha się w Niuni i przyjmie Ja do siebie...

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, ogłaszajcie sunię jak najszybciej, nie ma na co czekać. Tu na Dogo znajdzie co najwyżej tymczas, a domku stałego tak czy inaczej trzeba szukać. Poza tym może szczęście się do małej uśmiechnie i znajdzie w ciągu tych kilku dni super dom.
[B]Katerinas[/B] napisz krótki tekst do ogłoszeń, wiek, charakter, stan zdrowia, jakiego domku szuka i do czego będzie się musiał zobowiązać przyszły właściciel (sterylka?). Tutaj są strony, na których warto zamieszczać ogłoszenia:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/122313-Spis-stron-ogA-oszeniowych-post-1-i-2[/url]

Chyba że chcecie sunię najpierw ciachnąć, ale w obecnej sytuacji nie wiem czy da radę... A tak w ogóle to może ona się komuś zgubiła? Nie wygląda na zaniedbaną. Sprawdzałaś czy ma chipa? Trzeba zamieścić ogłoszenia o znalezieniu (chociażby na stronie Palucha).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...