Jump to content
Dogomania

nieaktualne... wróciła do swojego domu


Katerinas

Recommended Posts

  • Replies 114
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='milamini']Porozmawiam- sucz jest niestety problematyczna z uciekaniem, ma jakiś sposób na wydostanie się z posesji i biega po ulicy. Raz mi się udało nakłonić do sterylki aborcyjnej (akcja wszędobylskiego Burka z okolicy) , nosiła obrożę, ale... Pogadam w każdym razie.[/QUOTE]

[B]milamini[/B]
Ja też to mówiłam jak oddawałam Piątkę.
Wystarczy zwykła szmaciana obroża z porządnym numerkiem z numerem telefonu i imieniem suni. Moje suki miały i obecnie Dora ma takowy. Zwykły, kupiony na Allegro ale na porządnym i mocnym kółku. Kosztuje grosze ale warto.

No i ponieważ sunia uciekinierka to musi mieć tę obrożę założoną na stałe.
Mam nadzieję, że będzie miała takową.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]Zobaczyli ogłoszenia o jej znalezieniu? [/QUOTE]
Ja wypatrzyłam niechcący, a niechcący- no coś mnie tknęło, żeby akurat w ten wątek luknąć. Pognałam od razu z namiarami na dogo na kartce spisanym i prosiłam coby popatrzyli. To kundelek jakich wiele i ja szczegółow wygladowych nie pamiętam wszystkich moich sasiedzkich piesów.

W tytułach powinny być bardziej konkretne info o psie- łatwiej szukać. Kolor, długość włosa, czas znalezienia. Rasa, albo podobny do....Oj ciężko przez całą dogo biegać i na chybił trafił patrzeć, a czas...sami wiecie ile czasu przy necie się schodzi. I jak tu nie wierzyć w przeczucia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...