Jump to content
Dogomania

I ♥ my little silver dog


Mi.

Recommended Posts

[COLOR=Olive][B]Witam Was :multi::multi::multi:[/B][/COLOR]

[quote name='*luthien*']

[B]teraz jest jakis wirus wiec masz szanse:evil_lol:ja nie chorowalam przez cale wakacje :P [/B]
[/quote]

[COLOR=Olive][B]wirusy też mnie nie łapią :angryy:
Ja ostatnio chora byłam na ospę w 4 klasie podstawówki...a tak to przeziębienia i grypa żołądkowa standardowo raz w roku :angryy::angryy:

a jak tam samopoczucie dzisiaj? :)
[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=black]Hej :p[/COLOR]

[COLOR=black]Śliczne zdjęcia. U mnie będzie trzeba jeszcze trochę poczekać :placz:[/COLOR]
[COLOR=black]Ja też siedzę w domu z gorączką :shake:[/COLOR]

[COLOR=black]Ale w sumie to ja tu wpadłam z innym pytaniem do Ciebie.[/COLOR]
[COLOR=black]Pisałaś, że dużo czasu spędzasz w stajni. Czyli pomagasz tam i dostajesz możliwość pojeżdżenia na koniu? Pytam się, bo zastanawiałam się nad czymś takim, ale najpierw muszę podpytać się innych. Nie chcę, żeby wszystko było tak na szybkiego, bo właśnie przeżywam zafascynowanie kuniami :evil_lol:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[B]dzięki dziewczyny. Zdjecia mi sie nie chca wgrac na kompa, a net w laptopie bede miec za 2 tyg dopiero... moze wgram zdjecia na laptopa i przeniose na plycie do tego kompa.. no nie wiem.[/B]

[B]A tak po za tym to....[/B]

[B][SIZE=4]dzis moja mama zostala Ambasadorem Bursztynu[/SIZE]:multi:Oficjalnie uznana przez prezydenta Gdanska;):cool3:[/B]

[B]oopa[/B]
[URL="http://www.polskabizuteria.pl/?pg=ar/ar_1277&PHPSESSID=e1286a32d8505f68"][B][SIZE=4]http://www.polskabizuteria.pl/?pg=ar/ar_1277&PHPSESSID=e1286a32d8505f68[/SIZE][/B][/URL]

:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...