Jump to content
Dogomania

I ♥ my little silver dog


Mi.

Recommended Posts

Tłumaczyć się ze swoich sądów nie zamierzam, ale powiem tak. Nie zachowuj się jak małe dziecko Dziewczyno!
Zdjęcia, ktore robisz są świetne. Pies piękny. Szkoda zebys to zgubiła. A każdy ma prawo do swojego zdania i moje jest takie, ze te całe sesje to cyrk i męczenie psa. Co nie wpływa na moją ocene innych Twoich zdjec, które naprawde mi się podobaja.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*luthien*']:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:[/quote]
*luthien* teraz to juz ni ewiem czemu sie zloscisz:roll: przeciez Asia nic zlego nie napisala. rob zdiecia i nam pokazuj :) a te ze sesji albo wklejaj i sie nie zlosc ze ktomus sie nie podobaja albo nie wklejaj wogole ;)
pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

Luthien - daj spokój z całą Tą dziecinadą:angryy: Zachowujesz się w tej chwili jak rozpieszczony bachor, który nie jest w stanie przyjąć do serca nawet najmniejszej krytyki:angryy:. Zastanów się dziewczyno nad swoim zachowaniem, pomyśl troszkę i wtedy wróć, jeśli dalej będziesz chciała!!!!

Życie nie zawsze usłane jest różami, czasem ktoś powie ci coś takiego, że nie będziesz chciała nikomu się pokazać....na tym właśnie polega życie, aby po przykrych słowach podnieść głowę i iść dalej...jeśli do tego nie dorosłaś, przykro mi....:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aśka-od-dagona']Tłumaczyć się ze swoich sądów nie zamierzam, ale powiem tak. Nie zachowuj się jak małe dziecko Dziewczyno!
Zdjęcia, ktore robisz są świetne. Pies piękny. Szkoda zebys to zgubiła. A każdy ma prawo do swojego zdania i moje jest takie, ze te całe sesje to cyrk i męczenie psa. Co nie wpływa na moją ocene innych Twoich zdjec, które naprawde mi się podobaja.[/quote]

Mam dokładnie takie samo zdanie co Asia a zachowanie *luthien* jest coraz bardziej żenujące i śmieszne. Jestem strasznie ciekawa ile masz lat??? Patrząc na to co piszesz nie dałabym Ci więcej niż 12... Czytając Twoje posty zauważyłam, że strasznie szukasz poklasku, cały czas domagasz się o pochwały a jak przez chwilę nikt ich nie pisze zaraz "płaczesz"... Jesteś strasznie trudną osobą i bardzo się cieszę, że spotkałam Cię tu a nie w rzeczywistości. Zrozum dziewczyno, że ludzie nie muszą mieć takich poglądów jak ty!!! Z takim podejściem będziesz miała poważne problemy w życiu. Niestety żyjesz w społeczeństwie a nie sama w buszu i żeby normalnie egzystować musisz nauczyć się kompromisu i uważniejszego słuchania (czytania) ludzi. Inaczej zostaniesz sfrustrowaną starą panną, nienawidzącą każdego kto ma inne zdanie, kochającą tylko swoje pieski, które będą chodziły w ubrankach.
pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

[B]ehhh no dobra :evil_lol:[/B] [B]zaraz wkleje foty:evil_lol: czasami mam napady zlego chumoru:eviltong: [/B]

[B]ale nie ukrywam, ze zezloscilo mnie to :p[/B]
[B]nie mam zamiaru sie klucic :wink:[/B]

[B]zauwazylam, ze najwięcej osób przychodzi żeby sie pokłucić :/[/B]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]Witam! [/FONT]
[FONT=Arial]Po pierwsze masz przepięknego psa i część fotek jest poprostu [B]SUPER[/B], ale niestety takie sesje sa dal mnie ochydne a niektóre foty nawet niesmaczne.[/FONT]
[FONT=Arial]Zwracam się też do dogomaniaków powtazam DOGOMANIAKÓW, czyli wielbicieli psów, jak możecie nakręcać jeszcze [COLOR=black][B]luthien [/B]do robienia kolejnych sesji:angryy: , czym innym jest zrobienie fajnego spontanicznego zdjęcia jak np. nasz pies włoży łeb w rajstopy, a czym innym wpychaniem w ciuchy i sadzanie na stołku:angryy: SORRY ale mi aż ciśnienie skoczyło:angryy: [/COLOR][/FONT]
[FONT=Arial][COLOR=black]Niezapominajmy, że to są psy - ZWIERZĘTA - i to że są posłuszne w takich sytuacjach jest tylko wynikiem tego że nas kochają - nie nadużywajmy tego !!![/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jezu Chryste...daj jej już do cholery spokój:angryy:!!!
To się już robi chore, dopiero co jedna osoba jechała po [B]luthien[/B], już druga zaczyna...dziwnym trafem są to same nowicjuszki z marca/kwietnia 2006... jak dla mnie podejrzane:roll:

Przeczytałaś może cały wątek?? Ja tak i wiem, że gdyby [B]luthien[/B] naprawdę męczyła swojego psa, zapewne byśmy o tym wiedzieli....zaraz zapewne rozpoczniesz długą tyradę, jak to niby luthien katuje, maltretuje swojego psa...chociaż wydaje mi się, że pies, który w trakcie tych sesji zdjęciowych dostaje smakołyki (dzięki czemu kojarzą mu się pozytywnie), sam sobie wyznacza przerwy, ma bliziutko zabawki..i jak luthien napisała, po zakończonej sesji, zostaje na miejscu, a nie ucieka...to może znaczyć tylko jedno...
JEMU JEST DOBRZE:angryy:!!!

[B]Luthien[/B] dawaj zdjęcia, jak dla mnie bez tych sesjowych, bo mi się poprostu nie podobają, wolę Twojego psa na zielonej, soczystej trawce z wielkim uśmiechem na pociesznej mordce:loveu:!!!

Czekam!!:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Łohoho, to teraz określamy kompetencje użytkownika po dacie rejestracji? Ok, ok- dla Twojej informacji bywalam tu jeszcze za czasów 'starej formy' forum pod innym nickiem i na wielu innych forach spotkać mnie można było. Koniec off'a.

Forum jest po to zeby swoje opinie wyrażać, więc ja(jak i inni)je tu wyrażam- w taki czy inny sposob. Jeśli ktoś czuje sie urazony widac ma ku temu powody.

Gwarantuje Ci ze gdybym wcześniej przeglądała wątek moja reakcja byłaby dokładnie taka sama, Droga Stara Użytkowniczko Forum. I chciałabym zauważyć ze Autorka umie się bronić sama

btw. naprawde nie wydają mi się konieczne tu apele do boga, bo to nie on te posty pisał[Veris: Jezu Chryste...daj jej już do cholery spokój!!!]



Lutnien--> przepraszam Cie, ze ten post jest tutaj, ale po prostu nie pozwole żeby ktos mne obrażał. W każdym razie nadal utrzymuje-wrzucaj zdjęcia, bo pies jest sliczny:D

Link to comment
Share on other sites

Po pierwsze: Droga Asiu...mogłabyś przytoczyć, w którym momencie Cię obrażam:roll:??
Po drugie:Czy ja w którymkolwiek momencie okresliłam Twoje kompetencje jako niewystarczające??
Określenie [B]nowicjuszka/ nowicjusz[/B] wg słownika PWN-owskiego (oczywiście z dedykacją): człowiek początkujący w jakimś zawodzie, nie mający doświadczenia, wprawy w wykonywaniu czegoś; ktoś [B]nie obeznany ze środowiskiem, do którego przybył[/B]....
Jeśli nie zrozumiałaś, śpieszę z wyjaśnieniami: Chodziło mi tylko i wyłącznie o zbieżność dat..o nic.. więcej:roll:...trochę dobrej woli jeszcze nikomu nie zaszkodziło:p.


Co do kwestii, mojego wzywania bogów takich czy innych, katolickich lub nie...to nie będę ukrywać: "Nie miałaś się już do czego przyczepić??":shake:

Dodatkowo: Czepiasz się (równie bezsensownie) tego, ze wypowiadam się w tej kwestii nie będąc Autorką..w związku z tym mam pytania:
Dlaczego myślisz, że mój post kierowany był do Ciebie??
Jakim prawem na niego odpisujesz??
Zwracam Twą uwagę na fakt, iż przed moim postem był post użytkowniczki: beth_i_boogi...więc jakim cudem przyszło Ci na myśl, ze moja wypowiedź była spóźnioną krytyką Twojej wypowiedzi??

Luthien--dalej czekamy na fajne zdjątka:p!!!

Link to comment
Share on other sites

LUDZIE TROCHĘ KULTURY !
robicie z galerii Luthien targowisko chamstwa! rozumiem że każdy może mieć swoje zdanie ale to co zaczyna się tu dziać to już przechodzi wszelkie granice :shake:

spory proponuje roztrzygać gdzieś indziej - można przecież założyć osobny topic i przedyskutować tą kwestie.

trochę spokoju i dystansu..
wyraziliście swoje zdanie - wystarczy.

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Wtrące swoje trzy grosze....
Erga wygląda na szczęśliwego, kochanego psiaka (a do tego jest przepiękna :loveu:), ale przyznam, że ja też nie przepadam za zdjęciami przebranych psów... Wkurzają mnie np. suczki w ślubnych sukniach czy psy przebrane za postaci z filmów czy kreskówek... Właściciele pewnie nie czynią im tym zbytniej krzywdy, ale IMHO jest to kwestia dobrego smaku...
BTW: nie widzę tej kontrowersyjnej sesji zdjęciowej...

Link to comment
Share on other sites

ok, Veris rzeczywiście poniosło mnie przepraszam. Szczerze powiedziawszy myślałam że liczba mnoga w Twoim poście tyczy się mnie, Alive i własnie Beth_i_Boggie, bo traktuje jej 'mnogi' nick jako pojedynczy(zaplątałam, wiem, ale chyba da się zrozumiec?;))

Tym samym wycofuje wszystko i jeszcze raz przepraszam:)

Aczkolwiek odpowiem na pytania:

Czym poczułam się obrażona-tym:'To się już robi chore, dopiero co jedna osoba jechała po luthien, już druga zaczyna...dziwnym trafem są to same nowicjuszki z marca/kwietnia 2006... jak dla mnie podejrzane'

Jestem dośc wyczulona na takie rzeczy i po prostu doszukałm się jakiś dziwnych aluzji... Bo u mnie z tą dobrą wolą to tak cięzko bywa;)

Do mojej wypowiedzi o bogach...no, nie miałam. A z racji swoich dziwnych zapędów;) po prostu musiałam to napisac(jakklwiek głupio to brzmi)


I tym samym koncze swoje wypowiedzi na ten teamt-będzie bezpieczniej dla wszystkich;) i przepraszam również Luthien i innych tu zaglądających że zmuszenii byli do oglądania tego 'targowiska chamstwa'- jak to moze ciut za dosadnie;) nazwałą Esfera.


Behemot-bodaj piata strona galerki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Veris']Jezu Chryste...daj jej już do cholery spokój:angryy:!!!
To się już robi chore, dopiero co jedna osoba jechała po [B]luthien[/B], już druga zaczyna...dziwnym trafem są to same nowicjuszki z marca/kwietnia 2006... jak dla mnie podejrzane:roll:

Przeczytałaś może cały wątek?? Ja tak i wiem, że gdyby [B]luthien[/B] naprawdę męczyła swojego psa, zapewne byśmy o tym wiedzieli....zaraz zapewne rozpoczniesz długą tyradę, jak to niby luthien katuje, maltretuje swojego psa...chociaż wydaje mi się, że pies, który w trakcie tych sesji zdjęciowych dostaje smakołyki (dzięki czemu kojarzą mu się pozytywnie), sam sobie wyznacza przerwy, ma bliziutko zabawki..i jak luthien napisała, po zakończonej sesji, zostaje na miejscu, a nie ucieka...to może znaczyć tylko jedno...
JEMU JEST DOBRZE:angryy:!!!

[SIZE=3][FONT=Arial][COLOR=lime][B]Luthien[/B] dawaj zdjęcia, jak dla mnie bez tych sesjowych, bo mi się poprostu nie podobają, wolę Twojego psa na zielonej, soczystej trawce z wielkim uśmiechem na pociesznej mordce:loveu:!!![/COLOR][/FONT][/SIZE]

Czekam!!:eviltong:[/quote]


[FONT=Arial]No i o co chodzi przeciez się zgadzamy, mnie też sie bardzo podobają jej foty i psica i to napisałam, ale mam też prawo napisać że coś mi się nie podoba (A NAJWYRAŹNIEJ NA TYM FORUM TYLKO SIĘ SŁODZI I WYCHWALA, A ZA NEGACJĘ OBRAŻA SIĘ I ROBI FOCHY - fakt tu jestem nowicjuszką, nie widziałam jednak takiej opcji w regulaminie "zakaz krytyki") I nie mam zamiaru nikogo obrazać, umoralniać, nie to było moim celem, a co do "tyrady przciwko Luthien" jak to określiłaś, to się grubo mylisz:p bo swoje do Luthien juz napisałm, a z resztą dalsza część mojego posta była do innych forumowiczów i to prędzej po tych zafascynowanych rajtami na psiej głowie pojechałam i co może tu Cię zabolało? (przecież sama piszesz, że Ci sie te fotki nie podobają to o co chodzi?, bo już sama nie wiem:shake: ) [/FONT]
[FONT=Arial]Sorrki za zaśmiecanie fo i galerii pięknego psa, ale normalnie aż:angryy: (może niektórym przydałoby się troche dystansu i pare lekcji z czytania ze zrozumieniem)[/FONT]

[FONT=Arial Black]Luthiene psiaka na łąkę, aparat w łapkę, a zwolennkiów tylko zyskasz, bo widać,że masz "oko", a o pozowanie poproś koleżankę:lol: [/FONT]

[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=darkred]Czekamy na nowe foty!!![/COLOR][/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[B]przepraszam, że do nikogo nie odpowiem, ale przeziębienie mnie wykańcza...[/B]
[B][COLOR=magenta]Veris[/COLOR] przynajmniej ty zrozumiałaś i powiedziałaś co mam na myśli. To, że Ci sie sesja nie podoba powiedziałaś w sposób miły i zrozumiałam.[/B]

[B][COLOR=magenta]taura [/COLOR][COLOR=black]moge ci to samo powiedzieć co veris :)[/COLOR][/B]


[B]ehhh.... niewiem co powiedzieć :( [/B]
[B]widze, że wszyscy zlatują się do kłutni jak ćmy do światła, żeby dodać swoje zdanie....[/B]
[B]co moge powiedzieć...[/B]
[B]może.... może truskawke na zgode?[/B]
[B][IMG]http://img399.imageshack.us/img399/8731/obrazki2016mb.png[/IMG][/B]

[B]erguni się przykro zrobiło[/B]
[IMG]http://img286.imageshack.us/img286/1431/obrazki2201bg.png[/IMG]

[B]ale wybacza:lol: [/B]
[IMG]http://img399.imageshack.us/img399/5498/obrazki1901eb.png[/IMG]

Pozdrawiamy
[B]Ola i [SIZE=7]SZCZĘŚLIWA[/SIZE] Erga[/B]
[IMG]http://img286.imageshack.us/img286/8355/obrazki1894ga.png[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[B]Dziękuje Ci Veris :buzi: [/B]
[B]dla Ciebie kwiatek:oops: [/B]
[IMG]http://img390.imageshack.us/img390/9647/obrazki1204tu.png[/IMG]

[B]aaa i zapomniałam dodać, że dla tych co nie lubią truskawek[/B]
[B]arbuz na zgode:oops:[/B]
[IMG]http://img390.imageshack.us/img390/7522/obrazki2134os.png[/IMG]

[B]częstujcie się....[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiulka22tychy'][B][I]a jak ktos lubi truskafki i arbuzy :cool3: :):):)[/I][/B][/quote] to zdjedz to i to ;) wystarczy dla wszystkich :)

[B]a teraz troche owadów dla obrzydzenia przy jedzeniu:evil_lol:[/B]
[IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1295/obrazki1429iy.png[/IMG]

[IMG]http://img370.imageshack.us/img370/3478/obrazki1605su.png[/IMG]

:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=magenta]anneta[/COLOR], smacznego :D[/B]
[B][COLOR=magenta]bigos[/COLOR], smacznego X2:evil_lol:[/B]
[B][COLOR=magenta]Taura[/COLOR], dzięki:lol:[/B]

[B]prosze, jeszcze jedna truskawka została dla tego kto nie dostał :)[/B]
[B][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/8923/obrazki2026ah.png[/IMG][/B]

[B]gołąb tłusty :p [/B]
[B][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/174/obrazki1517qn.png[/IMG][/B]

[B]i ergunia.....:roll: [/B]
[B][IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2739/obrazki1997qn.png[/IMG][/B]
[B]...[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...