Jump to content
Dogomania

bokserkowaty Bilbo w ds.:) kasa rozdana


kora78

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sylwia, czy moglabys kiedys go do domu na godzinke zabrac i zobaczyc, jak tam reaguje? czy sie boi po kafelkach chodzic, czy sie odkurzacza boi, czy na stol wlazi i z talerza jedzenie zabiera, czy na kanape sie pcha lub do lozka. tylko nie 10min, bo to nie bedzie takie adekwatne. tak na godzinke.
czy bedzie niespokojny, czy sie gdzies ulozy do spania

a komendy jakies probowalas, czy zna? mi tak w miare umial - siad. ale co innego to bylo, stres, podroz, itp. teraz u Ciebie juz troche jest to inaczej reaguje

ale mi w pkp na kolanka wskakiwal, jak mu pozwalalam i przez okno wygladal :)
moze jutro, lub w pn do weta? co ciotki sadza??

a to foto pierwsze to Bilbo bez smyczy jest? taki macie teren wielki ogrodzony?

a na tym placu zabaw on biega? w stawie plywa??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']dziewczyny musiałam tak wkleic zdjecie zebyscie sie ruszyły troszke a nie siedziały prosto przy kompie :)
Bilbunio, nie boi sie niczego, dzis prowadziła go na spacerku moja siostra, on poprostu akceptuje wszystkich, cieszy sie kazda chwila :)[/QUOTE]

...błagam...na główce nie stanę....nie te czasy....:lol::lol:

Link to comment
Share on other sites

zobaczcie jak sie bawie :)

[IMG]http://img185.imageshack.us/img185/1700/dscn1787o.jpg[/IMG]

[IMG]http://img197.imageshack.us/img197/6408/dscn1788xc.jpg[/IMG]


[IMG]http://img839.imageshack.us/img839/7086/dscn1789.jpg[/IMG]

buziaczki :)

[IMG]http://img808.imageshack.us/img808/3961/dscn1792.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Sylwia, piekne zdjecia, zarowno kreta krzywozgryzka, jak i Twoje z corka. Ja tez sie zrobilam ostatnio na rudo, ale jasnorudo i wlosy mam dlugie, no a moje dzieci maja po trzydziestce.
Na zdjeciach widac swietny teren, ten plac zabaw jest wspanialy, nie dziwie sie, ze nasz mlody chlopak oszalal z radosci. Jedna z najstrasznieszych rzeczy w schronach i lancuchobudach jest zniewolenie i bezczynnosc. A tu tyle mozliwosci, okazji do aktywnosci i tyle przestrzeni! Wyjscia do sasiadow, gdzie jest towarzystwo innych psow! To jest normalne zycie spoleczne psa. Super!

Bardzo poprosze o filmik Bilbo z placu zabaw. Moj email:
[email][email protected][/email]

I wiecie co, ten watek ma podobna przyjazna i optymistyczna atmosfere do sympatycznego watku Tolka (Tolus juz w domu stalym), bardzo serdecznie pozdrawiam ekipe Bilbo. Pinesk@, milo mi Cie znowu widziec.

Link to comment
Share on other sites

Viola 005 dziękuję!na zdjęciu jestem z moją najmłodszą córcią mam jeszcze dwoje są na wakacjach jak przyjadą będą mi pomagać,bo tak jak ja kochają psiaki.Teren mam duży,ale ile pracy!!!Ta woda i laski to przed oknami to jest stare koryto rzeki i tam chodzimy z Bilbusiem!!!pozdrawiamy Bilbuś Sylwia i Amelcia wyślę filmik

Link to comment
Share on other sites

Korunia i Kapselku Bilbuś wpadł mi do domu po spacerku,ale tak ział,że położył się na kafelkach i nic go nie obchodziło.Postaram się zaprosić go do domu jak go tylko wypuszczęz boksu to wtedy będę widziała i zrobię zdjęcia i opiszę zachowanie!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='viola005']
I wiecie co, ten watek ma podobna przyjazna i optymistyczna atmosfere do sympatycznego watku Tolka (Tolus juz w domu stalym), bardzo serdecznie pozdrawiam ekipe Bilbo. Pinesk@, milo mi Cie znowu widziec.[/QUOTE]
Bo te boksiowe cioteczki tak już mają, dlatego ja się do nich doczepiłam jak rzep :):)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...