Jump to content
Dogomania

bokserkowaty Bilbo w ds.:) kasa rozdana


kora78

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='elzunia']Nie dziękuję był u mnie dziś policjant ale jak mu pokazałam list od pani co jej kota dała sam kazał mi do sądu z tym iść żeby ją usadzić[/QUOTE]
Trzymam kciuki z calych sil!! Mam nadzieje, ze kach bedzie miala do zaplacenia spooooore odszkodowanie...

Link to comment
Share on other sites

ha ha elka nie osmieszaj sie ty policjantowi pokazałas list jutro bedzie u mnie to mu pokaze to co napisałas smiechu warte listem mnie straszysz od pani z wrocławia ze co ?ja z nia rozmawiałam ze dobra zameciara jestes nie osmieszaj sie bo opieka po przeczytaniu twoich bredni na nk tez napisze publikacje jaki to ty zasiłek dostałas..gorzej jak zarmena sie wstydu znów przez ciebie naje jak opublikowane bedzie oswiadczenie ze kase wziełas za zare a podałas że to pies fundacyjny i wiesz zajżyj sobie do słownika co oznacza słowo pozucenie..patrz zebys miała na zapłacenie kary za oszukanie ???????to juz wkrótce

Link to comment
Share on other sites

bilbo tak ty na pierwszą ale eluna tez....hi hi nawet w czechach bedzie sławna i zazut usmiercenia burinki,wstyd jak cholera jaka madra elunia i w czechach poczytają pani przywiozła burinke skrzywdziłas tylko dzieci które pokochały ja namieszałas tozowi i oni dzieki tobie poniosą tego skutki mieszaj dalej....bilbo domku ci życze

Link to comment
Share on other sites

przed chwilą na TOZ dzwoniłaś po policję demi Wam potwierdzi że mierzą do jej męża z pistoletu to mój ostatni dopis BILBO wybacz idź do domku takiego jak z marzeń nie patrz na nic psiaku do domu i to migiem bo coś ciężko to idzie a ty masz taką śliczną minkę z tymi zębolkami

Link to comment
Share on other sites

jesli choc slowo w sprawie klotni elzuni i kach bedzie tu wypowiedziane przez jedna albo druga, zglaszam to do moda, o ostrzezenie lub bana
nie zycze sobie zadnego odniesienie przez ktorokolwiek strone, do mojego wpisu i poczynan go potwierdzajacych

koniec

Link to comment
Share on other sites

A co nie potwierdził ci nieletni pan że to zrobił, przeciez policji sie przyznał, ale to dzieki tobie ty nagrode powinnas dostac bo ty napisałas do nich mejla, a sama szukałas domu dla burinki by psa wsadzic.ty zazuciłas że belle ja uspiłam a lekarz jej nie widział co do listu który dostałas o sawie grazyna ci moze napisac co chce ja juz mam pismo w tej sprawie a co do misterka tez mam swiadków porzucenie to wywiezienie gdzies do lasu wiec nie zazucaj mi czegos..a co najlepsze smiac mi sie chce jak to wydarłas sie u moich sasiadów że chciałam nastepnego psa ha ha dobra jestes teraz mozecie mnie usunac juz bo mi to lotto nie nawidze ludzi tego pokroju jak elzunia..prawdziwym wolontariuszą chyle czoła

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...