Jump to content
Dogomania

bokserkowaty Bilbo w ds.:) kasa rozdana


kora78

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kora78']dziewczyny!

Fundacja Sos Bokserom potwierdzila pomoc w sprawach Bilbusia :) pomoc funansowa, a moze i w transporcie do hotelu :)
wieczorem bede znala szczegoly

[B]super, co??????
[/B]
"Odpowiedź jest na TAK, NA PEWNO POMOŻEMY"[/QUOTE]

Jest zaje.... SUPER!!!! :) Bardzo się cieszę !
Ok, zaraz napisze do moda, może mi się uda ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kora78']dziewczyny!

Fundacja Sos Bokserom potwierdzila pomoc w sprawach Bilbusia :) pomoc funansowa, a moze i w transporcie do hotelu :)
wieczorem bede znala szczegoly

super, co??????



"Odpowiedź jest na TAK, NA PEWNO POMOŻEMY"[/QUOTE]

Cudownie :-):-):-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamilawa']Prośba do Moda wysłana :) Zobaczymy jak będzie ;)[/QUOTE]
Niestety, Kora - nadal będziesz prowadzić wątek Bilbo :) Mam propozycję założenia nowego wątku, ten zostałby zamknięty. Ale bałaganu robić nie będę, niech zostanie tak jak jest. W weekend na 100% zajmę się szukaniem deklaracji, dziś nie dam rady, a jutro długo mnie nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

kamilawa dzieki za sprobowanie :) postaram sie na biezaco zmiany w 1 poscie wprowadzac. mialam okres, ze mi sie to nie udawalo na zadnym watku,ale teraz juz zazwyczaj dziala, jak widac :)
prosze jednak o wszelkie sugestie, co do zmian. moze na te chwile usunac teksty do ogloszen, bo szkoda miejsca? ogloszen teraz nie szukamy, bo wakacje i malo osob psy bierze. potem beda nowe teksty po hotelu, jak psa poznamy.

nie mam jeszcze info z SOS

z gory dzieki kamilawa za rozsylanie watku i dzieki Szarotka za chec pomocy za pare dni :)

co do zmiany prowadzacego, kiedys w sumie zmienialam watek z innej osoby na siebie.ale nie oamietam u kogo i jak.. czy sie temat zakladalo, czy sie pm pisalo.

juutro mialam jechac do schronu,ale lekko plany wakacyjne sie zmienily i jutro wyjezdzam. ale bede miala neta :)

w wekend idzie do schronu kizimizi, molestujcie ja o relacje z wizyty u bilbo

Link to comment
Share on other sites

a widzieliscie taki wpis w watku transportowym bilbo?

drakula:
Być może podłączę do transportu w poniedziałek. Nic mnie obiecuję.
Kontakt
arkadiusz_tc(maupa)op.pl lub Skpa : arkadiusz_tczew_op

ja nic nie odpisalam, bo na pn o wiele za wczesnie. nie ma mnie i nie wyciagne psa na poniedzialek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Temida']Tak jak mówię, ja hoteliku nie widziałam, ale Patrycję znam i wiem, że jeśli chodzi o zwierzaki to jest całe jej życie. Adopcja Zuzi do Patrycji to jedna z najlepszych jakie miałam. Wymarzony dom. Zresztą od tego czasu wielu zwierzakom już pomogła. Patrycję uważam za osobę naprawdę godną zaufania.
No to mamy już konto i mamy reklamę wątku. Super. Ja będę wciąż zaglądać.[/QUOTE]

Amando bardzzo dziekuje za te cieple slowa:) to chyba ja powinnam podziekowac za tak wspanialego psiaka:)))) dziewczyny podaje jeszcze dwa watki psiakow ktore trafily do naszej rodziny dla utwierdzenia sie ze kocham psiaki:)) [url]http://www.dogomania.pl/threads/179968-Mini-Kajtu%C5%9B-koczowa%C5%82-pod-balkonem-ma-domek-!!-dzi%C4%99kujemy-za-pomoc[/url]!!, [url]http://www.dogomania.pl/threads/175514-Chudzinka-z-cmentarza-w-Brzezinach-JU%C5%BB-W-NOWYM-DOMU-[/url]!, co do hoteliku jest to hotelik nowka otwarty jakos z tydzien, dwa temu:))) ps. liczba postow nie swiadczy o tym kto jest jaka osoba:))) ale rozumiem Wasze obawy:) od jutra bez netu calkowicie:/

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny! Wybaczcie :(
Nie wiem co się stało, ale nie miałam neta przez kilka dni, teraz siedzę z żelem chłodzącym na głowie, bo jakiegoś cholernego porażenia od słońca dostałam. Nadrobię później wszystko i pomogę... Przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny! Wybaczcie :(
Nie wiem co się stało, ale nie miałam neta przez kilka dni, teraz siedzę z żelem chłodzącym na głowie, bo jakiegoś cholernego porażenia od słońca dostałam. Nadrobię później wszystko i pomogę... Przepraszam.

Link to comment
Share on other sites

Parę dni mnie nie było, myślałam że Bilbuś pięknie tu kasę zbiera................. a tu nic............? Tylko ja?:-(

A co to znaczy Kora że SOS pomoże? [U][B]Jakieś konkrety[/B][/U]?

Do hotelu będę miała za daleko chyba... Już Radomsko to chyba jakieś 250km a tu jeszcze 2,5 godz. drogi stamtąd...:roll: Ja planuje tylko na 1 dzień skoczyć, bo co prawda mam urlop ale szofer nie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...