Jump to content
Dogomania

bokserkowaty Bilbo w ds.:) kasa rozdana


kora78

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ojojoj.......
300zl to fajna cena na dogo za hotel :)

ale sluchajcie, ja osobiscie nic organizowac, prowadzic zbiorki teraz nie moge. za duzo mam psow w hotelach na glowie i nie wyrobie sie, by sie podejmowac nastepnego. Jesli ktos chce poprowadzic akcje i patronowac bilbo w hotelu to ja sie strasznie uciesze. udosteepnie pierwszy post, itp.
Ale mamy teraz 3 psy na hotelach i latwo z nimi nie jest i nie dam rady zbierac i pilnowac kasy. Moge psa wyciagnac. wsadzic do transportu. podbijac czasem watek. dac cos jednorazowo, jak jakis moj hotelowicz odejdzie to na bilbo kase przeniesc, ale to tylko tyle :(

lowicz, woj lodzkie, to nie tak bardzo daleko :)
tylko hotel musi byc pewny, bo teraz od nas wlasnie pies z osobrnik byl zabrany, hotel rekomendacje mial, a jakie historie wyszly......

Link to comment
Share on other sites

Właśnie - 300 zł to jest super cena. Moim zdaniem można spróbować, pamiętajmy, że Papryka ze swoim czujnym okiem czuwa i zawsze może nam powiedzieć co i jak :) No niestety, ja również nie podejmę się zbierania pieniążków, ale może ktoś pomoże? To wielka szansa dla Bilbusia.

Link to comment
Share on other sites

Agnezia a moze Ty podejmiesz sie zbiórki pieniazków na psiaczka???? ja bym chetnie pomogła ale niestety wyjezdzam:/ dziewczxyny decyzujcie sie bo musze dac znac Sylwi czy psiak przyjedzie - wracam 18stego wiec potem mogę przejąć kwestie ksiegowosci;)

Link to comment
Share on other sites

czy deklaracje na pewno znajdziemy?..
ja jestem za wysylka, jak zawsze :)

prosze kogokolwiek o powysylanie pm, czy zgodzi sie zajac finanasami chliopaka i prowadzeniem go w hotelu, itp
ja niestety odpadam z tego
trzeba pm do Agnezi albo Kapsel? albo kogos z sos boskerom

Link to comment
Share on other sites

Bardzo kibicuję Bilbusiowi ale nie dam rady w tym momencie zająć się finansami. Mogę jedynie obiecać, że część dochodu z przyszłego bazarku przeznaczę dla niego. Ale będę mogła wystawić bazarek dopiero w sierpniu :(

Dobra teraz doczytałam post Papryki. Do 18 mogę użyczyć konto, ale na dłuższą metę nie dam rady.

Link to comment
Share on other sites

Po 18 Papryka przejmie prowadzenie finansów. Agnezia jakbyś mogła pomóc to byłoby super. Ja bym się chętnie tym zajęła, ale teraz mam dużo rozjazdów. Przez te parę dni to sobie poradzisz :) Jak coś to służę pomocą.

Link to comment
Share on other sites

kojce ladie wygladaja, a na ile aktualne sa te fotki?
budy ladne, kojce duze, z gory okryte.
na 6 psow przeznaczone, to bardzo fajnie,ze tak malo psow. i jeziorko do plywania i plac zabaw....
cena 25 bez wyzywienia za dobe, to 750 miesiac. bez jedzenia.
a mamy za 300...
a ktos juz tam dawal psy dogomaniackie? jak sprawdzic wlasicieli?

no i dziewczyny trzeba bedzie watek rozsylac i prosci o deklaracje, ktore beda wlywaly na konto, a nie wisialy w prozni tylko.
to konto Agnezi, a od 18 konto papryki?
a calosc kto ogarnie poza finansami? transport, kontrola hotelu- nie chcemy powtorki z obornik. czyli spada na papryke?

Link to comment
Share on other sites

aha i ja poprosze kogos o protekcje papryki. ja sie z papryka nie znam, a postow srednio duzo ma. ja mam nauczke i wole dmuchac na zimne :) bez obrazy :) jakie pokrycie w rzeczywistosci ma slowo papryki,ze hotel fajny?
prosze sie nie gniewac

Link to comment
Share on other sites

To chyba ja mogę takiej protekcji Patrycji udzielić. Jakiś czas temu adoptowała ode mnie Zuzię. Sunieczka z wypadku, długo dochodziła do siebie. Teraz ma cudowne życie. Dziękuję, że dostała szansę na tak wspaniałą adopcję. Z Patrysią świetnie się dogaduje. Teraz prowadzimy razem wątek Blackiego.
[url]http://www.dogomania.pl/threads/188098-Bezdomne-psie-serce-a-la-labrador-zbieramy-na-DT-czyli-potrzebne-deklaracje[/url]!!!!
To wspaniała, wrażliwa dziewczyna i nigdy mnie nie zawiodła. Polecam.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli o mnie chodzi mogę użyczyć konta, z reklamą wątku będzie ciężko. Ale trochę pw mogę wysłać. Może zmienimy tytuł? Że potrzebujemy wsparcia finansowego.
To kto koordynuję akcję? Są chętni? Jeśli decydujecie się zaufać Papryce to proponuję potwierdzić miejsce, żeby nam nie uciekło z przed nosa:)

Link to comment
Share on other sites

Tak jak mówię, ja hoteliku nie widziałam, ale Patrycję znam i wiem, że jeśli chodzi o zwierzaki to jest całe jej życie. Adopcja Zuzi do Patrycji to jedna z najlepszych jakie miałam. Wymarzony dom. Zresztą od tego czasu wielu zwierzakom już pomogła. Patrycję uważam za osobę naprawdę godną zaufania.
No to mamy już konto i mamy reklamę wątku. Super. Ja będę wciąż zaglądać.

Link to comment
Share on other sites

to ja podsumuje w 1 poscie od nowa
Bilbo zbiera troche kasy na wstep w hotelu, a dokonczyc mozna jak juz pies tam bedzie.
wiec trzeba zaczac zierac, zobaczymy, jak pojdzie.
miejsce rezerwujemy. papryko, ile tam beda czkac na uzbieranie kasy dla Bilbo? z tydzien? bo z deklaracjami na 30zl nie podejmuje sie wysylania go. musi byc ponad polowa przynajmniej. jesli nie bedzie stalych deklaracji pelnej kwoty to ja osobiscie boje sie bardzo go wysylac i nie biore za to na siebie odpowiedzialnosci. zeby potem na cito kolowac i kombinowac, psa zabierac, przenosic, czy cos.
rekomendacje Temidy akceptujemy :)
mamy osoby od konta, od reklamy, ale ktos taki ogolnie patronujacy musi byc. czyli Ty papryka, jak wrocisz? :)
ja mam za duzo psow na glowie teraz. ale zawsze bede pomagac, rozsylac, oglaszac, podbijac, wyciagnac go, itp

kamilawa reklama i liczenie deklaracji, Agnezia troche reklama, Agnezia konto do 18stego i potem konto papryka
kora troche reklama i troche pomoc w transporcie

wiec rezerwujemy miejsce, tylko to trzeba sms do papryki?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...