Jump to content
Dogomania

bokserkowaty Bilbo w ds.:) kasa rozdana


kora78

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='marta0731']Bo takie opowiadanie, ze on szczeka... W schronie normalne. A ciekawe jakby się zachowywał w normalnym domu...? On młodzienaiszek jest, ciekawe jak go w pierwszym domu ulożyli............[/QUOTE]
Zgadzam się całkowicie :)

Link to comment
Share on other sites

ale on inaczej szczeka, ostrzegawczo. i na psy si rzuca, by do krat nie podchdzily, bo tylko jemu wolno. boksio typowy
jak mam opisywac psa, jakiego znam tylko zza krat? ze szczeka na obcych, a znajomych lubi i sie lasi, lize przez kraty, ze potulnieje. wszystko trzeba mowic. a koles malolat, cwaniaczek. nie ma czego zalowac tak,czy siak

cisza znowu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tobiasz']PIES JEST PO TO BY SZCZEKAĆ I TO NORMALKA.JEDEN SZCZEKA DUZO DRUGI SZCZEKA MAŁO.:eviltong:WAZNE BY NIE SIEDZIAŁ W SCHRONISKU,DOM TRZEBA SZUKAC I TYLKO TO JEST WAZNE.[/QUOTE]

Tobiasz, święta prawda.
Pies szczeka, albo nie szczeka w zależności od sytuacji. Moja Jenny będąc u syna nie szczekała wcale, gdy przyjechała do Kapsla to się rozszczekała, że wszyscy się dziwili, kto ją tego nauczył? :D

Link to comment
Share on other sites

boksie w ogole przeciez pyskate sa, bardzo wygadane. mamy 3ciego w rodzinie i ten jest najcichszy, ale jego glos znamy. bo spanielek nigdy sie raczej nie odzywal. no i moje rozne ds tez nie zawsze glos pokazywaly. a boksie zawsze :)

w gore maly

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem zdania że Bilbuś głośno daje jak to w schronie jest a mam 2boksie i sunia to raczej po chyba 3miesiącach szczekła pierwszy raz jak ją dostałam a Borysek???????//jemu zajęło to mniej czasu on jak ktoś zapuka czy dzwoni to go wszyscy słyszą więc Bilbus do domciu

Link to comment
Share on other sites

nowy hotelik jest otworzony kolo Łowicza - wlascicielke poznalam osobiscie -typowa psiara, miejsce dla psiaka byloby od zaraz, nawet moznaby bylo zawiezc jej psiaka a na pieniazki by poczekala jakbysmy uzbieraly, [URL]http://www.hotel-dla-psow.prv.pl/[/URL], ceny dla dogomaniakow ustalane sa indywidualnie, w razie co powolajcie sie na mnie (Patrycja), a mysle ze deklaracje bysmy uzbieraly, szkoda psiaka zeby tam siedzial

Link to comment
Share on other sites

[quote name='papryka']nowy hotelik jest otworzony kolo Łowicza - wlascicielke poznalam osobiscie -typowa psiara, miejsce dla psiaka byloby od zaraz, nawet moznaby bylo zawiezc jej psiaka a na pieniazki by poczekala jakbysmy uzbieraly, [URL]http://www.hotel-dla-psow.prv.pl/[/URL], ceny dla dogomaniakow ustalane sa indywidualnie, w razie co powolajcie sie na mnie (Patrycja), a mysle ze deklaracje bysmy uzbieraly, szkoda psiaka zeby tam siedzial[/QUOTE]

Myślę, że moznaby spróbować. O ile ceny dla dogomaniaków są dużo mniejsze niż na stronie ;)
Papryka, dzięki!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...