Jump to content
Dogomania

zajrzyj tu potrzebuje pomocy


nivea88

Recommended Posts

  • Replies 276
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

kto ostatnio widział się z Pokerem, całkiem o nim zapomniałam aż poprostu teraz mi się płakac chce? Czy pies tam jeszcze jest? Dziewczyny z Katowic prosze zróbcie mu aktualne jakies super zdjęcie poki jest pogoda, musze wrzucic go do gazety;( aż mnie serce teraz boli, ze tak o nim zapomniałam

Link to comment
Share on other sites

Taką dostałam informację od soboz4, która obiecała psiaka obfotografować:
"[I]nie dało się dzis go wyciągnąć z boksu, Ania (pracownica schroniska) powiedział że postara się wykombinować coś na czwartek, on siedzi w boksie z takim dwoma psiurami, który by go "zeżarły" gdyby tylko on wyszedł
a nie było takich wolonatriuszy którym mozna by było dac tą dwójke
musieliby być doświadczeni i nie bać się psów, bo tamete psiury warkotają na ludzi.[/I]"
Czyli czekamy do czwartku.

Link to comment
Share on other sites

Niestety nic na razie nie zdziałamy. W grę wchodziłyby jedynie zdjęcia przez kraty boksu, a to już chyba lepsze te, które są.
Problemem są te 2 agresywne psiaki, które siedzą z Pokerem. A przenieść na razie nie ma go gdzie, w schronisku full psów. Pracownicy schroniska będą kombinować jak sprawę rozwiązać.

Link to comment
Share on other sites

Niestety psiak siedzi z dwoma półdzikimi psami i dopóki nie znajdzie się dla niego boks nie będzie można zrobić mu zdjęć. Bardzo mi przykro, ale po przyjściu psy pogryzłyby go więc nikt nie zaryzykuje zdrowiem psiaka.

Aktualnie straszne przepełnienie w schronisku i bardzo trudno będzie znaleźć jakiś pusty boks, nie wiem co z tymi ludźmi się dzieje, że tyle psiego nieszczęścia wokoło...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

[quote name='soboz4']Niestety psiak siedzi z dwoma półdzikimi psami i dopóki nie znajdzie się dla niego boks nie będzie można zrobić mu zdjęć. Bardzo mi przykro, ale po przyjściu psy pogryzłyby go więc nikt nie zaryzykuje zdrowiem psiaka.

Aktualnie straszne przepełnienie w schronisku i bardzo trudno będzie znaleźć jakiś pusty boks, nie wiem co z tymi ludźmi się dzieje, że tyle psiego nieszczęścia wokoło...[/QUOTE]


matko kiedy cos się ruszy:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leonarda'] Ale - jeśli dobrze zrozumiałam w schronisku - Poker został niedawno adoptowany.[/QUOTE]Nie byłam w schronie od jakiegoś czasu i nie wiem kiedy pojadę, bo chora jestem. Ale jeśli nie pojadę to będę dzwonić, żeby zaktualizować listę psów wyadoptowanych. Z tego, co widzę na oficjalnej stronie schroniska to Poker został zdjęty, czyli z tego wnoszę, że został zaadoptowany.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...