Jump to content
Dogomania

Chudzinka DAISY znaleziona w PŁOŃSKU - ma już DOM!!!!!!


ewick73

Recommended Posts

AIMEZ_MOI dzięki ogromne! Twoje 20 zł na koncie!

Poczekam jeszcze z przelewem, jak się może uzbiera:
przypomnę ile jesteśmy winni jeszcze, szczegółowe rozliczenia wydatków i wpłat na str. 18

[B][COLOR=Red]88 jesteśmy jeszcze winni Fundacji[/COLOR][/B][B] za sterylkę
[/B]42 -tyle dla DT za Frontline (mam skan paragonu)
======
-130 zł
+ 20 dzisiejsza wpłata dla Daisy
=====
[B]-110 zł długu[/B]

to na prawdę nie tak źle, jesteśmy prawie na bieżąco!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 355
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[FONT=Arial][SIZE=2]"Karma jak najbardziej ok, nieprzeterminowana, ta która była zamówiona.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Już dziś wieczorem zacznę nią dziewczynkę karmić. Dajsol bardzo dziękuje ;]]]]]][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]Noc spokojnie, wczoraj wieczorem była już na spacerku, nawet patrzyła jak przeskoczyć zaspę ;]]]]][/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=2]generalnie zachowuje się jakby nic się nie stało ;]]]]]"

Dzięki za dobre wieści !!! Bardzo się cieszę, że po Daisy ta sterylka "spłynęła" tak łagodnie.
Ewa
[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

dzisiaj wpłaciłam 100 zł na konto AST dla Daisy na leczenie.
Od początku śledziłam jej wątek na AST. To jest pies z ras myśliwskich i potrzebuje dużo dziennego ruchu .
Może przypadła by do gustu jakiemuś leśniczemu? Myślę , że w takich warunkach była by najszczęśliwsza .

Link to comment
Share on other sites

doddy, nie znoszę myśliwych, ale leśniczy to cosik innego, może przed kominkiem w leśniczówce.
Wy macie najlepsze rozeznanie co, komu i dlaczego, jednak widzę tego psa w domu z zapleczem leśnym- dla pointerów przestrzeń to jest żywioł.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Black]88 zł jesteśmy jeszcze winni Fundacji za sterylkę[/COLOR][B]
+100 zł - wpłata na konto Fundacji AST
=====
[COLOR=Red][B]+ 12 zł na koncie fundacji!!!!![/B][/COLOR]

[/B]-42 -tyle dla DT za Frontline (mam skan paragonu)
+ 20 wpłata dla Daisy od AIMEZ_MOI (Poczekam jeszcze z przelewem, jak się może uzbiera coś więcej)
=======
[COLOR=Red][B]-22 dla DT na razie[/B][/COLOR]

Ogromne dzięki za pomoc!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Agnieszka pisze o Daisy do mnie na maila, bo nie może się na dogo zalogować:
[QUOTE][FONT=Arial][FONT=Arial]Daisy ma się świetnie, wczoraj chciała przeskoczyć fotel, więc muszę na nią uważać żeby nie przesadzała ;]]][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial]Nastrój wyśmienity, merdoli ogonkiem nawet wczoraj zaszczekała z radości, że idziemy na spacerek ;]]][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial]Uszka i łapki pomału się leczą, strupki na łapach również. Przestałam też zdejmować z niej pchły więc się chyba wyniosły !![/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial]Generalnie jest grzeczna, miła, nie jest agresywna do psów ani do ludzi. Trochę histeryk np. przy czyszczeniu uszu, ale w miarę szybko[/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial]się później ogarnia. Po zdjęciu szwów ją wykąpię, też podejrzewam, że może być wesoło. ;]]][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial]Jeżeli chodzi o jedzenie to ona chyba nie ma dna ;)))) .... mam nadzieję, że w końcu będzie to po niej widać, bo nadal wzbudza litość na spacerach ;]]]][/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Arial]Najważniejsze, że ma apetyt i dzieki Wam ma czym go zaspokoić.[/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Times New Roman] [/FONT][/FONT]
[FONT=Arial][FONT=Times New Roman][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial]Pozdrawiam[/FONT][/FONT][FONT=Arial][FONT=Arial]Agnieszka[/FONT][/FONT]
[/QUOTE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Na razie zrobiłam nowy bazarek, żeby było na opłacenie domu tymczasowego u Agnieszki (na razie mamy opłacony jeden tydzień, a nie wiadomo ile sunia u niej pobędzie) oraz na szczepienia,

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/179348-KOLCZYKI-KLIPSY-naszyjniki-HAND-MADE-dla-Daisy-chudzinki-z-PA-oA-ska-do-19-02-10-g-16?p=14042684#post14042684"][B]KOLCZYKI /KLIPSY naszyjniki HAND-MADE dla Daisy chudzinki z Płońska do 19.02.10 g.16[/B][/URL]

przypomnę, że są jeszcze do sprzedania czapki:
[B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/178770-HAND-MADE-CZAPKI-na-DAISY-suniAE-z-PA-oA-skachudAE-jak-szkielet-11-02-g-12-29"]HAND MADE# CZAPKI# na DAISY sunię z Płońskachudą jak szkielet - 11.02 g. 12:29[/URL][/B]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]+ 12 zł na koncie fundacji!!!!![/B][/COLOR]

[B][COLOR=Red]140 za drugi tydzień Daisy w DT[/COLOR][/B]
-42 -tyle dla DT za Frontline (mam skan paragonu)
+ 20 wpłata dla Daisy od AIMEZ_MOI (Poczekam jeszcze z przelewem, jak się może uzbiera coś więcej)
+100 wpłata gotówkowa do przekazania Agnieszce za kolejny tydzień
=======
[COLOR=Red][B]-62 dla DT[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...