Jump to content
Dogomania

wydarzenia na polsacie o 19 zobaczcie!


magia

Recommended Posts

[B]
[/B][B]Cytat:[/B][B]Gotowała psy, odcinała im głowy i obdzierała ze skóry. Bydgoska lekarka weterynarii urządziła sobie w Gościeradzu dzikie prosektorium
[/B]
[I]We wtorek przed południem przy jednym z domów w Gościeradzu policjanci filmowali i fotografowali sterty zwierzęcych szczątków. - Policja była już tutaj w poniedziałek wieczorem - mówi Alina Maliszewska, sołtys Gościeradza. - Ale zabronili mi mówić o tym, co znaleźli w oborze i mieszkaniu sąsiadki.

Policjanci: - To było przerażające. W oborze należącej do lekarki weterynarii Katarzyny S. odkryliśmy cztery martwe psy, stertę zwierzęcych, jakby wygotowanych czaszek, też chyba psich, trudne do zidentyfikowania skóry, jakieś martwe kozy i końskie kopyta. I wielki smród.

- Ustalamy, czy zwierzęta były żywe, nim trafiły pod nóż lekarki - mówi Sławomir Machaliński, komendant policji w Koronowie.

Funkcjonariusze przyjechali do domu w Gościeradzu na prośbę Aliny Janowskiej, szefowej Bydgoskiego Klubu Przyjaciół Zwierząt Animals. - Dostałam anonim, że ktoś maltretuje zwierzęta, a w oborze urządził sobie laboratorium i cmentarzysko - mówi Janowska.

Jej informacje potwierdziły się. - Lekarka weterynarii jest świadkiem w sprawie - mówi komendant koronowskiej policji. - Tłumaczyła, że usypiała chore zwierzęta i przywoziła do Gościeradza na sekcję zwłok. Musimy ustalić, w jaki sposób zginęły zwierzęta oraz czy właściciele martwych psów godzili się na ich dalszy los.

Jak ustaliliśmy, 30-letnia Katarzyna S. od kilku lat pracuje w jednej z bydgoskich przychodni weterynaryjnych. Wczoraj nie odbierała telefonów - służbowego ani prywatnego. - Już na studiach miała przydomek "Hiena" - mówi jeden ze znających ją bydgoskich weterynarzy. - Bardzo lubiła zajęcia w prosektorium.

Jerzy Janikowski, wojewódzki inspektor weterynarii: - Pod groźbą pozbawienia wolności zakazane jest składowanie zwierząt w taki sposób. To grozi skażeniem epidemiologicznym. Mamy teren do grzebania zwierząt w Wypaleniskach, a w Mochlu pod Sicienkiem jest specjalny cmentarz dla zwierząt.

Również wstrząśnięci i zaskoczeni są bydgoscy weterynarze. - Czasami po uśpieniu nieuleczalnie chorego zwierzęcia, klient chce zostawić zwłoki u nas - mówi Sebastian Słodki z lecznicy dla zwierząt "Centrum". - Jednak nikt z nas nie zabiera martwych zwierząt do domu! Zgodnie z przepisami wozi się je do Wypalenisk. [/I]
[I][/I][I]
żródło:

[URL="http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,3163923.html"][COLOR=#016b9f]http://serwisy.gazeta.pl/kraj/1,34309,3163923.html[/COLOR][/URL]

[I]Pozwoliłam sobie wkleić tekst o tym zdarzeniu mam nadzieje, że nie zrobiłam źle. [/I]
[/I]


[I]




[/I][I]

[/I]

Link to comment
Share on other sites

" [URL="http://miasta.gazeta.pl/bydgoszcz/1,35590,3165943.html"]tu trochę więcej[/URL] "


Od 6 miesięcy do 8 lat więzienia grozi jej za to że powodowała zagrożenie epidemiologiczne :shake:
A gdzie informacja ile jej grozi za mordowanie zwierząt? :angryy:

Link to comment
Share on other sites

To przerażające, oglądałam te wiadomości w POlsacie. Powinna mieć odebrane prawo wykonywania zawodu.Ale jak znam życie to nic jej nie bedzie. A sekcji zwłok to w stodole sie nie robi ni nie po kryjomu i nie na takiej ilosci zwierzat i w takich okropnych warunkach. I po co obdzierać zwierząta ze skóry do sekcji wiązać im łapy i obcinac głowy. Ona zarabiała na kościach, smalcu i skórach.

Link to comment
Share on other sites

Ten wątek jest również na PWP i już tam pisałam w tej sprawie.Czy Wy nie widzicie związku ze sprzedażą skóry bernardyna na allegro i tym ,że ktoś w tej wsi stracił własnie bernardyna?(może od tego właśnie się zaczęła cała sprawa)Można sobie o tym poczytać na PWP.Kobieta ewidentnie ma coś nie tak ze swoją głową:angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magia']Przed chilą widziałam a dokładniej słyszałam zapowiedź wydarzeń na polsacie o jakiejs "pani doktor" która sekcje psom robiła. Podobno makabryczne.[/quote]
oglądalam to .. aż przeklnełam - czego nie robie codziennie...
nie komentuje bo szkoda mi moich nerwow ... ehhhh...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...