Jump to content
Dogomania

Moje potffforrry - opowieść o żywych; w sercu i pamięci te, które odeszły...


majqa

Recommended Posts

  • Replies 5.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś zaliczyłam jednego i nie był fajny. ;-) Śniło mi się, że spadam i jak oddałam skok, na szczęście nie lądując na podłodze, to przy okazji i zwierzaki miały atrakcję. Poderwały się zaspane z wyrazem pyszczków: [I]O matko, ale o co chodzi, co się dzieje? [/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Dziś zaliczyłam jednego i nie był fajny. ;-) Śniło mi się, że spadam i jak oddałam skok, na szczęście nie lądując na podłodze, to przy okazji i zwierzaki miały atrakcję. Poderwały się zaspane z wyrazem pyszczków: [I]O matko, ale o co chodzi, co się dzieje? [/I][/QUOTE]
Hi, hi, Izulku może to mioklonie nocne:):):)????
Edit:
a tu bazarrro na Bartona, który uratował kumpla, ech te psy! Izulku, to u Ajlii, nowi lokatorzy...
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237745-książki-WILKOŁAK-i-KOBIERA-W-CZERNI-ciuszki-filmy-dla-ATOSA-I-BURTONA-do-4-01-21-00?p=20182221#post20182221"]http://www.dogomania.pl/forum/thread...1#post20182221[/URL]

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

Smyku w Bełchatowie już debile strzelają, szkoda, że nie do siebie.....
Przepraszam, ale może ktoś tu coś pomoże, doradzi, zwłaszcza z Wa-wy:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/237880-Pilnie-potrzebny-DT-DS-dla-psiaka-bez-łapki-JUTRO-PALUCH-("]http://www.dogomania.pl/forum/threads/237880-Pilnie-potrzebny-DT-DS-dla-psiaka-bez-łapki-JUTRO-PALUCH-([/URL]

Link to comment
Share on other sites

Odetchnęłam Marysiu, bo widzę, że bida, której link wrzuciłaś ominie Paluch, DT się objawił. Uff...
U nas dziś zjazd... Fuksio - wymioty i niby to nic ale nie w jego stanie więc jesteśmy w blokach startowych na... wszelką okoliczność.
A ja chyba, bo się potnę sama z sobą, 4ty dzień migreny. Qna no, za co mnie to... Nie teraz, teraz nie mam czasu na migrenę. Stop, cholera!

Link to comment
Share on other sites

Maryś, rak nie próżnuje, już może dziać się coś na poziomie ukł. pokarmowego. :-(
2.01 jadę na prześwietlenie łapki Łokusiowej, czy i jak ma się ta zmiana pourazowa w paluszku i na USG i pewno RTG brzuszka cukrzycowej Toli, bo coś się nam ten brzuszek nie podoba. Eh... atrakcji mamy, że hoho.

Link to comment
Share on other sites

Agatko, zgroza, bo odpalanie petard i itp. już ma miejsce. :-(

Połowa psiaków w panice, bo jeśli nawet... któreś by miało dzielnie podołać to udziela im się panika reszty.
Okna staramy się mieć pozamykane, a na jutro, poza zamykaniem okien w planie sprawdzone "grajki": TV i odbiorniki radiowe ustawione niemal na full. Nie zażegnywało to problemu ale nieco umniejszało. Czeka nas bieganie między psiakami, tulenie jednych, innym wręcz przeciwnie, pokazywanie, że olewamy huki, że nic się nie dzieje. Generalnie znów, czyli jak co roku, będzie Armagedon.

Link to comment
Share on other sites

tak myslałam. w większym stadzie więcej panikarzy i pewnie jedno drugie nakręca swoimi lękami :(
u nas też już strzelają ale tylko morris się boi, więc dajemy radę. ubzdurał sobie, że jak wychodzi na ogród przez taras, to jest strasznie a jak przez główne drzwi i to na smyczy, to da się przeżyć, także pewnie przez najbliższe 2 tygodnie będziemy z nim musieli wychodzić za każdym razem na smyczy, bo on pamiętliwy jest jeśli chodzi o swoje fobie.

Link to comment
Share on other sites

u mnie strzelają już od świąt :-(
****************************************
[COLOR=#000000]Życzę aby Nowy Rok był lepszy [/COLOR]
[COLOR=#000000]Żeby nigdy nie zabrakło siły, odwagi i wiary[/COLOR]
[COLOR=#000000]w powodzenie planów .[/COLOR]
[COLOR=#000000]Dużo uśmiechu , wytrwałości w dążeniu do celu,[/COLOR]
[COLOR=#000000]sukcesów w pracy.[/COLOR]
[COLOR=#000000]Prawdziwej przyjaźni, miłości i wielu szczerych buziaków[/COLOR]
[COLOR=#000000]i aby Nowy rok uskrzydlił Was[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agaga21'](...) u nas też już strzelają ale tylko morris się boi, więc dajemy radę. ubzdurał sobie, że jak wychodzi na ogród przez taras, to jest strasznie a jak przez główne drzwi i to na smyczy, to da się przeżyć, także pewnie przez najbliższe 2 tygodnie będziemy z nim musieli wychodzić za każdym razem na smyczy, bo on pamiętliwy jest jeśli chodzi o swoje fobie.[/QUOTE]
Oj, coś czuję, że takie wychodzenie właśnie Was czeka. :-( Eh... Bidusiek.

Link to comment
Share on other sites

[I][FONT=Arial Black][SIZE=4]"Daj ludziom wiary...
Idź już Nowy Roku -
tak mówi Rok Stary
i znika... z łzą w oku.
Z ostatnią kartką kalendarza
zerwij wszystkie złe nastroje,
zapomnij o wszystkich nieudanych dniach,
przekreśl niewarte w pamięci chwile
i wejdź w Nowy Rok jak w nowej sukni
wchodzi się na najwspanialszy bal świata."

Kochana Izuniu....spokoju,[SIZE=4]zdrowia i...BĄDŹ tak[SIZE=4]ą[/SIZE] jaka JESTEŚ.....masz w sobie DAR,którym dzielisz się nieugięcie.....[/SIZE]
[/SIZE][/FONT][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...