Jump to content
Dogomania

Bernardyny Krótkowłose, Boston Terrier +przyjaciele i różności:)


panienkabubu

Recommended Posts

  • Replies 12.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='d_orka']No to będę pierwsza:KASIA, HALSZKA GRATULACJE!!!:multi::loveu: od biało-czarno-rudych chłopaków
---
A teraz czekam aż Kasia znajdzie czas na pochwalenie się osobiście ile i jakie śliczności sie urodziły:loveu:[/quote]

kurde czyli coś już wiesz i jest wszystko w porządku :multi: :loveu::loveu::loveu: to najważniejsze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Ludki, dajcie się wyspać :evil_lol::evil_lol:

To był ciężki dzień (znaczy ten - Trzech Króli).
Nie mamy Trzech, ani Króli :-)

Jest pół na pół, tak jak mówiłam - chłopiec i dziewczynka.
Chłopiec będzie chyba krótki, dziewczynka chyba długa. Na pewno mają różne długości sierści.

Teraz muszę odpocząć póki nie piją i nie płaczą, Halszka jest świetną matką, od razu załapała insynkt i jak tylko nie ma dzieci obok niej, to zaraz ich szuka i myje i liże.
Tylko kupki małpa nie chciała zjeść :mad:

Szczeniaki są PRZEPIĘKNE, doskonale umaszczone, suka jest CZARNA!! Nic nie zjaśniała, a urodziła się o 17. Głowę będzie miała na pewno czarną, reszta może być nawet podpalana.
Chłopiec będzie jaśniejszy, ale to wykapany tatuś - patrzę na pysk i widzę Sanniego :)

No a teraz ssią sobie uszka nawzajem hihihi. I mruczą na podusi. Halszka musi trochę odpocząć, bo też to był dla niej ciężki dzień.
Swoją drogą zastanawiam się dlaczego takie wielgachne psy jak bernardyny rodzą takie maleńkie dzieciaczki :evil_lol: Prawie 100 razy mneijsze niż sama Halszka.

Yyyy Halszka przed porodem ważyła 87kg :razz:


No i chyba idę spać. Mam godzinę, żeby się wyspać, potem o 6 zmienia mnie tatowy w pilnowaniu, to będę mogła pospać troche dłużej, pojechać na uczelnię i załatwić papierkowe sprawy.

Nufka jest w szoku :evil_lol:
I my chyba tez............ :loveu:



Zdjęć nie mam, bo aparat jest GDZIEŚ, gdzie nie wiadomo gdzie.........

Link to comment
Share on other sites

Chłopiec jest silnym facetem, także o niego się nie martwię, tylko suczka jest słabiutka, tzn. taka jakaś maleńka i biedna, ale powalczymy o nią, nie damy jej odejść, skoro już się pojawiła na tym światku.

Nadal nie mogę znaleźć aparatu, ale obiecuję niebawem wstawić jakieś fotki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...