Jump to content
Dogomania

Stare psiaki z Marmurowej pragną domku!!! Różne wielkości !!! Pokochaj je !!!!


Borówka16

Recommended Posts

[quote name='luka1']kto jest kompetentny aby udzielić info o psiakach z pokoju wolontariuszy? Tam w/g strny internetowej siedzi Straszek - kto może o nim udzielić aktualnych informacji?[/QUOTE]

Luka, najlepiej jest zadzwonić do schroniska i podać numerek psiaka - jeśli jest w pokoju wolontariuszy to powinni wiedzieć więcej na jego temat.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 463
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przejrzałam na razie zdjęcia psiaków. Sama przedwczoraj pożegnałam 9 letniego REXa. Nie taki znowu stary ale strasznie się psinka posypał przez ostatni rok...:-(
Leczyłam go ale juz nie mogłam nic więcej zrobić.Pojawiały sie coraz nowe problemy,leki przestawały działać...:-(:-(:-(
Myślę,ze ze starszymi psami jest ten problem,ze trzeba się liczyć często ze sporymi wydatkami na diagnostykę i leczenie. Najgorsze co może być to odstąpienie od leczenia, bo nie ma na to funduszy....:shake:
Nieziemsko trudna jest tez decyzja o eutanazji.:placz:
Doczytam sobie w wolnej chwili...


[B]CZY nikt nie pokocha Soni, bo jest duza i dużo je...?![/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sylwiaso']Babunia(14lat) z Marmurowej w domku u sylwiaso trzyma kciuki:thumbs: za psiaki staruszki!!!I serdecznie ich pozdrawia :bye::bye:[/QUOTE]

Sylwiaso jawi mi się jako ten anioł przecudnej dobroci :) Wspaniale, że Babunia jest pod tak opiekuńczymi skrzydłami. Reszta piesków z tego wątku, także młodszych, czeka na swoją szansę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...