Jump to content
Dogomania

Białystok - CACiB - 28 - 29.08.2010


musia

Recommended Posts

[quote name='C&B']Więc wpadaj doi mnie na nocleg, a potem autobusem do domu :D[/QUOTE]
Nie? Domć, ja wiem, ze mnie chętnie ugościsz, najlepiej z Bombem, ALE! Pamiętaj o mamć, która sama mnie busem nie puści do domu :D

Asiaczku, a my się widzimy w Chorzowie, szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, że będziecie, może bym się na baska skusiła... ale słyszałam, że moja znajoma jednego z Twoich bierze :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Kisses']Nie? Domć, ja wiem, ze mnie chętnie ugościsz, najlepiej z Bombem, ALE! Pamiętaj o mamć, która sama mnie busem nie puści do domu :D
[/QUOTE]
Bo cię starsza pani w moherze z miejsca siedzącego odgoni :diabloti: Strrrraszne... :shake::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses']Nie? Domć, ja wiem, ze mnie chętnie ugościsz, najlepiej z Bombem, ALE! Pamiętaj o mamć, która sama mnie busem nie puści do domu :
Asiaczku, a my się widzimy w Chorzowie, szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, że będziecie, może bym się na baska skusiła... ale słyszałam, że moja znajoma jednego z Twoich bierze :)[/QUOTE]
Ale z tą Twoją znajomą to jeszcze nic pewnego, okaże się podczas ćwiczeń...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='yolencia1']Meldujemy się w niedzielę na Białostockiej :-D (niestety żadną miarą nie mogłam odzyskać swojego hasła z nicku yolencia dlatego teraz jestem pod yolencia1)[/QUOTE]

Noooo...proszę:multi:a w sobotę nie zamierzasz przyjechać????;)Odezwij sie do mnie na PW,jeżeli masz taki zamiar-cuś bym miała.....:eviltong:.Aaaaa...i cieszę się,że będziesz:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika9004']A to szkoda, bo myślałam, że może jakieś dodatkowe miejsce w aucie będziesz mieć i mogłabym je zająć :D a w sobotę będę znad morza wracać więc odpada :D[/QUOTE]
Z niedzielą jeszcze na 100% nei wiem, jak coś to dam znać ;) Miejsce będę miała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Noooo...proszę:multi:a w sobotę nie zamierzasz przyjechać????;)Odezwij sie do mnie na PW,jeżeli masz taki zamiar-cuś bym miała.....:eviltong:.Aaaaa...i cieszę się,że będziesz:lol:[/QUOTE]

Aż miło do tego Białego jechać :lol: ech Matagi stęskniłam się za Twoim optymizmem :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...