Jump to content
Dogomania

Białystok - CACiB - 28 - 29.08.2010


musia

Recommended Posts

No.....;)....już chyba czas podrzucic Białystok do góry....:roll: Będe upierdliwa i napisze to,co w zeszłym roku:NIE CZEKAJCIE DO OSTATNIEJ CHWILI!!!! ZGŁASZAJCIE SIE JUŻ TERAZ!!! Będzie mniejszy kocioł,oddział będzie mógł więcej czasu przed wystawą na Wasze telefoniczne i mailowe zapytania:lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 377
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Myślę,że dla tych ,którzy mają byc w hali to ważne info:
w tym roku w hali będzie lód /przykryty wykładzinami/,a w związku z tym ,będzie utrzymywana odpowiednia temperatura,czyli nie będzie duszno:lol: Finały równiez na hali.Ja zazdraszczam juz teraz....:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi']Na dzień dzisiejszy wiem,że cała IX ma byc w hali.....[/QUOTE]

:multi:

[quote name='Shaluka']A grupa I? jak dla mnie mam nadzieje, ze na dworzu :) Pytanko: tam jest jakiś cień, drzewa itd.?[/QUOTE]

widownia jest w cieniu, trochę drzew też jest, choć nie za wiele :) ale myślę, że bez problemu można znaleźć miejsce w cieniu, aby odpocząć

Link to comment
Share on other sites

[B]Cała [/B]III grupa na międzynarodówce jest na hali,na krajowej Terrierów zaś, [B]wszystkie[/B] rasy są na trawce:lol:.Aussie również trawka:eviltong:.

[B]UWAGA!!![/B]
Zgłaszajcie formularzem zamieszczonym na naszej stronie internetowej,można sprawdzic czy zgłoszenie zostało przyjęte /oszczędzicie swój czas i czas sekretariatu:eviltong:/
[B]tutaj:

[/B][url]http://zkwp.pl/zgloszenie/2009/search.php?kododd=122[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Matagi'][B]Cała [/B]III grupa na międzynarodówce jest na hali,na krajowej Terrierów zaś, [B]wszystkie[/B] rasy są na trawce:lol:.Aussie również trawka:eviltong:.
[/QUOTE]

o krajówce terrierów nie myślę, bo nie ma konkurencji dla aussie :D
zastanawiamy się nad cacibówką ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...