Jump to content
Dogomania

Pilne!Straszna KrAksa, watek wsparcia dla Ulv - POMOCY - dług u weta prawie 4 tysiące


Maddii

Recommended Posts

Jutro będą pełne wyniki badań, bo zrobią dokładnie siku:cool3: pewnie dostanie antybiotyk... Gacie (na razie ludzkie z dziurą na ogon) z pieluszką chyba się jej podobają bo nie zjada a w nocy śpi pod kołderką:evil_lol:
Poza tym norma- czyli rozróba na całego:evil_lol: gupia pani pojechała z innymi psami do weta- ja jej pokażę!!! No i pani musiała sprzątać wielki potop w kuchni- z porozrzucanych butelek, w których odstaje się woda do kwiatów... nawet paskuda zaniosła jedną do pokoju i tam wylała:shake:

Link to comment
Share on other sites

Nie jest dobrze...:shake: To może być obrzęk limfatyczny, jeśli np. za długo leżała i coś uciskało, ale może to byc zwiastun gorszych kłopotów- zmian martwiczych związanych z porażeniem:placz: :placz: :placz:
Aksia dostala antybiotyk i lek p/obrzękowy, mam jej jeszcze kupić Aescin ,albo inny lek na bazie kasztanowca... poza tym lekarze nie są zgodni, czy warto jeszcze raz zrobić kurację Nivalinem... Boże, ja już nie mogę... dlaczego ona nie może sobie żyć w spokoju... dlaczego jak coś się zwala to na kupę na najbiedniejszego...:placz:

Link to comment
Share on other sites

Wiem... ale naprawdę mam dość:shake: chłoniak Mileny, Ozzy, a teraz to:-( Jutro zrobie Aksuli badania... tak dla jasności. Troche się pogubiłam w rachunkach:oops: ale kupiłam jedzonko za ok.60 zł i teraz leki za 20. Wet koło mnie wziął tylko 5 zł, nie chciał nic za wizytę:oops: za opatrzenie Bilba jak mu pękł krwiak też nic nie chciał, świetny człowiek! ale wcześniej też kupowałam to i owo m.in. pieluszki jak teraz Aksia miła kłopot z pęcherzem... no musze to wszystko policzyć. Szczególnie że mam i Milę i Aksę, więć to jest zamieszane:roll: a ja średnia w te klocki...
Na razie jestem dodatkowo wściekła, bo głupki zbiły słój z kawą, a ja bez kawy nie funkcjonuję:angryy:
Muszę Aks wymasować wypaćkać, napaść lekami i zobaczymy...
Ciociu Monia... czy w razie czego można liczyc na Nivalin..?:oops:

Na Aksę wpłynęło 50 zł z AFN
Dzisiaj wydałam 20,0 zł na leki (Venoforton i Altacet)+ 5.0 u weta... Zostało 25,0 zł.
Jutro pożycze na badania z Mileny, ale, jeśli można prosić o pomoc...:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agusiazet']Dobra, dbaj o psiaki i o siebie, a kasę jakoś wykombinujemy. Jutro przeleję dla Mili coś, tylko na Twoje konto, czy na AFN? Bardzo proszę się nie martwić i nie smucić, bo mamy tylko jedno życie i od nas zależy jakie ono będzie!!! Dobry snów!!![/quote] slijcie od razu do Ulv. po co pieniadze maja przechodzic przez dwa konta? (bedzie je miala szybciej)

pzdr
GreenEvil

Link to comment
Share on other sites

Sterylka jak najbardziej! jak tylko będzie zdrowa:-( bo najpierw się goił grzbiet, potem leczyłam odleżyny, a teraz zapowiada się komplikacja z obrzękiem... :shake:
A że demoluje i bryka- to młodziutki, pełen życia pies, no i jak się nudzi to ją nosi;) a poza tym trafiła do mnie kompletnie niewychowana!!!:angryy: Nie wiem jak można wcale nie pracować z młodym inteligentnym psiakiem, w dodatku chętnym do nauki, no ale widać niektórym się nie chce... a potem się dziwią że wpadł pod auto, albo zrobił coś złego:angryy: Ona nawet nie wracała na wołanie... a teraz jak usłyszy "idę sobie" to pędzi jak szalona, przerywając wszystko...

Link to comment
Share on other sites

Jejku, nie bylo mnie 2 dni a tu takie smutasy:placz:
U mnie też złowrogo ze zdrowiem, "nagła cholera" spadła jak grom z jasnego nieba na mnie , nie wiem jak będe żyć..........
Kure.......skie choroby.
NIVALIN-oczywiście , dla was wszystko co mogę załatwić.
Jestem na urlopie(od jutra) ale wlasnie jutro jade do spziatla na badania , to "zasięgne "języka o nivalin.
Dziewczynki, musimy sie trzymać razem i wspierac sie , wiec Aksa , proszę słuchac ulv i przede wszystkim nie wycinać numerów z chorowaniem ani nie rozwalac wózków, bo jak nie wyjdziesz ze 3 dni na spacer to dom ulv rozwalisz !!!

Link to comment
Share on other sites

Rany ciociu Monia nie choruj:shake: kto będzie do Aksy zaglądał???

Na szczęście u nas okazało się, że to "tylko" zastoina, ale zrobił się wysięk z tkanek i mam nowy kawałek Aksy do gojenia:roll: wózek zaraz poskręcam, kupiłam pręty 11,95+3,99= ok.16zł+2 za gięcie i cięcie= 18 zł i jeszcze podlałam kumpeli za 15 zł paliwo, bo bez wózka to nie dałabym rady zabrać Aksy do weta... I z tego wszystkiego zapomniałam zapłacić za wizytę:wallbash: więc w sumie to nie wiem ile jestem winna...:oops:
No więc wydałam 33 zł i mam "debet" Aksowy na 8 zł... co najmniej.

Link to comment
Share on other sites

:buzi: ewkabz!!!
Aksie juz zaczyna schodzić opuchlizna, dostała antybiotyk, zapłaciłam 5zł... I tu bomba:
[B]Aksa poczuła zastrzyk w d....!!!!:multi: [/B]

Może nie tak silnie jak zdrowy pies, ale to i tak:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
I nie są to moje halucynacje i pobożne życzenia, bo wet sam zwrócił na to uwagę...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...