Jump to content
Dogomania

Czy wiesz dlaczego nazwali mnie ... Durszlak?


morisowa

Recommended Posts

  • Replies 741
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Myślałam właśnie o jakimś bazarku, ale nic konkretnego nie wpadło mi w oko.:shake:
Ja ostatnio zamawiałam u Zuzy, ale nie wiem czy aktualnie realizuje ogłoszenia. Jeśli masz jakiś namiar na bazarek to proszę w imieniu Durszlaka...
Przypomniało mi sie,że dziewczyny robiły ogłoszenia zbierając kasę na benki w potrzebie.
Jak znajdę link to wkleję.
Coś nam morisowa zamilkła na tym wątku :cool3:, na pw też nie odpowiada. Pewnie robi Durszlakowi ogłoszenia;)

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że ceny na dogo są podobne. Raz płaciłam 10zł kolejny raz 20,ale ogłoszeń było więcej niż 25.
Tak czy siak, jak możesz to zamawiaj,bo czasem wystarczy parę i jest odzew.Dzięki. Ja postaram się być w schronie jutro, to wezmę chłopaka na spacer!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='migdalena']Myślę,że ceny na dogo są podobne. Raz płaciłam 10zł kolejny raz 20,ale ogłoszeń było więcej niż 25.
Tak czy siak, jak możesz to zamawiaj,bo czasem wystarczy parę i jest odzew.Dzięki. Ja postaram się być w schronie jutro, to wezmę chłopaka na spacer![/QUOTE]

Migdalena, ja Ci powiem, że wykupywanie iluśtam ogłoszeń w jednej serii nie ma zbyt wiele sensu. Ludzie dzwonią z najwyżej kilku - kilkunastu portali, o wiele efektywniejsze jest ogłaszanie na kilku najpopularniejszych portalach co kilka dni. Ja tak robię z "moimi" psiakami i to przynosi efekty ;)

BTW, bazarek z 25 ogłoszeniami był mój, założony jeszcze zanim rozpoczęły się bazarki z kilkudziesięcioma portalami. Ogłoszenia kosztowały 10 zł, robione były w dwóch seriach, z tygodniową przerwą. I spoza pierwszej piętnastki portali było tylko jedno zapytanie (i to o kota), podczas gdy z tych najpopularniejszych nawet po kilka o jednego psiaka. Takie serie mają sens tylko w przypadku naprawdę atrakcyjnego psa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...