Jump to content
Dogomania

5 szczeniaczków w typie AST - wszystkie dzieci w nowych, super domach!


doddy

Recommended Posts

  • Replies 413
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pan Stasiek nie chce wykastrowanego psa, bo twierdzi, że traci on wtedy charakter i jest ciapowaty, do tego inne psy będą go dominować (trochę inaczej to ujął, ale wiadomo o co chodzi ;)
Ja jak najbardziej jestem za kastracją, ale jeżeli kiedyś będą miała drugiego psa, niestety nie będzie on mógł być kastratem :shake: bo Hiena z furią atakuje wszystkie wykastrowane samce. Już kilka razy musiałam ją rozdzielać. :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka24']Pan Stasiek nie chce wykastrowanego psa, bo twierdzi, że traci on wtedy charakter i jest ciapowaty, do tego inne psy będą go dominować (trochę inaczej to ujął, ale wiadomo o co chodzi ;)
Ja jak najbardziej jestem za kastracją, ale jeżeli kiedyś będą miała drugiego psa, niestety nie będzie on mógł być kastratem :shake: bo Hiena z furią atakuje wszystkie wykastrowane samce. Już kilka razy musiałam ją rozdzielać. :mad:[/QUOTE]


Aga - podaj panu Stasiowi adres do mnie do pracy - zobaczy jaki ciapowaty będzie Zgredek:diabloti: a co on uważa za ciapowatosć? ze pies będzie się cieszył do każdego czy co innego? jak chce mieć psa - mordercę to raczej nie nadaje się na żadnego wlaściciela...:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Andziu oni miel dobermana, była to oaza spokoju i łagodności. Brutus cieszył się do każdego i kochał wszystkie zwierzątka - niańczył szczeniaki, kocięta a nawet kurczaczki :evil_lol: A oni kochali go właśnie takiego. Bunio był bardzo dobrze wychowanym i przyjacielskim psem, niestety bardzo chorowitym. Hiena go uwielbiała!
Co do ciapowatości to chyba chodziło o to, że inne psy by z nim "kopulowały" a on by sobie na to pozwalał. To stwierdzenie opierają na przykładzie trzech psów kastratów, z którymi mieli kontakt i pewnie dlatego mają takie poglądy. Poza tym wydaje mi się, że tu chodzi bardziej o solidarność męską :diabloti: Na sterylizację suni zgodzili by się, ale chcą psa. Niekoniecznie teraz, już, natychmiast. Powiedziałam im o Aronku i chcieli go zobaczyć, więc odwiedziłam ich z maluchem. Spodobał im się. Jednak do kastracji psa niektórych facetów nie da się przekonać. Wątpię czy przygarną bezdomną psinę, bo umowa zobowiązuje do kastracji. Szkoda, bo mają ogromne serce do psów i dom pełen ciepła i miłości.

Link to comment
Share on other sites

Wieści od Merengi, która została przechrzczona na Fridę.
[quote]Witam serdecznie :),
Frida (Merenga) jest najcudowniejszym szczeniakiem, jakiego miałam
okazję spotkać. Jestem pod jej ogromnym wrażeniem. Jej mądrośc i
bystrość jest oszałamiająca. Tyślałam, żakiej "przylepy " jeszcze nie
widziałam. Bardzo szybko się zaaklimatyzowała.Sprawia nam tym ogromną
radość.
Jest naszym "cudownym dzieckiem" i wnosi w naszą codzienność ogromne
emocje i szczęście.
Jestem obecnie na "urlopie macierzyńskim" i nie wyobrażam sobie powrotu
do pracy. Nie rozstajemy się na krok, więc rozstanie będzie bardzo
trudne. (Nie wiem, dla kogo bardziej...)
Frida oczekuje bardzo dużo miłości, ale daje jej jeszcze więcej. Jest
już "kanapowcem" (posłanie służy do zabawy, spać należy na kanapie !
:)
Jednocześnie jest bardzo posłuszna i karna. szybko się uczy.
Cieszę się, że mogłam jej dać dom, i, że pozwoliliście mi ją
pokochać.
Życie bez niej było takie puste...
Dzięki
Irmina
PS
Myślałam, że tylko labki tak mozna kochać...
Byłam na Waszej stronie i jestem przerażona ludzką bezdusznościa. Ludzi
tak traktujących zwierzęta powinno się eliminować ze społeczeństwa.[/quote]

Link to comment
Share on other sites

[B]Jagienko czekamy na nowe fotki Bonda, [/B] będę robić maluchom nową serię ogłoszeń.

Aronek był dzisiaj na drugim szczepieniu. Gadał do siebie cała drogę, ale u weta nie płakał już tak strasznie jak poprzednim razem ;) Przytył kolejne pół kilo - waży 6,5. Jest bardzo grzeczny kiedy zostawiam ich z Hieną samych w domu. Uczymy się teraz komendy siad i nawet dobrze nam to wychodzi. Łobuziak nauczył się wskakiwać na wszystkie łóżka i śpi ze mną w łóżku całą noc :) Hiena nie jest zachwycona, ale mały nic się nie boi - nawet potrafi jej odpyskować :p Coraz częściej bawią się razem i w ciągu dnia sypiają na jednym łóżku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnieszka24'][B]Jagienko czekamy na nowe fotki Bonda, [/B] będę robić maluchom nową serię ogłoszeń.

Aronek był dzisiaj na drugim szczepieniu. Gadał do siebie cała drogę, ale u weta nie płakał już tak strasznie jak poprzednim razem ;) Przytył kolejne pół kilo - waży 6,5. Jest bardzo grzeczny kiedy zostawiam ich z Hieną samych w domu. Uczymy się teraz komendy siad i nawet dobrze nam to wychodzi. Łobuziak nauczył się wskakiwać na wszystkie łóżka i śpi ze mną w łóżku całą noc :) Hiena nie jest zachwycona, ale mały nic się nie boi - nawet potrafi jej odpyskować :p Coraz częściej bawią się razem i w ciągu dnia sypiają na jednym łóżku.[/QUOTE]


dzielny Aronek:):)

Jagienko - zapodaj te zdjątka:lol:

Link to comment
Share on other sites

[URL="http://img62.imageshack.us/i/tumaczenie001.jpg/"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/2729/tumaczenie001.jpg[/IMG][/URL]


[URL="http://img242.imageshack.us/i/tumaczenie002.jpg/"][IMG]http://img242.imageshack.us/img242/6996/tumaczenie002.jpg[/IMG][/URL]


musicie przyznać że z ASTA to Bond nie ma kompletnie nic , to zwykly fajny kundelek na wysokich łapkach:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...