Jump to content
Dogomania

Gliwice :)


nutelka

Recommended Posts

no i zdjecia pstrykali z nasyzmi psiakami:D:D i chcieli dzieci po cekinie kupic bo mysleli ,ze hodowle mamy;/ a oleq sie nie myl!!!!!! my z asia w rzece sie kapalysmy jak ja za dobrych starych zcasow;p a oleq nie!!!oleq to tchorz i boi sie zimnej wody;p;p i byl brudnym smierdzacym chomikiem;p;p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[quote name='nathaniel']eee ja wolę z rana, bo wtedy mam spokój z psem do wieczora :evil_lol:[/QUOTE]
Trudno :cool1:. Wiesz, niektóre osoby mogą pracować :razz:. Wczoraj też byliśmy na spacerze rano i była fajna pogoda, a później już zaczęło słońce przygrzewać :cool3:.Ja osobiście na tym spacerze chce także pocwiczyć z Fioną posłuszństwo i frisbee, a nie tylko bieganie z psami :cool3:.

Goddy, może weźmiesz aparat jak będziesz chętna na spacerek :cool3: ?. Najpierw ja Ci porobię fotki (jak mi się uda :lol:) + Desti i frisbee, a później Ty mi :cool3: ?

Link to comment
Share on other sites

Wiem, ze ludzie pracują:roll:
Ale wieczorkiem //podwieczór mi się tyłka ruszyć nie chce ;)
Zreszta nie wiem czy bym mogła wyjść, bo
wracanie autobusem podwieczorkiem jest mało przyjemne
no i pewnie mamula by się martwiła ;):)
Ja też bym wolała z psem poćwiczyć, niż żeby sobie sam biegał :lol:

Park Chrobrego, a co to jest?
(ja gliwic nie znam kompletnie)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']jak już kiedyś pisałam : nie dla mnie i mojego psa spacer po praku Chrobrego.[/quote]
To czemu nie proponowaliście czegoś innego?
Przeciez to była tylko taka informacja wstepna.


Nathaniel ja tez nie wiem, mnie $andwich odbiera zawsze z przystanku a potem idziemy w miejsce spotkania;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']A po za tym nie wiem jakby Rambo zaareagował an taką ilość psów, czy nie pokazywalby sie ze swojej najgorszej strony leniwca i agresora (zaznaczam,że tylko na smyczy ! )[/QUOTE]
Aga od Dealera też się obawiała spaceru z innymi psami :cool3:. Jak wiadomo Dealer wykazał zachowanie agresywne do psów jak Aga pisała. A w na spacerze ani razu nie spróbował, zaraz na początku został ustawiony przez samca i jak widać Dealer cieszy się dobrym życiem, bo nie ma problemu z psami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']A po za tym nie wiem jakby Rambo zaareagował an taką ilość psów, czy nie pokazywalby sie ze swojej najgorszej strony leniwca i agresora (zaznaczam,że tylko na smyczy ! )[/quote]
Przeciez ja mam suczke:cool3:


Jak będzie kiedys się spotykac mniejsza grupą, i jak ktoś będzie mógł mnie odebrać z przystanku to ja chętna jestem;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Przeciez ja mam suczke:cool3:


Jak będzie kiedys się spotykac mniejsza grupą, i jak ktoś będzie mógł mnie odebrać z przystanku to ja chętna jestem;)[/quote]
U niego nie ma różnicy czy pies czy suka, jeśli ktos niepotrzebnie szarpnie smyczą to efekt warkotu murowany.

Tu nie chodzi o to ,że ja się boję że mi go psy zjedzą, ja się boję tego, że wszystkie takie łagodne , a on taki "wredny".

No nic, trzeba spróbować, zobaczymy z tym spacerkiem w poniedzialek.
[SIZE=1]jednak bardziej podpasowałoby mi rano :lol:

On jak jest spuszczony to sam z drogi schodzi, jeszcze sie w żadną bójkę nie wdał, ale na smyczy to o mały włos ...
[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']
Tu nie chodzi o to ,że ja się boję że mi go psy zjedzą, ja się boję tego, że wszystkie takie łagodne , a on taki "wredny".
[SIZE=1] :lol:[/SIZE][/quote]
Hmmmm... to raczej Dianka jest jak jakis agresor:lol:
Może nie do psów, ale do ludzi. Nie da się pogłaskac obcej osobie, dlatego wczesniej napisałam, że jak będzie spacerek w małej grupie to jestem chętna;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka']Hmmmm... to raczej Dianka jest jak jakis agresor:lol:
Może nie do psów, ale do ludzi. Nie da się pogłaskac obcej osobie, dlatego wczesniej napisałam, że jak będzie spacerek w małej grupie to jestem chętna;)[/quote]

Z Rambebm to jest tak, że sa osoby ktore akceptuje od razu, sa osoby, które muszą się nagimnastykować nad tym żeby nie szczekał na nie, są też takie , których nie zaakceptuje . Z tymi ostatnimi się z nim zgadzam i omijam takich ludzi :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nathaniel']Tu nie chodzi o to ,że ja się boję że mi go psy zjedzą, ja się boję tego, że wszystkie takie łagodne , a on taki "wredny".[/QUOTE]

Hmm.. wydaje mi się, że niektóre psy go po prostu oleją. Tak samo jak Czarka, ktory sobie powarkuje na psy, a psy go olewają. A moja dziewczynka pokaże na co ją stać w odpowiedniej chwili, jeśli pies na nią wyskoczy :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Hmm.. wydaje mi się, że niektóre psy go po prostu oleją. Tak samo jak Czarka, ktory sobie powarkuje na psy, a psy go olewają. A moja dziewczynka pokaże na co ją stać w odpowiedniej chwili, jeśli pies na nią wyskoczy :lol:.[/quote]

Rambo po psach nie skacze, raczej przechodzi pod brzuchem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']Tu nie chodziło mi o to, że pies skacze po niej, a że wyskoczy do niej z zębami lub innymi negatywnymi zachowaniami.[/quote]
;)
Jeśli będą spuszczone to Fiona nie będzie musiała pokazywać na co ja stać .
Jesli się poznają to też nie, gorzej jesli by się do niej Pusia dobrała (w sensie zabawowym) to ten dekiel by zaczął wrzeszczeć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...