Jump to content
Dogomania

Gliwice :)


nutelka

Recommended Posts

Moze jest ktos na forum z Gliwic Od soboty jestem szczesliwa wlascicielka sznaucera olbrzyma. Ma niecale 4 miesiace a takie bydle musialo by sie gdzies wybiegac. A o tej porze roku wszedzie bloto i ciapa. Moze ktos zaproponuje jakies fajne miejsce gdzie nei trzeba co chwile omijac kaluz i skakac przez blotsko?

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 4 weeks later...
  • 5 months later...
  • 3 months later...

Witam Was !!
Jestem nowa na tym forum, cieszę się że mogłam dołączyć do miłośników piesków :) Jestem z Gliwic, stąd moje pytanie, czy są tutaj na forum ludzie z Gliwic albo okolic? A jeśli tak to czy może spotykacie się gdzieś poza forum w "realnym świecie" ? :) Pozdrawiam ciepło wszystkich forumowiczów :)
Ula

Link to comment
Share on other sites

Czesc!! Ja jestem z Zabrza i mam 9 miesięcznego labradora i jesteśmy jak najbardziej chetni na spotkanko!! Nie mam mozliwości dojazdu(przynajmiej jak na razie) więc na miejsce spaceru proponuję Park Rodzinny na ul.Czołgistów. Jest tam bardzo fajnie i psiaki mają sie gdzie wybiegać. Kto chętny to zapraszam!! Piszcie na forum!! ;)

Link to comment
Share on other sites

czesc :) grupka psiakow juz utartym zwyczajem spotykla sie co weekend na lotnisku. Raz jest to sobota, raz niedziela, w zaleznosci od tego, jak wiekszosci pasuje. Psiaki sa roznych raz, w roznym wieku. Najczesciej sa to: amstaffka, ONek , maly i duzy reodesian (oba psy), malenka sunia kundelek, bokser (ktory mam nadzieje, zacznie czesciej bywac) i od czasu do czasu suka cane corso. Wczoraj dolaczyly do nas staffik, sunia labcia i jeden jeszcze psiak, dla mnie blizej nieokreslonej rasy... tak, ze jest nas troszke, psiaki sa zadowolone, panstwo oczywiscie tez.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='$andwich']Yamaszka, ja też jestem zawsze chętna na spotkanko w miłym towarzystwie;) .
W jakich okolicach mieszkasz?
Ja często spotykam się ze znajomymi z różnych for w Parku Chrobrego. Naprawdę fajne miejsce na spacery z psami.[/quote]


Ja mieszkam w Żernikach, to już praktycznie za Gliwicacmi, niedaleko radiostacji, jak się jedzie na Tarnowskie Góry. Tu też są super tereny na spacery z psami, jest dużo lasów ale rozumiem, że nie każdy może przyjechać praktycznie za miasto:) Bardziej może samo centrum, żeby każdy miał jak najbliżej :) Może rzeczywiscie ten park Chrobrego to dobre miejsce? ;)

Link to comment
Share on other sites

O, dobrze, że tu trafiłam :) Ja jestem ciągle w rozjazdach, ale o Gliwice zahaczam często i chętnie się spotkam. Mieszkam koło Parku Chrobrego, ale mogę dojechać na spotkanie z sześciomiesięczną akitą, pokojowo nastawioną do świata.
Udało nam sie tak spotkać np. z $andwich :) $andwich, wymiziaj Korala :D

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To może zrobimy sobie jakieś dogomaniackie spotkanko w Parku Chrobrego:razz:? Jak nie będzie błotka, to ja mogę w każdy weekend na taki spacerek chodzić.
Jak już pisała Agata (weihaiwej), udało nam się raz już spotkać i było bardzo miło:grins:.

Yamaszka, ja z okien mojej szkoły widzę Radiostację:sg168:.

[quote name='weihaiwej']$andwich, wymiziaj Korala :D[/QUOTE]

Zrobione;).

Link to comment
Share on other sites

raz byl jeden gonczy, ale nie polski :) stala ekipa to: amstaffka, owczarek niemiecki, rodesian i dwa male kundelki - piesek i suczka. Bardzo czesto jest corsica i staffik. Czasem dochodzi jeszcze jeden rodesian i bokser - ci dwaj na pewno beda czesciej chodzic, jak bedzie cieplej. Oprocz tego jak sie ktos nawinie, to jest przyjmowany do grupy :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']A czy ktoś zna terenu lasu łabędzkiego ? Albo czy ktoś zna fajne duże tereny, mało uczeszczane takie łąki.. może to być las, ale żeby była jakaś duza polanka i z dobrym dojazdem pojazdów komunkacji miejskiej ?[/quote]

Kolo mnie jest fajna droga przez las :) jak sie wjezdza na os. Warynskiego z Kozielskiej, po lewej sa takie nowe domki, za nimi tez nowe dzialki, a dalej jest las , mozna przejsc na pole i isc droga miedzy polami, generalnie mozna lazic godzinami :) i parking kolo dzialek jest nawet, a niedaleko autobus staje :) zapraszam jak tylko blotko wyschnie ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ma-ja']Kolo mnie jest fajna droga przez las :) jak sie wjezdza na os. Warynskiego z Kozielskiej, po lewej sa takie nowe domki, za nimi tez nowe dzialki, a dalej jest las , mozna przejsc na pole i isc droga miedzy polami, generalnie mozna lazic godzinami :) i parking kolo dzialek jest nawet, a niedaleko autobus staje :) zapraszam jak tylko blotko wyschnie ;)[/quote]

Ha! a ja mieszkam na Gwardii i mam tam rzut beretem i nawet nie bardzo wiedziałam, ze jest takie fajne miejsce :) Za pół roku też będę tam spacerować!!! :multi: (chyba, że przerobią to na hipermarket, jak łąki u mnie koło osiedla, wrrr...)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ma-ja']Kolo mnie jest fajna droga przez las :) jak sie wjezdza na os. Warynskiego z Kozielskiej, po lewej sa takie nowe domki, za nimi tez nowe dzialki, a dalej jest las , mozna przejsc na pole i isc droga miedzy polami, generalnie mozna lazic godzinami :) i parking kolo dzialek jest nawet, a niedaleko autobus staje :) zapraszam jak tylko blotko wyschnie ;)[/quote]
kojarze, miejsce naprawde fajne, kiedys czesto jedzilam sobie tam rowerkiem :p wraz ze znajomymi z innego forum chcemy sie tam wybrac, jak tylko zniknie snieg i nie bedzie blota - wiec mozna zebrac jakas wieksza ekipe i umowic sie razem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...