Jump to content
Dogomania

Gliwice :)


nutelka

Recommended Posts

[quote name='asiunia']Hej!!

Jezeli nic nam juz nie wypadnie,nie bedzie lalo jak z cebra,dostaniemy wreszcie kaganiec i ktos nas biedne sierotki odbierze z dworca to tak:evil_lol:[/QUOTE]

Cóż ja prawdopodobnie nie będę Cię mogła odebrać ;) :eviltong:. A może ktoś kto ma auto Aneek mogłabyś Asię odebrać :razz:?

Dealer to świetnie, ze znasz Sikornik jesteś na dobrej drodze jeśli spotkanie będzie na lotnisku, bo to nie duży kawałek z Sikornika :lol:.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Cimi']Cóż ja prawdopodobnie nie będę Cię mogła odebrać ;) :eviltong:. A może ktoś kto ma auto Aneek mogłabyś Asię odebrać :razz:?[/quote]
Jasne, że tak
Skąd? i o której? i odbieram... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja bede mogla przyjechac tak kolo 10, bo mama mnie podwiezie z psami, tylko potem bede musiala wykombinowac jak z nimi wrocic.
Bo wszyscy mi z domu wybywaja i szkoda mi bedzie zostawic jednego psa w domu.
Chyba, ze planujecie jakies pseudozajecia, to Gagi nie zabiore, bo ona bedzie za bardzo rozpraszac :mad:

Link to comment
Share on other sites

Bogusia.. jak tak skromnie, bo w składaniu życzeń jestem cienki bolek :evil_lol:.

Wszystkiego najlepszego w dniu Twoich 23 urodzin

:BIG: :BIG: :BIG: :BIG:

:tort: :tort: :tort: :tort:

:new-bday: :new-bday: :new-bday: :new-bday:

:drinking: :drinka: :drinking: :drinka: :drinking: :drinka:

Link to comment
Share on other sites

ja wstepnie tez sie moge na 14 umówic tylko prosze mi jak dziecku wytłumaczyc co gdzie i jak?:)
niestety nie moge obiecac ze bede na pewno bo sie własnie autko sypneło, co prawda TZ walczy z nim ale nie wiem czy sie uda do jutra autko pobudzic do zycia:(

Link to comment
Share on other sites

dealer jak znasz sikornik to dobrze, bo to mały kawałek do miejsca doeclowego. A więc.. po drugiej stronie będzie Trynek i tam się spytasz konkretnie jak dojechać, którymi ulicami. Chyba, że ktoś konkretnie powie Ci teraz :razz:

;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewkaa']Ewka do 15 siedzi wiadomo gdzie;) Wy specjalnie robicie spotkania w te soboty kiedy ja pracuję:mad:[/QUOTE]
To przyjedź po 15 :lol:. zresztą godzina nie jest dokładnie ustalona :evil_lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Cimi']dealer jak znasz sikornik to dobrze, bo to mały kawałek do miejsca doeclowego. A więc.. po drugiej stronie będzie Trynek i tam się spytasz konkretnie jak dojechać, którymi ulicami. Chyba, że ktoś konkretnie powie Ci teraz :razz:

;).[/quote]

sikornika nie znam tylko jak jade to widze palnsze z napisem ze on tam jest:)
a co to jest Trynek?????
czy my sie umawiamy na tym lotnisku?>??? jaka to ulica?:)

Link to comment
Share on other sites

Ale Wam zazdroszczę, my akurat spędzamy weekend we Wrocławiu :( Choć i tu szykuje sie jutro spotkanie dogomaniackie :D

[B]Godelaine[/B], wszystkiego najlepszego! :tort: :new-bday: Obyś miała siły na jutrzejszy spacer :evil_lol:

Swoja drogą ciekawa jestem gdzie w Gliwicach się dziś bawisz :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...