Jump to content
Dogomania

Gliwice :)


nutelka

Recommended Posts

[quote name='Cimi']. Fiona miała adoratora, którym oczywiście był Bu :lol:. [/quote]

:diabloti: Ja dopiero dotarlam do domu...
Agata obiecuje ze nastepnym razem Bu dostanie cos na obnizenie popedu :mad:

Rzeczywiscie Fionka bardzo ladnie pracowala w tym "rozproszeniu" :lol:
Mozesz byc dumna, w przeciwienstwie do mnie bo pies mi totalnie ogluchl :angryy:

Bardzo dziekuje wszystkim i ciesze sie ze spacerek sie udal w tak duzym gronie! :multi:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 910
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja też jestem z Myszy zadowolona. Na końcu, jak juz zostało kilka psów, trochę poćwiczyłyśmy i nie było tak źle. Tzn daleko do ideału, ale zakładając, że nasz ostatni prawdziwy trening był przed cieczką, a więc ponad miesiąc temu, nie wypadła chyba tragicznie :)
Następnym razem jednak fajnie byloby poćwiczyć przed dwugodzinnym bieganiem z psami i za talerzem :)

Najbardziej mnie jednak cieszy, że dzięki nakręceniu na łapanie (czegokolwiek hehe) potrafię ją oderwać bez większych problemów (co oczywiście nie znaczy jeszcze zawsze i wszędzie :roll: ) od grupy psów. Fajnie, że widać pierwsze efekty włożonej pracy. Choć przed nami duuuuużo jeszcze roboty :)

Link to comment
Share on other sites

A ja jestem dumna :) z Bu i z siebie :loveu:
Bylam wlasnie na naszych polach i spotkalismy ON-ka ktory zwykle gra tam w pilke ze swoim panem... tzn pan wrzuca do kosza, a pies czeka az on skonczy :roll:
No wyobrazcie sobie, ze to olalam :lol: Nie chcialo mi sie denerwowac i nawet sie nie przejelam.
No i przeszlismy kolo nic, moje psy pognaly za tym psem, Bu tylko troche pobuczal a Gaga latala za nim z jazgotem a potem uciekala z piskiem i tak kilka razy. Ale Gage sie wytnie :diabloti:
Bu tez sie nie przejal!
Minelismy psa bez wiekszego zamieszania, troche sie pogonily ale to wszystko.
:multi::multi::multi::multi::multi::multi: :multi: :multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

oo super:)) Cekin dzisiaj dal sie aldnie odwolac od kilku psow na lotnisku:)) i poznawal sie z malymi psiakami i fajna suka ONka:))) ogolnie byl bardzo grzeczny:))) a jak jutro ze spotkaniem?? na ktora godz i jeszcze raz prosze info jak mam dojechac na miejsce juz jak skrece z pszczynskiej w lewo;p

Link to comment
Share on other sites

Fajnie, że juz sa fotki:lol: dopiero na zdjeciach widać, że Tajga przy Cekinie i Gryfie taka mała...zabawnie wygląda pomiedzy nimi dwoma;) ale radzila sobie nieźle z amorami gryfa i zabawami Cekina; jestem z niej zadowolona dzisiaj, bo wykazała sie dużym spokojem i równowagą, a widziałam że miała momentami dość...za to jak wracałysmyto miałam idealnie idacego przy nodze pieska:cool3:
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...