Jump to content
Dogomania

Rufus już w swoim domku :>


AniaGucio

Recommended Posts

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Ellig']Rufusie moge podarowac tylko 10 zl i przez 6 miesiecy z gory, poprosze Aniu nr konta:)[/QUOTE]

Ellig kochana, bardzo Ci dziękuję :loveu:
Wszystkim Wam bardzo dziękuję - to przekracza moje najśmielsze oczekiwania... wiedziałam, że na dogomaniaków można liczyć, ale nie myślałam, że uda nam się uzbierać aż tyle!

Link to comment
Share on other sites

A ja byłam tego pewna! Na ludzi, którzy kochają zwierzęta zawsze można liczyć! Nie na darmo Twój pradziadek mówił, żeby trzymać się z takimi co lubią dzieci i zwierzęta, a innych się wystrzegać!!! Jako dziecko tego nie rozumiałam, teraz już wiem, co miał na myśli. Na szczęście jak pisał Czesław Niemen 'ludzi dobrej woli jest więcej'.

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=blue]No to zostało jeszcze tylko 89zł ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=blue]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=blue][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/55d89c1106e69666bd2e27d0925bf49c,10,19,0.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pola53']A jest, niestety, dla kogo!!! :([/QUOTE]
Oj, jest!
Dlatego lubię sprzedawać i kupować na bazarkach.

[quote name='AniaGucio']Mój mąż właśnie wrócił z długiego spaceru... twarz cała rozpromieniona... okazało się, że karmik, który ostatnio własnoręcznie zrobił , przypadł do gustu wróbelkom - siedzą i wcinają słonecznik :). Czuję, że na jednym się nie skończy ;)[/QUOTE]
Dobrze, że mi przypomniałaś - jutro muszę kupić jakieś jedzonko, bo znów mróz i sobie nie znajdą. U mnie jest mnóstwo ptaszków.
Zobaczcie, jak na jesieni kradły winogrona:)
[attachment=787:5516.attach]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmd']


Dobrze, że mi przypomniałaś - jutro muszę kupić jakieś jedzonko, bo znów mróz i sobie nie znajdą. U mnie jest mnóstwo ptaszków.
Zobaczcie, jak na jesieni kradły winogrona:)
[ATTACH=CONFIG]6001[/ATTACH][/QUOTE]

Ile ja bym dała, żeby mieć takie widoki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AniaGucio'][CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=5][COLOR=blue]No to zostało jeszcze tylko 89zł ;)[/COLOR][/SIZE][/FONT]
[/CENTER]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=blue]
[/COLOR][/SIZE][/FONT][CENTER][FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=blue][IMG]http://foto0.m.onet.pl/_m/55d89c1106e69666bd2e27d0925bf49c,10,19,0.jpg[/IMG][/COLOR][/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4][COLOR=blue] [/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER][/QUOTE]

Pnij się do góry Rufciu kochany!

Link to comment
Share on other sites

RUfusku kochany przepraszam Cię za offtop, ale muszę :-(
[SIZE=4][COLOR=Red]500 psów ze schroniska w Celestynowie ma zostać uśpionych :-([/COLOR][/SIZE]
[URL="http://wiadomosci.onet.pl/kraj/500-psow-ze-schroniska-zostanie-uspionych,1,4119015,wiadomosc.html"]http://wiadomosci.onet.pl/kraj/500-p...wiadomosc.html[/URL]

Obejrzyjcie filmik - jakie pierd***ły gada ten idiota Lekarz weterynarii! Psy mają czas do 9 lutego :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Julia84']RUfusku kochany przepraszam Cię za offtop, ale muszę :-(
[SIZE=4][COLOR=Red]500 psów ze schroniska w Celestynowie ma zostać uśpionych :-([/COLOR][/SIZE]
[URL="http://wiadomosci.onet.pl/kraj/500-psow-ze-schroniska-zostanie-uspionych,1,4119015,wiadomosc.html"]http://wiadomosci.onet.pl/kraj/500-p...wiadomosc.html[/URL]

Obejrzyjcie filmik - jakie pierd***ły gada ten idiota Lekarz weterynarii! Psy mają czas do 9 lutego :-([/QUOTE]

Widziałam wczoraj ten reportaż i krew mnie zalewa - wszyscy mają wszystko w d..ie

Link to comment
Share on other sites

Na dzień dzisiejszy ([B]22.01.11[/B]) finanse Rufuska prezentują się następująco:

[LIST]
[*][B][I][COLOR=red]ronja [/COLOR]- [/I][COLOR=red]20zł[/COLOR][/B] (deklaracja stała) - data zaksięgowania 03.01.11
[*][COLOR=blue][I][B]pola53 - [/B][/I][/COLOR][COLOR=red][COLOR=blue][B]40zł[/B][/COLOR] [/COLOR](deklaracja stała) - data zaksięgowania 31.12.11
[*][COLOR=red][I][B]Maruda666 - [/B][/I][/COLOR][COLOR=red][B]10zł[/B] [/COLOR](deklaracja stała) data zaksięgowania 21.01.11
[*][COLOR=blue][I][B]ewa gonzales - [/B][/I][/COLOR][COLOR=red][B][COLOR=blue]10zł[/COLOR] [/B][/COLOR](deklaracja stała)
[*][COLOR=red][I][B]Agnieszka_K - [/B][/I][B]20zł[/B][/COLOR] (deklaracja jednorazowa) - data zaksięgowania 07.01.11
[*][COLOR=blue][I][B]figa33 - [/B][/I][B]30zł[/B] [/COLOR](deklaracja stała) - data zaksięgowania 07.01.11 i 11.01.11
[*][COLOR=red][I][B]mala_czarna - [/B][/I][/COLOR][COLOR=red][B]30zł[/B] [/COLOR](deklaracja jednorazowa) - data zaksięgowania 07.01.11
[*][COLOR=blue][I][B]Colette - [/B][/I][/COLOR][COLOR=blue][B]20zł [/B][/COLOR](deklaracja jednorazowa) - data zaksięgowania 07.01.11
[*][B][COLOR=red][I]asl - [/I][/COLOR][COLOR=red]5zł[/COLOR][/B] (deklaracja jednorazowa) - data zaksięgowania 07.01.11
[*][COLOR=blue][I][B]mmd - [/B][/I][/COLOR][COLOR=red][COLOR=blue][B]20zł[/B][/COLOR] [/COLOR](deklaracja stała) - [U]data zaksięgowania [B]10zł[/B] [/U]- 10.01.11
[*][COLOR=red][I][B]Awit [/B]- [/I][/COLOR][COLOR=red][B]10zł [/B][/COLOR](deklaracja jednorazowa)
[*][COLOR=blue][I][B]Agnieszka Sz.[/B][/I] - [/COLOR][COLOR=blue][B]37zł [/B][/COLOR](wpłata jednorazowa) - data zaksięgowania 10.01.11
[*][COLOR=red][I][B]Hekate1 [/B][/I]- [/COLOR][COLOR=red][B]20zł [/B][/COLOR](deklaracja stała) -data zaksięgowania 11.01.11
[*][COLOR=blue][I][B]Nikus [/B][/I]- [/COLOR][COLOR=red][B][COLOR=blue]15zł[/COLOR] [/B][/COLOR](wpłata jednorazowa) - data zaksięgowania 10.01.11
[*][COLOR=red][B][I]Ania J.[/I][/B] [/COLOR](koleżanka EwyMarty, wpłata jednorazowa) - [COLOR=red][B]50zł[/B] [/COLOR]- data zaksięgowania 11.01.11
[*][B][COLOR=blue][I]Aneta Grymek[/I] - [/COLOR][COLOR=red][COLOR=blue]10zł[/COLOR] [/COLOR][/B](deklaracja stała) - data zaksięgowania 12.01.11
[*][COLOR=red][I][B]WiosnaA [/B][/I]- [/COLOR][COLOR=red][B]30zł [/B][/COLOR](wpłata jednorazowa) - data zaksięgowania 11.01.11
[*][B][COLOR=blue][I]Kot [/I]- [/COLOR][COLOR=red][COLOR=blue]100zł[/COLOR] [/COLOR][/B](deklaracja stała) - data zaksięgowania 13.01.11
[*][B][I][COLOR=red]brzośka[/COLOR] [/I][/B]-[COLOR=red][B]20zł [/B][COLOR=black](wpłata jednorazowa)- data zaksięgowania 14.01.11[/COLOR]
[/COLOR]
[*][COLOR=blue][I][B]muza_51[/B][/I][/COLOR] - [B][COLOR=blue]50zł [/COLOR][/B](wpłata jednorazowa) - zaksięgowane 20.01.11
[*][COLOR=red][I][B]asia-s[/B][/I] -[/COLOR] [COLOR=red][B]20zł[/B][/COLOR] (deklaracja stała) [wpłynęło [U][B]60zł [/B][/U]za styczeń, luty i marzec] - data zaksięgowania 17.01.11
[*][B][I][COLOR=blue]andanka[/COLOR] [/I][/B](wpłata jednorazowa) - [COLOR=blue][B]20zł [/B][/COLOR]- data zaksięgowania 17.01.11
[*][I][B][COLOR=red]gosiulek[/COLOR] [/B][/I](wpłata jednorazowa) - [COLOR=red][B]20zł [/B][/COLOR]- data zaksięgowania 18.01.11
[*][COLOR=blue][I][B]mama gosiulki[/B][/I] [/COLOR](wpłata jednorazowa) - [COLOR=blue][B]30zł [/B][/COLOR]- data zaksięgowania 18.01.11
[*][I][B][COLOR=red]winter7[/COLOR] [/B](deklaracja stała) [/I]- [B][COLOR=red]20zł[/COLOR][/B][COLOR=red] [COLOR=black][wpłynęło [U][B]200zł[/B][/U] za kolejnych 10 m-cy] - data zaksięgowania 19.01.11[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red]
[/COLOR][/B]
[*][COLOR=black][B][I][COLOR=blue]Agata S.[/COLOR] [/I][/B][/COLOR][COLOR=black][I](deklaracja jednorazowa)[/I][/COLOR][B][COLOR=red][COLOR=black] -[/COLOR] [COLOR=blue]40zł[/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=black]- data księgowania 18.01.11[/COLOR][B][COLOR=red]
[/COLOR][/B]
[*][COLOR=red][B][I]ela40 [/I][/B][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][I](deklaracja jednorazowa)[/I][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red][COLOR=black] - [COLOR=red]40zł
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=red][COLOR=blue][I]Pani Marylka [COLOR=black]([/COLOR][/I][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=blue][I][COLOR=black]za pośrednictwem [/COLOR][/I][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red][COLOR=blue][I]Irenaka[COLOR=black]) [/COLOR][/I][/COLOR][COLOR=black]- [/COLOR][COLOR=blue]50zł [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black][I](wpłata jednorazowa) -[/I] zaksięgowane 20.01.11[/COLOR][/COLOR]
[*][B][COLOR=red] [I]wiga138 [/I][/COLOR][/B][COLOR=red][I][COLOR=black](wpłata jednorazowa) -[/COLOR][/I][/COLOR][B][COLOR=red]50zł [/COLOR][/B][COLOR=black]- zaksięgowane 20.01.11[/COLOR]
[*][COLOR=blue][I][B]santino [/B][/I][/COLOR][I][COLOR=red][COLOR=black](deklaracja stała) -[/COLOR][/COLOR][/I][B][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=blue]20zł [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=black]- [/COLOR][COLOR=black]zaksięgowane 21.01.11[/COLOR]
[*][B][COLOR=red]p. Agata [/COLOR][/B][I][COLOR=black](deklaracja stała) -[/COLOR][/I][B][COLOR=red] 10zł [/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black]zaksięgowano 21.01.11[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red] + 6,62zł[/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=red][COLOR=blue]p. Ania K.[/COLOR] [/COLOR][/B][I][COLOR=black](deklaracja stała) - [/COLOR][/I][COLOR=blue][B]20zł[/B][/COLOR]
[*][COLOR=blue][B]brzośka[/B][COLOR=black][I] (deklaracja stała) - [/I][/COLOR][B]1zł
[/B][/COLOR]
[*][B][COLOR=red]lepus [/COLOR][/B][I][COLOR=red][COLOR=black](deklaracja jednorazowa) [/COLOR][/COLOR][/I][B][COLOR=red][COLOR=black]-
[/COLOR][/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=red][COLOR=blue]Ellig [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=black][I](deklaracja stała, będzie płatne z góry za 6m-cy) - [/I][/COLOR][B][COLOR=red][COLOR=blue]10zł
[/COLOR][/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=red][COLOR=blue]polubek [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=blue][COLOR=black]- [I]zrobiła piękne banerki[/I] - [/COLOR][/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red][COLOR=blue]bezcenne[/COLOR][/COLOR][/B]
[*][B][COLOR=red][COLOR=blue]Maruda666 [/COLOR][/COLOR][/B][I][COLOR=black](bazarek) -[/COLOR][/I][B][COLOR=red][COLOR=blue] 135zł [/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=black]zaksięgowane 21.01.11[/COLOR][B][COLOR=red][COLOR=blue]
[/COLOR][/COLOR][/B]
[/LIST]

[U]Wczoraj [/U]
Ciocia [COLOR=red][B]santino [/B][/COLOR]zaoferow[COLOR=black]ała [/COLOR][COLOR=black]dodatkowe[/COLOR][B][COLOR=darkgreen] [COLOR=red]10zł [/COLOR][/COLOR][/B]:smile:, pani [B][COLOR=red]Ania K[/COLOR][/B]. zaoferowała [B][COLOR=red]20zł[/COLOR][/B] (deklaracja stała), [COLOR=red][B]lepus [/B][/COLOR]zaoferowała pomoc finansową, [COLOR=red][B]brzośka [/B][/COLOR]dołożyła [B][COLOR=red]1zł[/COLOR][/B] deklaracji stałych, oraz wpłynęły pieniążki z bazarku Marudy666 - [COLOR=red][B]135zł[/B][/COLOR]. Dziękujemy!!
[U]
Dzisiaj[/U]
[COLOR=red][B]Ellig [/B][/COLOR]dorzuciła [COLOR=red][B]10zł [/B][/COLOR]do deklaracji stałych :multi:
[CENTER][SIZE=3]

Dzięki Wam mamy już: [/SIZE]

[SIZE=3][B][COLOR=red]361zł [/COLOR][/B][COLOR=black](zadeklarowanych) i [/COLOR][COLOR=red][COLOR=black][COLOR=red][B]310zł[/B][/COLOR] (wpłaconych)[/COLOR][/COLOR][B][COLOR=red] [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][B][COLOR=red]deklaracji stałych [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3][SIZE=1][COLOR=red][COLOR=black][nie wliczałam 40zł asi-s i 180zł cioci winter7[SIZE=3]][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/SIZE]
[B][COLOR=black]543,62zł [/COLOR][/B][COLOR=black](zadeklarowanych)[/COLOR][B][COLOR=black] [/COLOR][/B][COLOR=black]i[/COLOR][B][COLOR=black] 493,62zł [/COLOR][/B][COLOR=black](wpłaconych)[/COLOR][B][COLOR=black] deklaracji jednorazowych
[/COLOR][/B][COLOR=black]oraz[/COLOR][B][COLOR=black]
135zł [/COLOR][/B][COLOR=black]z[/COLOR][B][COLOR=black] bazarku [/COLOR][/B][/SIZE][SIZE=3]:Rose:[/SIZE][B][SIZE=3] !![/SIZE][/B]



[FONT=Book Antiqua][SIZE=4]Do Rufusowego szczęścia[/SIZE][/FONT]
[FONT=Book Antiqua][SIZE=4] brakuje nam jeszcze 89zł[/SIZE][/FONT][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...