Jump to content
Dogomania

Pudle i pudlowate w potrzebie proszą o pomoc !!!


Energy

Recommended Posts

[quote name='JOMA'][COLOR=Red][B]ZOSTAŁ TYLKO TEN JEDEN PUDELEK[/B][/COLOR]
drugiego pieska i sunię odebrała właścicielka - cieszę się średnio bo parka białych pudelków to świetny początek pseudohodowli :roll:[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG][/QUOTE]

Joma dziękuję za informację:lol:chciałam od razu dopisać, ale mi się nie udało...
Może nie będzie pseudo:roll:

Link to comment
Share on other sites

Pudelek szuka domu. TYLKO Warszawa i okolice. Ma ok. 10 (a może nawet 12) lat, jest w super formie. Niedługo będzie kastrowany i będzie miał ściągany kamień nazębny. Wyciągnęłam go ze schroniska 2 tygodnie temu (był tam od stycznia) i teraz szukam dobrego domu. Piesek jest święty, nie robi ŻADNYCH kłopotów - wychodzi na dwór na siku, ani razu nie załatwił nam się w domu, nie niszczy, nie szczeka - naprawdę nie mam mu nic do zarzucenia [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Jest strasznym pieszczochem i przylepą, większość dni przesypia lub się przytula [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Waży 7kg, ma 35cm w kłębie.

Będę wdzięczna za pomoc w znalezieni mu domu!

Na Dogo rzadko zaglądam, proszę w razie czego o kontakt na gg: 3032508 lub tel: 600 816 952.
[IMG]http://i25.photobucket.com/albums/c94/karrolaaa/IMG_8168.jpg[/IMG]

[IMG]http://i25.photobucket.com/albums/c94/karrolaaa/IMG_8135.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='migdalena']Czy to jest Paluchowy Moherek vel Śnieżek ? Czy mam omamy?:-o[/QUOTE]

No owszem, psiak przez to stracił dom w Gliwicach:shake:
I zdaje się, że to wcale nie miał być tymczas...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186659-Puyol-vel-Śnieżek-)-Schroniskowy-piękniś[/url].

Link to comment
Share on other sites

Jaki dom w Gliwicach stracił? Wzięłam go dlatego, że jako stary pies nie miał w schronisku szans na adopcję, może w ten sposób będzie miał. Niczym nie podpadł, wręcz odwrotnie - wciąż twierdzę, że jest święty.

Proszę o wstrzymanie się od najazdów, tylko pomoc w znalezieniu mu dobrego domu - myślę że lepiej ma u mnie niż miałby spędzić 7-my miesiąc w schronisku. Jeśli nie znajdę mu nikogo, kogo "zatwierdzę" to zostaje u mnie, to oczywiste.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karrrolaa']Jaki dom w Gliwicach stracił? Wzięłam go dlatego, że jako stary pies nie miał w schronisku szans na adopcję, może w ten sposób będzie miał. Niczym nie podpadł, wręcz odwrotnie - wciąż twierdzę, że jest święty.

Proszę o wstrzymanie się od najazdów, tylko pomoc w znalezieniu mu dobrego domu - myślę że lepiej ma u mnie niż miałby spędzić 7-my miesiąc w schronisku. Jeśli nie znajdę mu nikogo, kogo "zatwierdzę" to zostaje u mnie, to oczywiste.[/QUOTE]

Tu nie chodzi o żadne najazdy,ale Twoja wypowiedż sugerowała ,że adoptowałaś Moherka . Nic nie napisałaś,że zabierasz go na tymczas.
W tym samym czasie trwały rozmowy z domkiem w Gliwicach.Fakt, nie mogłaś o tym wiedzieć, ale wystarczyłby jasny komunikat, ,że pies został zabrany ze schroniska, aby dalej mu szukać domu. Sama tak postąpiłam ze swoim Całuskiem ,ale nie byłam w stanie go już oddać...
Szkoda ,że Ty dopiero teraz prosisz o pomoc.Domki idealne nie rosną jak grzyby po deszczu, a właśnie taki przepadł w Gliwicach.
Mam nadzieję,że wszystko zakończy się happy-endem !
Czy kastracja będzie przeprowadzona na Paluchu?

Link to comment
Share on other sites

Karrolla,
Moherek vel Śnieżek nie siedział w schronie 7 miesięcy! Przyjęty 04.03.2010, kwarantanna do 18.03.
Moherek był ogłaszany przez dziewczyny. Zgłosiła się po niego super Pani z Gliwic, kupiła mu wyprawkę, koszyczek... Bardzo płakała, gdy dowiedziała się, ze kilka dni wcześniej został adoptowany.
Gdyby Pani podtrzymała chęć adopcji psiaka, przekaz jej opiekę nad nim?

Link to comment
Share on other sites

mshume, tak przekażę tej pani z Gliwic opiekę nad psiakiem, o ile naprawdę jej ufacie i w razie czego wróci do mnie - coś na zasadzie adopcji a nie oddania, żebym miała kontrolę.

Tak, kastracje i czyszczenie zębów będzie na Paluchu.

Edit: Ej, w schronisku mi powiedzieli, że w styczniu został przywieziony. To na pewno ten sam pies? Znaleźli go podobno na Kruczej. Rzeczywiście mogłam od razu powiedzieć, że to tymczas, ale sama nie chciałam się z tym pogodzić i łudziłam się, że zostanie na zawsze. Gdyby ode mnie zależała decyzja, to by został.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Foksia i Dżekuś']Spotkalam dzisiaj na spcerku pudelka Tobiaszka .Pani jest w nim zakochana mowi ze to idealny pies i nie rozumie jak ktos mogl go zostawic.[/QUOTE]

Super, dziękuje za cudne wiadomości:loveu:

Trudno uwierzyć w tymczas, czytając wątek w galerii pudli, naprawdę...

Link to comment
Share on other sites

Energy - brałam psa z umową, że to będzie tymczas. Zakochałam się, w ogóle tą myśl odpędziłam i o niej zapomniałam. No ale została mi brutalnie przypomniana i teraz moim zadaniem jest znalezienie domu. Nie myślcie, że to dla mnie łatwe bo cały czas piszę w tym wątku ze łzami w oczach i z psem śpiącym pod moimi nogami. Naprawdę nie chcę go oddawać i cicho liczę, że dom się nie znajdzie (nie powinnam tego pisać, ale co mi tam), ale mój chłopak postawił sprawę jasno - umowa była taka, że wyciągamy psa ze schroniska i szukamy mu dobrego domku, a sami się cieszymy psem ile nam będzie dane. Dlatego mój wątek w Galerii wygląda tak jak wygląda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karrrolaa']Jaki dom w Gliwicach stracił? Wzięłam go dlatego, że jako stary pies nie miał w schronisku szans na adopcję, może w ten sposób będzie miał. Niczym nie podpadł, wręcz odwrotnie - wciąż twierdzę, że jest święty.

Proszę o wstrzymanie się od najazdów, tylko pomoc w znalezieniu mu dobrego domu - myślę że lepiej ma u mnie niż miałby spędzić 7-my miesiąc w schronisku. Jeśli nie znajdę mu nikogo, kogo "zatwierdzę" to zostaje u mnie, to oczywiste.[/QUOTE]

Nie założyłaś mu wątku w dziale psy do adopcji, tylko w dziale Pudel --> galeria, co oznaczało że o szukaniu mu domu nie myślałaś. Nie dziw się więc reakcji, najpierw przeczytaj regulamin i zakładaj wątki tam gdzie zakłada się jak się bierze psa na tymczas :angryy: A tak to wygląda że najpierw adoptowałaś psa a teraz oddajesz. I jeszcze się dziwisz że ci uwagę zwracamy. Ja też bym chciała znać powód oddania, bo domkowi który chciał go wcześniej adoptować przecież nie powiemy że się komuś znudził

Link to comment
Share on other sites

Czy piesek jest zdrowy? Czy przyjmuje jakies leki?[quote name='karrrolaa']Energy - brałam psa z umową, że to będzie tymczas. Zakochałam się, w ogóle tą myśl odpędziłam i o niej zapomniałam. No ale została mi brutalnie przypomniana i teraz moim zadaniem jest znalezienie domu. Nie myślcie, że to dla mnie łatwe bo cały czas piszę w tym wątku ze łzami w oczach i z psem śpiącym pod moimi nogami. Naprawdę nie chcę go oddawać i cicho liczę, że dom się nie znajdzie (nie powinnam tego pisać, ale co mi tam), ale mój chłopak postawił sprawę jasno - umowa była taka, że wyciągamy psa ze schroniska i szukamy mu dobrego domku, a sami się cieszymy psem ile nam będzie dane. Dlatego mój wątek w Galerii wygląda tak jak wygląda.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...