Jump to content
Dogomania

Babcia Pusia odeszla na druga strone TM:(


ewach

Recommended Posts

Trafiłaś GPooLCLD. Całe życie pudle były moją fascynacją i miłością a duży czarny moim niespełnionym marzeniem ale nieoczekiwanie dla samej siebie najbardziej na świecie pokochałam suczkę wziętą ze schroniska - tą, którą mam na avatarze. To była psinka o wybitnej inteligencji i wyjątkowo cudowna kochana . Adoptowałam ja w czerwcu a w sierpniu zamordowali mi ją sk...y weterynarze. Opisałam to na wątku "rozpacz i bezsilność" w zakładce weterynarze. Nie mogę dojść do siebie po tej tragedii i ciągle szukam po schroniskach i stronach internetowych jej sobowtóra, ponownego wcielenia, sama nie wiem czego i staram się przy okazji pomagać psom ze schronisk

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 359
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='kakadu']widze, ze malenka jest na stronie eli z palucha, tej od fundacji przytul psa; czy nie bedzie problemow z uzgodnieniem warunkow ewentualnej adopcji skoro mala jest teraz w domu madalleny od psiego aniola?[/QUOTE]


nie nie bedzie.Rozmawialam z pania Ela i Jej chodzi tylko o dobro psa a nie o fundacje:)

Dziwnie tak bez tej malej:(
Czekam na info jak u niej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']Trafiłaś GPooLCLD. Całe życie pudle były moją fascynacją i miłością a duży czarny moim niespełnionym marzeniem ale nieoczekiwanie dla samej siebie najbardziej na świecie pokochałam suczkę wziętą ze schroniska - tą, którą mam na avatarze. To była psinka o wybitnej inteligencji i wyjątkowo cudowna kochana . Adoptowałam ja w czerwcu a w sierpniu zamordowali mi ją sk...y weterynarze. Opisałam to na wątku "rozpacz i bezsilność" w zakładce weterynarze. Nie mogę dojść do siebie po tej tragedii i ciągle szukam po schroniskach i stronach internetowych jej sobowtóra, ponownego wcielenia, sama nie wiem czego i staram się przy okazji pomagać psom ze schronisk[/QUOTE]

To zajrzyj na watek pudliszonow, napewno cos znajdziesz....one takie kochane i bezbronne.

Link to comment
Share on other sites

A wiec:

Babcia Pusia jest w Klinice.
Noc przespala smacznie na swoim kocyku glaskana przez wszystkich wetow :) no przeciez jest taka kochaniutka... :)

Krew zostala pobrana i pojechala do analizy.

Babcia Pusia czeka na konsultacje kardiologiczna, jest pod obserwacja.

Co ja jeszcze moge napisac...na razie nic nie wiadomo. jak cos bedzie napisze! :)

wyjasnienie:
Pusia znalazla sie na stronie psy.warszawa.pl u Eli. Nie chodzi o to, ze automatycznie wskoczyla pod opieke Przytul Psa. Strona jest strona ogolna informacyjna i promujaca zwierzeta do adopcji.

Na stronie Psiego Aniola tez sa psiaki, ktore nie sa fundacyjne a szukaja domow (fundacyjne maja numery, niefundacyjne sa (inne) )

[B]Pusia Jest u mnie na DT! [/B]
[B]Szukamy jej domu stalego![/B]

Pusia prosi o ogloszenia!

Link to comment
Share on other sites

A wiec od poczatku (nie mam wypisu jeszcze, pisze walsnymi slowami :)

1.Szmery w sercu
2. jest prawie slepa, reaguje na swiatlo i widzi cienie - jutro konsultacja okulistyczna
3. Nerki KOMPLETNIE "zepsute" :( w okolicach nerek wyczuli jakas kulke, nie wiadomo co to i tak bedzie musiala z tym zyc... nie moze isc na stol
4. wyniki badan krwi nie wykazuja nic strasznego - dioagnoza STAROSC
5. kamien nazebny - jutro konsultacja stomatologiczna i proby beznarkozowego usuniecia chociazby kawalczeka kamienia

Ogolna diagnoza STAROSC

Czyli szukamy babci domu na dozycie :( POPROSIMY O OGLOSZENIA!

Nie wiadomo kiedy ja wypuszcza. Napewno zostaje jeszcze jutro. Czy bedzie do odebrania - bedzie wiadomo wieczorem....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']A wiec od poczatku (nie mam wypisu jeszcze, pisze walsnymi slowami :)

1.Szmery w sercu
2. jest prawie slepa, reaguje na swiatlo i widzi cienie - jutro konsultacja okulistyczna
3. Nerki KOMPLETNIE "zepsute" :( w okolicach nerek wyczuli jakas kulke, nie wiadomo co to i tak bedzie musiala z tym zyc... nie moze isc na stol
4. wyniki badan krwi nie wykazuja nic strasznego - dioagnoza STAROSC
5. kamien nazebny - jutro konsultacja stomatologiczna i proby beznarkozowego usuniecia chociazby kawalczeka kamienia

Ogolna diagnoza STAROSC

Czyli szukamy babci domu na dozycie :( POPROSIMY O OGLOSZENIA!

Nie wiadomo kiedy ja wypuszcza. Napewno zostaje jeszcze jutro. Czy bedzie do odebrania - bedzie wiadomo wieczorem....[/QUOTE]

Biedulka

no to szukamy domu.

Link to comment
Share on other sites

Ale co to znaczy "nerki kompletnie zepsute" ? co powiedzieli o diecie ? ...że jak będzie na renalu to pożyje jeszcze rok, dwa, czy, że za miesiąc trzeba będzie ją uspić ? jaki poziom mocznika i kreatyniny ? czy jakieś leki ma dostawać ? Dajcie ją mi, ja ją wezme na DS bo jak czytam o "konsultacji stomatologicznej i jakichś próbach usunięcia kawałeczka" to sie boję, że jeszcze jej ktoś szczękę wyrwie albo zrobi inną krzywdę...całą noc przeleżała w klinice i nie zdjęli jej kamienia z zębów, śmieszne to jest, naprawdę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']Ale co to znaczy "nerki kompletnie zepsute" ? co powiedzieli o diecie ? ...że jak będzie na renalu to pożyje jeszcze rok, dwa, czy, że za miesiąc trzeba będzie ją uspić ? jaki poziom mocznika i kreatyniny ? czy jakieś leki ma dostawać ? Dajcie ją mi, ja ją wezme na DS bo jak czytam o "konsultacji stomatologicznej i jakichś próbach usunięcia kawałeczka" to sie boję, że jeszcze jej ktoś szczękę wyrwie albo zrobi inną krzywdę...całą noc przeleżała w klinice i nie zdjęli jej kamienia z zębów, śmieszne to jest, naprawdę[/QUOTE]

Lapiesz mnie za slowa a napisalam przeciez, ze napisze to wlasnymi slowami!

Jej nie bada internista tylko kazdy lekarz z osobna. Specjalista. I kazdy z tych specjalistow zajmie sie i wypowie odnosnie kazdego kawalka jej ciala.

Jak bede miala WYPIS to wkleje go tutaj. Na razie pisze to, co uslyszalam, a lekarzem nie jestem! wiec przestan sie czepiac slow.

Jak mala bedzie wychodzila z Kliniki dostanie zalecenia i calkowita historie. Jak bedziesz chciala dam CI rowniez do nich telefon.

Link to comment
Share on other sites

ojej po co ten gniew ? Przepraszam, nie łapię Cię za słowa tyko chciałam żebyś rozszerzyła , ciekawa jestem co jeszcze mówili, konkretnie o to czy to już tak bardzo źle, że prawie koniec, czy że na lekach i diecie jeszcze może sobie troche pozyć. Zęby czyszcze swoim psom i wszystkim swoim klientom jak trzeba, to jest bardzo prosty zabieg kosmetyczny i nie ma powodu, żeby robić z tego wielki problem no ale weci tak lubią bo biora za to niezłą kasę. Robię to przy pomocy szczypczyków i skalera, ludzie też przecież mają czyszczone zęby z kamienia i bez znieczulenia i bez żadnej narkozy

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że dawniej usuwano częściowo kamień nazębny "na żywca" a nawet ruszające się zęby. Tak weteynarz potraktował mojego poprzedniego psa kilkanaście lat temu. To było traumatyczne przeżycie zarówno dla mnie jak i dla mojej Psotki. Nie wiem czy bolesne ale na pewno stresujące. Wtedy chyba nie było innej metody... ani innej lecznicy w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

ano bo to tak jest , że się gorzej przeżywa jak sie patrzy jak ktos robi, niz jak sie samemu robi, ja jestem pewna tego co robie i do siebie mam zaufanie a do kogoś nie. Ruszajace się zęby często przy usuwaniu kamienia same wypadają i to jest bardzo dobrze, bo po co maja siedziec w dziasle jak i tak są już tylko przyczyną bólu i zakażenia całego organizmu - nerki też mogą chorować właśnie od takich zalegających chorych zębów. Te zęby same by wczesniej wypadły gdyby nie kamień właśnie, który je zlepia wręcz z sąsiednimi zębami a jak kamien się usunie to te zęby wylecą a dziasełka się w tym miejscu wygoja i jest właśnie super i psa nie boli i nie śmierdzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia Z.']ano bo to tak jest , że się gorzej przeżywa jak sie patrzy jak ktos robi, niz jak sie samemu robi, ja jestem pewna tego co robie i do siebie mam zaufanie a do kogoś nie. Ruszajace się zęby często przy usuwaniu kamienia same wypadają i to jest bardzo dobrze, bo po co maja siedziec w dziasle jak i tak są już tylko przyczyną bólu i zakażenia całego organizmu - nerki też mogą chorować właśnie od takich zalegających chorych zębów. Te zęby same by wczesniej wypadły gdyby nie kamień właśnie, który je zlepia wręcz z sąsiednimi zębami a jak kamien się usunie to te zęby wylecą a dziasełka się w tym miejscu wygoja i jest właśnie super i psa nie boli i nie śmierdzi.[/QUOTE]


Baziu Z,ze sie tak wtrace.Ty tych zebow nie widzialas.Ja tak,Magda tez.Mysle wiec,ze ta gadka o domowym usunieciu jest czcza bo nie wiesz nawet w jak tragicznym stanie one sa...
Swoja droga-nie wiem czy dla psa wiekszym stresem nie jest czyszczenie na zywca bez narkozy niz bol przy jedzeniu.Zwlaszcza dla tak starego psa z chorym sercem.

Nie rozumiem tez pytania o to ile przezyje.Przeciez po to ja tam Magda wziela by zyla jak najdluzej.Kto to moze powiedziec ile dozyje?Nie wiem czy pracuja tam prorocy czy weterynarze-stawiam na tych drugich:)

Szkoda,ze tyle negatywnej emocji w Twym poscie.Bo jak widac Magda dziala a nie klika tylko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...