Jump to content
Dogomania

MAKS już w cudownym domku! Bądź szczęśliwy maluszku!


kamilawa

Recommended Posts

[quote name='darjerz']Witam na forum - piękny piesek .
Chciałbym się dowiedzieć czy wiadomo :
1. jak to będzie z kotami (mam 2 panie w domu które jakoś godziły się z psem)
2. czy ... potrafi podróżować autem (piesek będzie musiał jeździć w lecie i.... spacerować po górkach.)
i szkoda, że daleko od Wrocławia - bo straszny mróz na podróż :( a z chęcią bym go poznał.
Niestety mogę mu zaoferować jedynie mieszkanie w bloku - za to w lecie sporo czasu i przestrzeni w górach Bystrzyckich.


pozdrawiam
DJ[/QUOTE]

Witaj DJ
Maks niestety warczy na koty. Takie zachowanie zauwazyla jego opiekuna. Kotów w domu nie ma ale po podworku chadzaja i Maksa draznia... niestety :( Co do jazdy autem to nie ma chlopak problemow - podoba mu sie :)
A skad jestes?
Qrcze - chyba nie udaloby sie zaprzyjaznic Maksowi z Twoimi Paniami :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 220
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jestem z Wrocławia , cóż moje panie dawały radę z poprzednim psem który gonił osiedlowe koty :d ale swoje to swoje - tolerowali sim, z tym że to one przyszły do domu a nie odwrotnie.
Ale chyba Maks już "za stary" na oswojenie się kociarstwem :(
Szkoda bo podoba mi się toż to "prawie" belg. Ale nie będę ryzykował wojny domowej.

Link to comment
Share on other sites

Eeee to nie jestesmy tak daleko od siebie, nie cala godzina jazdy autem :)
Moja suczka na dworze goni kazdego napotkanego kociaka, natomiast "swoich" domowych nie rusza. I to one doszly do Niej a byla juz grubo po mlodzienczych latach :) Byc moze Maks by tolerowal, trudno powiedziec. Masz jednak racje, nei ma co ryzykowac wojenki :)

Dziekujemy za zainteresowanie naszym Maksiem.

Pewna Pani rowniez sie zainteresowala, do soboty ma dac ostateczna odpowiedz, poniewaz przeraza ją transport 300km. Zaoferowalismy sie zoorganizowac autko i wyslac Maksa, zobaczymy co z tego wyniknie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darjerz']Jestem z Wrocławia , cóż moje panie dawały radę z poprzednim psem który gonił osiedlowe koty :d ale swoje to swoje - tolerowali sim, z tym że to one przyszły do domu a nie odwrotnie.
Ale chyba Maks już "za stary" na oswojenie się kociarstwem :(
Szkoda bo podoba mi się toż to "prawie" belg. Ale nie będę ryzykował wojny domowej.[/QUOTE]

Witaj Dj! Jestem tymczasową opiekunką Maksa. Chłopak miał dzisiaj bliskie spotkanie na dworze z kotami które przychodzą się u mnie posilic i wcale to spotkanie źle nie wyoadło! Maks był zainteresowany i skory do zabawy z tym że koty nie bardzo chciały a on nawet za nimi nie pogonił jak zaczęły od niego ucikac tylko zaciekawiony machał ogonem. Wcześniej te same kociaki widział przez drzwi balkonowe i wtedy na nie trochę burczał. Myślę jednak że nie było by większego problemu z oswojeniem z kocim towarzystwem ale to już Pan musi zdecydowac. Wrazie gdyby jednak się Pan zdecydował proszę o kontakt telefoniczny a to mój nr506132277. Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='renatahan']Witaj Dj! Jestem tymczasową opiekunką Maksa. Chłopak miał dzisiaj bliskie spotkanie na dworze z kotami które przychodzą się u mnie posilic i wcale to spotkanie źle nie wyoadło! Maks był zainteresowany i skory do zabawy z tym że koty nie bardzo chciały a on nawet za nimi nie pogonił jak zaczęły od niego ucikac tylko zaciekawiony machał ogonem. Wcześniej te same kociaki widział przez drzwi balkonowe i wtedy na nie trochę burczał. Myślę jednak że nie było by większego problemu z oswojeniem z kocim towarzystwem ale to już Pan musi zdecydowac. Wrazie gdyby jednak się Pan zdecydował proszę o kontakt telefoniczny a to mój nr506132277. Pozdrawiam i dziękuję za zainteresowanie![/QUOTE]

Przedyskutuje temat i dam znać skoro nie ma innych chętnych.
Do Bielawy nie jest tragicznie daleko, może udałoby by się w poniedziałek wieczorem podjechać do Bielawy obejrzeć Maksa. Jakby coś bedę dzwonił.

DJ

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darjerz']Przedyskutuje temat i dam znać skoro nie ma innych chętnych.
Do Bielawy nie jest tragicznie daleko, może udałoby by się w poniedziałek wieczorem podjechać do Bielawy obejrzeć Maksa. Jakby coś bedę dzwonił.

DJ[/QUOTE]
Czekamy z Maksiem na telefon, a do nas na prawdę nie jest daleko, mój mąż codziennie jeździ do pracy do Wrocławia i daje radę;-) więc jak Pan przemyśli sprawę i zdecyduje się zobaczyc Maksa to zapraszamy! Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Hej kochane dziewczyny! Maksiu znalazł wkońcu swoich nowych właścicieli! Właśnie odjechał z Panem DJ, który po Maksia przyjechał z całą rodziną. Bardzo sympatyczni i mili ludzie! Myślę, że będzie miał u Nich jak u Pana Boga za piecem;-)
Trzymam teraz kciuki żeby jakoś z nowymi koleżankami kotkami się chłopak dogadał:-) Nowy Pan Maksia obiecał wstawic naszego koleżki zdjęcia z nowego domku, trzymam za słowo i czekam na zdjęcia i relacje. Pod koniec tyg ja zobowiązuję się zadzwonic do nowego Pana Maksia i zapytac o mojego byłego poodopiecznego. Oj przyzwyczailiśmy się do niego i trochę smutno mojej rodzince po rozstaniu z Maksiem... Jestem jednak przekonana, że dobrze trafił i to mnie cieszy! Dziękuję wszystkim Wam za zainteresowanie i pomoc! Teraz trzymam kciuki za liska!

Link to comment
Share on other sites

Hej kochane dziewczyny! Maksiu znalazł wkońcu swoich nowych właścicieli! Właśnie odjechał z Panem DJ, który po Maksia przyjechał z całą rodziną. Bardzo sympatyczni i mili ludzie! Myślę, że będzie miał u Nich jak u Pana Boga za piecem;-)
Trzymam teraz kciuki żeby jakoś z nowymi koleżankami kotkami się chłopak dogadał:-) Nowy Pan Maksia obiecał wstawic naszego koleżki zdjęcia z nowego domku, trzymam za słowo i czekam na zdjęcia i relacje. Pod koniec tyg ja zobowiązuję się zadzwonic do nowego Pana Maksia i zapytac o mojego byłego poodopiecznego. Oj przyzwyczailiśmy się do niego i trochę smutno mojej rodzince po rozstaniu z Maksiem... Jestem jednak przekonana, że dobrze trafił i to mnie cieszy! Dziękuję wszystkim Wam za zainteresowanie i pomoc! Teraz trzymam kciuki za liska!

Link to comment
Share on other sites

Maks dotarł do nowego domu.
Na razie próbujemy zapoznać go z kotami. Co z tego wyniknie to się okaże pewnie w nocy :D.
Na razie pazury jeszcze nie poszły w ruch, choć Maks usilnie pragnie polizać kota.
Co będzie dalej zobaczymy.
Fotki będą jak Maks trochę ochłonie i zapozna się z domem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='darjerz']Maks dotarł do nowego domu.
Na razie próbujemy zapoznać go z kotami. Co z tego wyniknie to się okaże pewnie w nocy :D.
Na razie pazury jeszcze nie poszły w ruch, choć Maks usilnie pragnie polizać kota.
Co będzie dalej zobaczymy.
Fotki będą jak Maks trochę ochłonie i zapozna się z domem.[/QUOTE]
Bardzo się cieszę, że Maksio już w nowym domku! Trymama kciuki za stosunki kocio-pieskie. Jeszcze raz bardzo dziękuję za okazane serce Maksiowi a pieniążki, które od państwa dostałam przeznaczę na byłego współtowarzysza Maksia, na jedzonko dla Liska:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...