Jump to content
Dogomania

Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość


Pipi

Recommended Posts

Dzwina jest cała ta sprawa. Alino, jesli zapłaciłaś za sterylizację dwa dni po, to dlaczego przez tyle czasu nikt (chyba?) nie wiedział o tym fakcie. Elik, która sie finansami zajmowała tez zapewne nie wiedziała. Nie wiem kto wiedzial kto nie.
Ale faktem jest ze czekalismy na fakture z nr konta, srodki w AFNie byly zablokowane, dziwne ze przerz tyle czasu nikt nic nie mogl zrobic, tylko prosby i to wszystko.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='olalolaa']Dzwina jest cała ta sprawa. Alino, jesli zapłaciłaś za sterylizację dwa dni po, to dlaczego przez tyle czasu nikt (chyba?) nie wiedział o tym fakcie. Elik, która sie finansami zajmowała tez zapewne nie wiedziała. Nie wiem kto wiedzial kto nie.
Ale faktem jest ze czekalismy na fakture z nr konta, srodki w AFNie byly zablokowane, dziwne ze przerz tyle czasu nikt nic nie mogl zrobic, tylko prosby i to wszystko.[/QUOTE]
Zapłaciłam bo zawsze płace od razu lub góra 2 dni później bez względu na to czy pieniążki wpływają od razu czy też później takie mamy uzgodnienia ale to są nasze wewnętrzne uzgodnienia i chyba nie muszę się z tego tłumaczyć że chcę mieć czysty finansowo układ

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlinaS']Zapłaciłam bo zawsze płace od razu lub góra 2 dni później bez względu na to czy pieniążki wpływają od razu czy też później takie mamy uzgodnienia ale to są nasze wewnętrzne uzgodnienia i [B]chyba nie muszę się z tego tłumaczyć że chcę mieć czysty finansowo układ[/B][/QUOTE]
Z klientami, czyli z osobami które mają u Ciebie psy, też powinnaś.

Link to comment
Share on other sites

Dokładnie tak Alino. Z osobami które trzymają psy u Ciebie tez powinnaś być szczera i sumienna. Nie wtrącam sie w układy z Panią Doktor, co mnie to obchodzi, ale nie rozumiesz sprawy, pieniądze czekały tyle czasu a mogły pomóc innej suczce.[SIZE=3][B]
Dałaś komus znac odrazu ze to Ty zapłaciłaś, i ze jest po sprawie, bo 'zafundowałaś' Foksi tą sterylizacje?[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem doskonale w związku z tym że nie było możliwości zmiany faktury na płatność przelewem bo według księgowej p. dr obowiązek podatkowy następuje z chwilą wpłynięcia gotówki co miało miejsce i na fakturze widnieje - zapłacono gotówką i taka zmiana czy notą czy fakturą korygującą sugeruje ominięcie bądź opóźnienie obowiązku podatkowego od danej faktury. Mówiłam o tym eni co prawda telefonicznie jak również jak była robić zdjęcia Azie.
Czy to jest takie istotne w jakim terminie reguluje swoje należności - istotne chyba że nie zalegam a wydaje mi się logiczne że każdy powinien regulować jak najszybciej. Zawsze tak robię żeby nie zalegać i nigdy to nikomu nie przeszkadzało i nikt o tym wiedzieć nie musi i nie widzę powodu tego zmieniać tak jak mówię to są moje zobowiązania wobec dr i zmieniać tego nie będę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlinaS']Przepraszam czy jesteście oszukane - wydaje mi się ze nie?[/QUOTE]
Czytaj ze zrozumieniem. Nie napisałam o oszukaniu, a o "czystym układzie finansowym" jak to ujęłaś. To nie był tydzień, a ponad miesiąc. I tak, jestem zła, bo na prośbę Elik dzwoniłam po ludziach z AFN, szukali mi faktury, którą rzekomo wysłałaś, potem dzwoniłam, bo wysłałaś jakiś inny numer faktury Eli i też próbowałam go odnaleźć. To nie jest moim obowiązkiem, musieliśmy odmówić innym osobom, bo starałam się być słowna i czekałam, by część kosztów była Dziewczynom zwrócona.
żadnego "przepraszam", wytłumaczenia, nic? Tak się nie robi, powinniśmy się szanować nawzajem.
Wciąż za dużo jest niejasności w różnych kwestiach z Twojej strony.

Link to comment
Share on other sites

odpowiedz na moje pytanie Alino, to zastanowimy sie czy jestesmy oszukane, czy nie. jak mozesz to przedstaw Nam ta sprawe od początku (czyli wpłacenie kasy) do teraz. Czy były kierowane do Ciebie prosby o fakture, co było robione w tym kierunku itd, czy komuś coś mówiłaś.. Chciałabym zobaczyc 'tą historie' w Twoich oczach.
Nie chce oskarzac, bo nie o to chodzi, chce wiedziec jak było.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Z klientami, czyli z osobami które mają u Ciebie psy, też powinnaś.[/QUOTE]
To w dalszym ciągu sugeruje ze jesteście oszukane? Saldo Wam się chyba zgadza a nawet nadwyżka bo z funduszu byłby zwrot ponoć 150 zł z tego co mówiła elik

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Z klientami, czyli z osobami które mają u Ciebie psy, też powinnaś.[/QUOTE]
To w dalszym ciągu sugeruje ze jesteście oszukane? Saldo Wam się chyba zgadza a nawet nadwyżka bo z funduszu byłby zwrot ponoć 150 zł z tego co mówiła elik - uprzedzałam na wątku hotelowy że nie zawsze mam czas na siedzenie przy komputerze

Link to comment
Share on other sites

Nie znam sie na księgowości.. Dogomaniaczka Marysia, jak dobrze pamietam, jest księgową i pisała ze moznaby to zrobic bez problemu.
Teraz jedynie chodzi o to, ze czekałyśmy, prosiłysmy, a Ty nic. Ja juz nie wiem co mam pisac, brak mi słow, mam tego dosyc szczerze mówiąc
Nie musisz sie nam tlumaczyc jakie mas układy z wetką, dobrze ze nie zalegasz, ale dlaczego nie było to napisane jasno na wątku, [B]ze AlinaS wpłaciła za sterylizacje?????????????[/B]

Link to comment
Share on other sites

Nie znam sie na księgowości.. Dogomaniaczka Marysia, jak dobrze pamietam, jest księgową i pisała ze moznaby to zrobic bez problemu.
Teraz jedynie chodzi o to, ze czekałyśmy, prosiłysmy, a Ty nic. Ja juz nie wiem co mam pisac, brak mi słow, mam tego dosyc szczerze mówiąc
Nie musisz sie nam tlumaczyc jakie mas układy z wetką, dobrze ze nie zalegasz, ale dlaczego nie było to napisane jasno na wątku, [B]ze AlinaS wpłaciła za sterylizacje?????????????[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Z klientami, czyli z osobami które mają u Ciebie psy, też powinnaś.[/QUOTE]
To w dalszym ciągu sugeruje ze jesteście oszukane? Saldo Wam się chyba zgadza a nawet nadwyżka bo z funduszu byłby zwrot ponoć 150 zł z tego co mówiła elik - uprzedzałam na wątku hotelowy że nie zawsze mam czas na siedzenie przy komputerze

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Nie znam sie na księgowości.. Dogomaniaczka Marysia, jak dobrze pamietam, jest księgową i pisała ze moznaby to zrobic bez problemu.
Teraz jedynie chodzi o to, ze czekałyśmy, prosiłysmy, a Ty nic. Ja juz nie wiem co mam pisac, brak mi słow, mam tego dosyc szczerze mówiąc
Nie musisz sie nam tlumaczyc jakie mas układy z wetką, dobrze ze nie zalegasz, ale dlaczego nie było to napisane jasno na wątku, [B]ze AlinaS wpłaciła za sterylizacje?????????????[/B][/QUOTE]
Bo uważam że moje rozliczenie było tu mało istotne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Nie znam sie na księgowości.. Dogomaniaczka Marysia, jak dobrze pamietam, jest księgową i pisała ze moznaby to zrobic bez problemu.
Teraz jedynie chodzi o to, ze czekałyśmy, prosiłysmy, a Ty nic. Ja juz nie wiem co mam pisac, brak mi słow, mam tego dosyc szczerze mówiąc
Nie musisz sie nam tlumaczyc jakie mas układy z wetką, dobrze ze nie zalegasz, ale dlaczego nie było to napisane jasno na wątku, [B]ze AlinaS wpłaciła za sterylizacje?????????????[/B][/QUOTE]
Bo uważam że moje rozliczenie było tu mało istotne kiedy ja płacę za usługi wykonane na moje zlecenie

Link to comment
Share on other sites

'Sory ze sie wtrącamy, zawracamy głowe itd o tą sprawe.. Rzeczywiscie nie ma po co' .. ehh

Ty Alino chyba jednak nie rozumiesz o co chodzi, Zostaw pieniądze, salda układy finansowe itp
Minął ponad miesiąc czasu, Ja czytałam watek Foksi zawsze i wkurzałam sie tylko z powodu tej sprawy, chyba przez miesiąc jednak cos zdązyłaś przeczytać?
Ponownie sie zapytam, dlaczego nie było napisane jasno na wątku, tym wątku, ze Ty Alino zapłaciłaś ze sterylizację Foksi ze swojej kieszenie bezzwrotnie, zafundowałas to jej. ???

I byc moze to co napisała Soema sugeruje ze jestesmy oszukane. Wg Ciebie nie, bo saldo jest z nadwyzką i koniec sprawy. Nie widzisz jednak innego aspaktu tutaj, a szkoda bo to dla Nas wszystkich tutaj wazny aspekt, ze tak powiem 'morlany'.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlinaS']Bo uważam że moje rozliczenie było tu mało istotne kiedy ja płacę za usługi wykonane na moje zlecenie[/QUOTE]
Przecież to nie są TWOJE psy... wszystkie sterylki i kastracje opłacasz? Rozumiem, że nie ma tematu. Szkoda, że nie napisałaś tego wcześniej. Pieniądze pomogłyby, tym którzy ich potrzebują naprawdę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Soema']Ty chyba żartujesz...[/QUOTE]
Ja nie żartuję, ja po prostu rozliczam sie na bieżąco bez względu na to czy wpłynęła gotówka czy nie jeśli jeszcze nie wpłynęła to za moment wpłynie a ja nie mam zaległości.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlinaS']Bo uważam że moje rozliczenie było tu mało istotne kiedy ja płacę za usługi wykonane na moje zlecenie[/QUOTE]

:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o:-o

ręce i szczęka mi na biurko...

[B]Przepraszam Alino[/B], ale w tym momencie takie zachowanie jest po prostu [SIZE=3]bezczelne[/SIZE] z Twojej strony.



Rozliczenie ze sterylizacje jest mało istotne... świetnie.. Ty zawiozłaś rzeczywiscie Foksie do weta i super, bardzo bardzo dziekujemy, ale na NASZE zlecenie. :shake::shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlinaS']Bo uważam że moje rozliczenie było tu mało istotne kiedy ja płacę za usługi wykonane na moje zlecenie[/QUOTE]
Moralny aspekt sprawy to jest taki że po bodajże po 5-6 dniach było wiadomo żre dr Laudańska faktury nie zmieni bo tak zasugerowała jej księgowa - dlaczego - nie wiem ale4 fakt został faktem i mówiłam o tym telefonicznie i alik i eni. Dla was chyba jest bardziej istotne szukanie dziury w całym. Tak źle i tak nie dobrze. Ręce opadają

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...