Jump to content
Dogomania

Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość


Pipi

Recommended Posts

[

[B]Witaj,[/B]
[B]Prosimy o pomoc dla Foksi młodziutkiej foksterierki błąkającej się na śniegu i mrozie po białostockiej wsi. Foksia została staraniem wielu dogomaniaków cudem uratowana przed unicestwieniem przez okolicznych mieszkańców i śmiercią z zimna i głodu. Pojechała do hoteliku, gdzie jest już bezpieczna - niestetu brak funduszy na opłacenie jej pobytu, zabiegów weterynaryjnych i sterylki aborcyjnej.[/B]
[B]Błagamy pomóż nam uratować Foksię, która ma wielkie szanse na adopcję. [/B]
[B]Zapraszamy na wątek główny .................link do wątku..........[/B]
Pozdrawiam ! Nasze imię lub nick ]

bardzo dobry pomysł - też powysyłam.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Pomysł i treść bardzo mi się popdoba. Ażeby nie było po kilka takich treści wysłanych do jednej osoby, może podzielmy się literkami
Acha i możen dobrze byłoby zrobić maleńką poprawkę, kosmetykę :lol:
Jest:
[B]Pojechała do hoteliku, gdzie jest już bezpieczna - niestet[COLOR=red]u[/COLOR] brak funduszy na opłacenie jej pobytu, zabiegów weterynaryjnych i sterylki aborcyjnej.[/B]
Ma być
[B]Pojechała do hoteliku, gdzie jest już bezpieczna - niestet[COLOR=red]y[/COLOR] brak funduszy na opłacenie jej pobytu, zabiegów weterynaryjnych i sterylki aborcyjnej.[/B]

Ja dzisiaj mam mnustwo pracy - wczoraj nic nie zrobiłam i niestety nie będęmogła być na wątku co najmniej do godz. 15:30.
Przydzielcie mi proszę jakąś literkę. W domu siądęna kompa i powysyłam.
[B][SIZE=3]D Z I Ę K U J Ę :kiss_2: :kiss_2: :kiss_2:[/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='leni356']Dorzucimy ze skarpety kudłaczy 50 zł, proszę o nr konta na pw[/QUOTE]
Wiwerzcie mi, lub nie, ale oczki mi się spociły.
Już ślę numerek.

:loveu: :loveu: :loveu: :kiss_2: :kiss_2: :kiss_2:

[quote name='Agata69']Zgłoscie foksię tutaj: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/147384-KOMU-STERYLKAE-sAE-fundusze-PROSIMY-O-ZGA-OSZENIA[/URL]
Ona jest juz szczenna, więc poza kolejnością.
Przykro mi, ale nie mogę pomóc finansowo, sama mam kilka piesków pod opieka i spory deficyt...[/QUOTE]
Już jest zgłoszona tzn. na razie muszą się zorientować jaki jest stan kasy - rozmawiałam (na drugim wątku sterylkowym) z Soemą i obiecała pamietać. Dla pewności zgłosiłam i na tym, do którego link podrzuciłaś.
Takie podpowiedzi to też wielka pomoc :lol:

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za akceptację - już poprawiłam, ale wklejam jeszcze raz, żeby było czytelnie. Trochę zmieniłam koncepcję wysyłania i powysyłałam najpierw do fokso- i teriero-lubnych z różnych wątków i wysyłam dalej , więc literka A jest wolna.
Dziewczyny zajmujcie kolejne literki!

[SIZE=4]Uwaga ! Wzór wiadomości do wysyłania - można kopiować.[/SIZE]
[SIZE=4][/SIZE]
[B]Witaj,
Prosimy o pomoc dla Foksi młodziutkiej foksterierki błąkającej się na śniegu i mrozie po białostockiej wsi. Foksia została staraniem wielu dogomaniaków cudem uratowana przed unicestwieniem przez okolicznych mieszkańców i śmiercią z zimna i głodu. Pojechała do hoteliku, gdzie jest już bezpieczna - niestety brak funduszy na opłacenie jej pobytu, zabiegów weterynaryjnych i sterylki aborcyjnej.[/B]
[B]Błagamy pomóż nam uratować Foksię, która ma wielkie szanse na adopcję. [/B]
[B]Zapraszamy na wątek główny [/B][URL="http://www.dogomania.pl/threads/177608-BiaA-ystok-Foksia-ze-A-niegu-juA-bezpieczna-jednak-prosi-o-wsparcie-na-hotel-i-sterylkAE"][COLOR=#4444ff][B]Białystok-Foksia ze śniegu,już bezpieczna,jednak prosi o wsparcie na hotel i sterylkę[/B][/COLOR][/URL]
[B]Pozdrawiam ! ...............................Nasze imię lub nick[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Jota,dziękuję,świetny pomysł.Ja tylko nie bardzo chwytam z tymi literkami.Czy chodzi o to,że wysyłać do osób,które mają nicj zaczynający się na literkę,np.A,tak?[/QUOTE]

Dokładnie tak, Pipi.
Powiedzmy, że Ty wysyłasz ten tekst do użytkowników zaczynających się na literę A,B i C.
Ktoś inny na następne literki itd.
Zastanawiam się tylko czy wysyłać namiary na moje konto do wszystkich. Chyba jednak nie. Może tylko proszę Kochane dopiszcie, że konto będzie podane po zdeklarowaniu wpłaty na wątku. Każda najmniejsza nawet wpłata będzie pomocna. Same widzicie jakie są potrzeby :crazyeye:

[COLOR=red][B]Pipi wklej to wszystko co jest poniżej do I postu, w miejsce tamtej informacji. Dopisz może też Twój nr telefonu. Może być potrzebny.[/B][/COLOR]

No i oczywiście wklej link do strony 31 i napisz, że rozliczenie funduszy jest w poście nr 310

Na początku coś w formie prośby o deklaracje i potem to co poniżej
[LEFT]
[B]Deklaracje na karmę dla psiaków Pipi - koszt 238,- zł:[/B] ( pozycje wyróżnione już wpłacone)
[B][COLOR=blue]40,- Jota[/COLOR][/B]
[B][COLOR=blue]40,- Fiorsteinbock[/COLOR][/B]
[COLOR=blue][B]40,- elik[/B][/COLOR]
[COLOR=blue][B]20,- enia[/B][/COLOR]
[B][COLOR=blue]20,- katimal[/COLOR][/B]
[COLOR=Blue][B]20,- Javena[/B][/COLOR]
[B][COLOR=blue]20,- Evita[/COLOR][/B]
=========
[B]200,- zł [/B]- [B][COLOR=Red]jeśli wpłaci Javena brakuje [/COLOR][COLOR=red]jeszcze 38,00 zł[/COLOR][/B][/LEFT]


[LEFT][B]Deklaracje na transport foksi do hoteliku - koszt 270,- zł [/B]( pozycje wyróżnione już wpłacone)[B]:[/B]
[COLOR=Blue][B]50,- Evelin[/B][/COLOR]
[B][COLOR=blue]50,- elik[/COLOR][/B]
[COLOR=blue][B]50,- Pani Agnieszka[/B][/COLOR]
[B][COLOR=blue]20,- Jota[/COLOR][/B]
==============================
[B]170,- zł [COLOR=red][COLOR=black]-[/COLOR] [/COLOR][/B][COLOR=red][B]potrzeba jeszcze 100 zł [/B][/COLOR][/LEFT]


[B]Deklaracje na hotelik foksi - koszt 300,- zł/m-c [/B]( pozycje wyróżnione już wpłacone)[B]:[/B]
[COLOR=blue][B]50,- elik miesięcznie[/B][/COLOR]
[B][COLOR=blue]50,- i1 miesięcznie[/COLOR][/B]
[COLOR=blue][B]150,- Pani Agnieszka wpłaty miesięczne[/B][/COLOR]
50,- Jota miesięcznie od lutego
50,- hrabina jednorazowo

Dzięki deklaracji Joty, mamy zapewnioną pełną kwotę miesięcznej należności za hotelik

[B]Konieczna jest sterylizacja, jak najszybciej ![/B]
musimy uzbierać jeszcze:
250 zł - na sterylkę
150 zł - wet
[LEFT]=============
[COLOR=red][B]około 400 zł[/B][/COLOR][/LEFT]

[LEFT][SIZE=3][COLOR=red][U]W sumie, na już potrzebujemy:[/U][/COLOR][/SIZE][/LEFT]

[LEFT][SIZE=3][COLOR=red]418,- zł (kwota założona do zwrotu) - już wydatkowane na karmę i transport [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]+ uzupełnienie deklaracji na: karmę i transport[/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=red]+ koszt ewentualnych zabiegów weterynaryjnych [/COLOR][/SIZE][/LEFT]



Kurde odetnijcie mnie od tego wątku. Wywalą mnie z robocizny i dopiero wtedy będzie kicha :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pipi']Jota,dziękuję,świetny pomysł.Ja tylko nie bardzo chwytam z tymi literkami.Czy chodzi o to,że wysyłać do osób,które mają nicj zaczynający się na literkę,np.A,tak?[/QUOTE]


Właśnie tak, ale teraz widzę, że elik już wszystko wyjaśniła :)
Literka A jest wolna - ja wysyłam cały czas do fokso-teriero-lubnych - Pozdrawiam !

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, Cioteczki i TY Wujciu :) Na początek prosimy o ogłaszanie np. przez wysyłanie PW - wzór wiadomości w poście 382 - no i pieniążki - zbieramy gdzie się da i ile się da - każda złotóweczka ważna.
Dobrze,że jesteście! Finansami zajmuje się [B]elik i do niej można zwracać się o numer konta.[/B]

[B]No i jest jeszcze bazarek - do kupowania :lol::lol: i podnoszenia[/B]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/178091-Zimowe-wieczory-z-ksiAE-A-kAE-uratuj-foksiAE-do-26-01"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/firstnew.png[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/178091-Zimowe-wieczory-z-ksiAE-A-kAE-uratuj-foksiAE-do-26-01"][B][COLOR=#4444ff]***Zimowe wieczory z książką- uratuj foksię- do 26.01***[/COLOR][/B][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Poprosze o nr konta.
Pzdr.[/QUOTE]

[quote name='wojtito']Witam, wujek wojtito się melduje! Jak mogę pomóc. Mała jest troche jak miks nizinnego polskiego i border collie:D:D:D:D Śliczna![/QUOTE]

[quote name='wojtito']Przekleje na nasze buldogowe forum:-)[/QUOTE]

Wielkie dzięki po wieloooooookroć.
A ja głupia tak się matrwiłam, że pójdę na żebry z moimi psiurkami.
Widzę, że przy Was to niemożliwe :loveu: :loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Jota, buziaczków sto pięćdzieciąt i jeszcze dwa :loveu:

Dogo znowu dzisiaj psikusy płata[/QUOTE]
Buziaczki w drugą stronę - bez Twojej obecności nic by nie wyszło jak trzeba - ja jestem tylko skromnym "podwykonawcą" , ale teraz muszę pozarabiać trochę na moje raty :) no i kuleczki dla Fugusi :) - o mężu i dziecku nie wspominając :).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wojtito']...Ja ci dam Elik, po prośbie chodzić po wsi, jak na dogo jestes zalogowana....ja Ci dam:D[/QUOTE]
:eviltong::eviltong::eviltong:

[quote name='Jota']Buziaczki w drugą stronę - bez Twojej obecności nic by nie wyszło jak trzeba - ja jestem tylko skromnym "podwykonawcą" , ale teraz muszę pozarabiać trochę na moje raty :) no i kuleczki dla Fugusi :) - o mężu i dziecku nie wspominając :).[/QUOTE]
Jota, wszyscy jesteśmy tutaj ogniwami jednego łańcuszka, a w łańcuszku jak wiesz, każde ogniwo jest jednakowo ważne :loveu:
[B]Ja usiłuję oderwać się od kompa, ale jak widać ze skutkiem mizernym, baaardzo mizernym[/B] :shake:

Link to comment
Share on other sites

[B]CYTUJĘ:[/B]
[B]"Deklaracje na hotelik foksi - koszt 300,- zł/m-c [/B]( pozycje wyróżnione już wpłacone)[B]:[/B]
[COLOR=blue][B]50,- elik miesięcznie[/B][/COLOR]
[B][COLOR=blue]50,- i1 miesięcznie[/COLOR][/B]
[COLOR=blue][B]150,- Pani Agnieszka wpłaty miesięczne[/B][/COLOR]
50,- hrabina jednorazowo
Jota jakąś kwotę, jeśli fundusze Jej na to pozwolą

[COLOR=red][B]mamy zapewnienie pełnej wpłaty na jeden m-c, ale Hrabina deklaruje wpłatę jednorazową, na kolejne m-ce mamy więc tylko 250 zł."[/B][/COLOR]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000][/COLOR][/B]

W związku z powyższym deklaruję kwotę brakującą na hotelik czyli 50 zł miesięcznie od przyszłego miesiąca. Proszę tylko o info, czy nadal na Twoje konto elik, czy inaczej i ew. do kiedy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...