Jump to content
Dogomania

Foksia uratowana przed zamarznięciem - od 16.02.2010 r. w DS pełnym miłość


Pipi

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na jaki moment trafiłam :D... przypadkiem znalazłam Foksię.. przeczytałam teraz cały wątek, łzy mi lecą, brzuch cały boli z nerwów bo wszystko przezywałam czytając hehe..:shake:
Jak dobrze ze teraz moge sie uspokoic, sunieczka juz bezpieczna, nie spałabym dzisiaj gdyby nie taka wiadomość..
Cioteczki jestescie wspaniałe.. kolejny raz widze ze dogomania nie zawodzi, zawsze pomozecie i uda sie cos zorganizowac, rowniez Was KOCHAM!!:loveu::loveu:
Zobacze czy moge wspomoc cos finansowo.. Ale na pewno zapisuje sie na ogłoszenia, pomoge szukac jej domku. U mnie na lozku właśnie leza dwie foksice, kocham ta rase i nie przejde obojetnie obok kudlacza..
Wspaniale ze ona jest juz bezpieczna, niech slodko spi i dochodzi do siebie. Trzeba w najblizszych dniach zrobic sterylizacje.. Jesli jest prawdoipodobnie w ciazy to sprawa priorytetowa, z kazdym tygodniem bedzie gorzej, jesli chodzi o jej zdrowie po zabiegu. Postarajcie sie to szybciutko zalatwic. Wiem ze kasa potrzebna.. ech porozsyłam gdzie się da, uda się na pewno ;)

Link to comment
Share on other sites

jak załozycielka wątku wejdzie to niech szybciutko zmieni temat, trzeba napisac ze suka w ciazy i nie ma kasy na sterytlizacje

ii kto potrafi banerki robic? ja sie jeszcze nie nauczylam, ale jak ktos bedzie mial chwilke to tez moze jakis o ciazy i sterylce.. przyciagnie ludzi, a tymczasem wrzucam ten co jest ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']Foksia to ladne imie, naprawde. Dlaczego nie moze zostac Foksia?...[/QUOTE]
Może być i Foksia. Prosimy o więcej proopozycji, żeby byłow czym wybierać. Jak będziewięcej propozycji, zrobimy licytację :lol:

[quote name='li1']...Wyslalam 50zl na hotelik.[/QUOTE]
:kiss_2::Rose:

[quote name='olalolaa']... Ale na pewno zapisuje sie na ogłoszenia, pomoge szukac jej domku...[/QUOTE]
Teraz to właśniej jest bardzo ważne. Każde ogłoszenie to dodatkowa szansa na dom.
Konieczne będą ładne zdjęcia, bez zdjęć szkoda czasu na robienie ogłoszeń i tu [SIZE=3][COLOR=red]prośba do Aliny o kilka ładnych ujęć.[/COLOR][/SIZE]
Oczywiście sunia musi najpierw dojść do siebie i przetrwać sterylizację. To piękna panienka i ze zbytem nie bedzie kłopotu :evil_lol:

[quote name='olalolaa']... Trzeba w najblizszych dniach zrobic sterylizacje.. Jesli jest prawdoipodobnie w ciazy to sprawa priorytetowa, z kazdym tygodniem bedzie gorzej, jesli chodzi o jej zdrowie po zabiegu. Postarajcie sie to szybciutko zalatwic. Wiem ze kasa potrzebna.. ech porozsyłam gdzie się da, uda się na pewno ;)[/QUOTE]
Też tak myślę i bardzo dziekuję za wsparcie.

[quote name='olalolaa']jak załozycielka wątku wejdzie to niech szybciutko zmieni temat, trzeba napisac ze suka w ciazy i nie ma kasy na sterytlizacje
[SIZE=3][COLOR=#ff0000]ii kto potrafi banerki robic? ja sie jeszcze nie nauczylam, ale jak ktos bedzie mial chwilke to tez moze jakis o ciazy i sterylce..[/COLOR][/SIZE] [/QUOTE]
Olalolaa tego nam właśnie trzeba - porady bardzo na czasie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Z ulgą przeczytałam, że Foksia jest taka grzeczna w hotelu. Bardzo się cieszę,że trafiła właśnie do AlinyS.
Co do imienia to ciekawe elik, ale ja na moją Fugę też wołam Funia, więc jestem za Funią :) . olalolaa - zaraz poprawię ten nie działający link na foksterierach, tak się cieszę się, że tu trafiłaś - będzie nas więcej.

Link to comment
Share on other sites

ogłaszamy konkurs na imię dla foksi- ja proponuje [B]Lulu[/B] :)
a wygraną jest: dowolne dofinansowanie foksi np. hotelik, sterylka, fryzjer, karma, do wyboru do koloru.......:loveu:
a co do jej zachowania, to myśle , że za parę dni doopcia jej odżyje i pokaże na co ją stać:lol: oby tylko pozytywnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AlinaS']U mnie warunki są może i skromne ale psiaki są z pewnością wygłaskane, najedzone, kochane i wydaje mi się że szczęśliwe ...[/QUOTE]
[B][COLOR=red]Alinko bardzo prosimy o wygłaskanie na początek naszej foksi. Ona zapewne już dawno nie czuła się kochana i bezpieczna[/COLOR][/B].

[quote name='enia']ogłaszamy konkurs na imię dla foksi- ja proponuje [B]Lulu[/B] :)
a wygraną jest: dowolne dofinansowanie foksi np. hotelik, sterylka, fryzjer, karma, do wyboru do koloru.......:loveu:
a co do jej zachowania, to myśle , że za parę dni doopcia jej odżyje i pokaże na co ją stać:lol: oby tylko pozytywnie.[/QUOTE]

Dziękuję za poparcie :p

Otwieramy więc listę propozycji imienia dla naszej panienki.

W kolejności zgłoszeń (tu będą dopisywane następne):

Funia - elik
Foksia - li1
Funia - Jota
Lulu - enia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='obraczus87']Witam. Ja tylko na chwilkę.
Cioteczki, skorzystajcie z pomocy ŚWinki sterylkowej: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/140889-Zasil-sterylkowAE-swinkAE[/URL] . Sterylki aborcyjne wykonywane sa poza kolejnościa.....
Warto spróbowac.[/QUOTE]
Jasne, że warto i właśnie spróbowałam - post nr 597 :)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/140889-Zasil-sterylkowAE-swinkAE?p=13925258#post13925258[/URL]

Cioteczko wielkie dzięki za link :kiss_2:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Jasne, że warto i właśnie spróbowałam - post nr 597 :)
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/140889-Zasil-sterylkowAE-swinkAE?p=13925258#post13925258[/URL]

Cioteczko wielkie dzięki za link :kiss_2:[/QUOTE]

Nie ma za co :) trzeba sobie pomagac na wzajem. Ja niestety tylko tak mogłam :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']

Dziękuję za poparcie :p

Otwieramy więc listę propozycji imienia dla naszej panienki.

W kolejności zgłoszeń (tu będą dopisywane następne):

Funia - elik
Foksia - li1
Foksia - Jota
Lulu - enia[/QUOTE]

A jak w kolejnosci zgloszen, to Pipi byla pierwsza z imieniem Foksia :cool3:

Link to comment
Share on other sites

tez mialam pisac o swince sterylkowej, przyszlo mi do glowy jak sie polozylam spac hehe :D Oby zasponsorowali sterylke, byloby super.
AlinaS - jaki będzie mniej więcej koszt sterylizacji? i jaki fryzjera? jesli zdjęcia ładne to mysle ze juz po ostrzyzeniu , teraz wyglada na bardzo zarosniętą i zaniedbaną, na pewno szybciej znajdzie domek po obcieciu

Ja zgłaszam imie[B] Lovi[/B] ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jota']
Co do imienia to ciekawe elik, ale ja na moją Fugę też wołam Funia, więc jestem za Funią :) . olalolaa - zaraz poprawię ten nie działający link na foksterierach, tak się cieszę się, że tu trafiłaś - będzie nas więcej.[/QUOTE]

Chciałabym zacytować sama siebie i skromnie sprostować - jestem za imieniem Funia.:lol:

Link to comment
Share on other sites

Tak patrze na jej zdjęcia.. śliczna jest.. [B]prze[/B]śliczna.. ma piękne umaszczenie:loveu: i ciekawe ile ona moze miec.. ale sądząc po futerku to chyba gora 2 lata.. Moze sobie ssczele trzecią :D:D
nie no u mnie nierealne, trzy psy w bloku na stałe to by była masakra, do tego trzy [B]foxice.[/B]. chyba by sobie mnie podporządkowały jakby chciałay ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']Tak patrze na jej zdjęcia.. śliczna jest.. [B]prze[/B]śliczna.. ma piękne umaszczenie:loveu: i ciekawe ile ona moze miec.. ale sądząc po futerku to chyba gora 2 lata.. [SIZE=3]Moze sobie ssczele trzecią :D[/SIZE]:D
nie no u mnie nierealne, trzy psy w bloku na stałe to by była masakra, do tego trzy [B]foxice.[/B]. chyba by sobie mnie podporządkowały jakby chciałay ;)[/QUOTE]
Tas, tak, tak - miałaby super opiekę i fantastyczne towarzystwo :lol:
A co do ilości pisiaków, to ja też mieszkam w bloku, a mam właśnie czipsy, ale każdy z innej wsi :evil_lol:
Rezydent sznupcio i dwie panienki przygarnięte właśnie z ciężkich warunków - jedna ze schronu w Lublinie, a druga z pseudochodowli - Krężel :angryy:
Nie ma jak czipsy :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='li1']A jak w kolejnosci zgloszen, to Pipi byla pierwsza z imieniem Foksia :cool3:[/QUOTE]
Zwracam honor, nie widziałam - widocznie było to przed oficjalnym ogłoszeniem konkursu ;) Już się poprawiam.
A właściwie, to ponieważ ewentualne zwycięstwo wiąże się z kosztami, poczekajmy aż Pipi sama zgłosi swoją propozycję, co ?

[quote name='Jota']Chciałabym zacytować sama siebie i skromnie sprostować - jestem za imieniem Funia.:lol:[/QUOTE]
Soreczki, najwyraźniej jestem rozkojarzona. Sie poprawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olalolaa']anapisałam o niej na kudłaczach, moze coś pomogą [URL]http://www.dogomania.pl/threads/146370-KudA-acze-w-potrzebie-wAE-tek-dyskusyjny-zgA-aszanie-kudA-aczy?p=13925654#post13925654[/URL][/QUOTE]
Foksia vel ........... ma też swój wątek z informacją o wątku głównym na Foksterierach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177668-Pomocy-Foksterierka-na-mrozie-Zajrzyj-PomA-A-Foksia-pojechaA-a-do-hotelu"][COLOR=#4444ff]Pomocy !!! Foksterierka na mrozie !!! Zajrzyj !! Pomóż!!! Foksia pojechała do hotelu![/COLOR][/URL] , ale szałowej frekwencji niestety nie ma. PS. Ja mam foksterierkę solistkę, duetu w kawalerce niestety nie przewiduję , ale zazdroszczę :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jota']Foksia vel ........... ma też swój wątek z informacją o wątku głównym na Foksterierach [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177668-Pomocy-Foksterierka-na-mrozie-Zajrzyj-PomA-A-Foksia-pojechaA-a-do-hotelu"][COLOR=#4444ff]Pomocy !!! Foksterierka na mrozie !!! Zajrzyj !! Pomóż!!! Foksia pojechała do hotelu![/COLOR][/URL] , ale szałowej frekwencji niestety nie ma.
[B]PS. Ja mam foksterierkę solistkę, duetu w kawalerce niestety nie przewiduję , ale zazdroszczę :lol[/B]:[/QUOTE]
Faktycznie frekwencja raczej nie powalająca.
Jak to zrobiłaś, że ostatnie zdanie jest widoczne tylko w edycji odpowiedzi :crazyeye:

No wróciło do normy i ostatnie Twoje zdanie Jota jest widoczne.
Ech to dogo. Dobrze, że wczoraj działało ok

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Faktycznie frekwencja raczej nie powalająca.
Jak to zrobiłaś, że ostatnie zdanie jest widoczne tylko w edycji odpowiedzi :crazyeye:[/QUOTE]

Nie wiem ??? :crazyeye:Nie był to efekt zamierzony z pewnością:cool3:
Foksię dodałam jeszcze na Szorstkowłose w potrzebie [URL]http://www.dogomania.pl/threads/173902-SzorstkowA-ose-w-potrzebie-WAE-tek-ogA-lny-moA-na-dodawaA*****?p=13925845[/URL]

Link to comment
Share on other sites

I ja chciałam zmienić tytuł wątku,ale od samego rana niestety nie mogę.Myślałam,że tylko u mnie coś nie tak,że komputer może zawirusowany.
elik,Hrabina pisze,że potrzebny jest jeszcze jaki Bank.Jak możesz,to proszę o pw.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...