Jump to content
Dogomania

CACIB Szczecin,19-20.06.2010.


J.G

Recommended Posts

Witam :)
Bardzo pilnie poszukuję transportu na wystawę w niedzielę dla jednej osoby i psa (husky). Mieszkam w Chorzowie i mogę dojechać do miasta z jego okolic np.Sosnowiec,Katowice,Będzin,Gliwice,Bytom itp.
Bardzo mi na tym zależy gdyż to ostatnia wystawa międzynarodowa, na której mój Tamlin może wystąpić w klasie młodzieży tym samym ostatnia szansa na Młodzieżowy Championat Polski :(
Oczywiście dokładam się do wszelkich kosztów podróży. ;)
Pozdrawiam Ania

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 141
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam. Czy ktoś może wie, kiedy będzie znana stawka na Szczecin? Zależy mi na 9 grupie-,altańczyki. Dziś dzwoniłam do związku i pani powiedziala, że może w piątek przed wystawą będzie jakaś informacja. Jeżeli ktos ma "wejścia" to wrzucajcie nowinki.

Link to comment
Share on other sites

Poszukuję transportu dla jednej osoby (bez psa) na wystawę Szczęcińską w niedzielę.
Mogę dojechać do umówionego miejsca - "gdzieś na trasę przejazdu" :)
Mieszkam w okolicach Konina-Bydgoszczy, ale mogę dojechać do np. Koszalina itp.
Wszelkie szczegóły (m.in finansowe) ustalam e-mailowo: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] , lub na priv ;)

Link to comment
Share on other sites

Witam!
Dostałam dziś potwierdzenie zgłoszenia na wystawę. I tak pomimo mojego wiecznego marudzenia muszę stwierdzić że przygotowanie profesjonale!!
I mam nadzieję że znajdą się chętni do "obfocenia" ringu 12 w sobotę (owczarek niemiecki). Proszę o fotki numeru 100 (pies, kl. otwarta) i 104 (suka, kl. baby).
Pozdrawiam ciepło

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=#ff0000]!!! PILNE !!![/COLOR][/B]
[B][COLOR=#ff0000]Mamy wolne miejsce!!![/COLOR][/B]
Odjazd z Sosnowca/Katowic w piątek o 7.00
Powrót w niedzielę.
Mój nr 693-99-16-16

[COLOR=#ff0000]Dla osoby jadącej z nami i jej psa możliwość noclegów w Wołczkowie (nocleg 40zł/osobę)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nati28']Ja na pewno bede jako widz i najprawdopodobniej z aparatem to postaram sie porobic fotki ;)[/QUOTE]
No to jak Lucky sie nie uda to może tobie Gr IX Hawańczyki
Nie chce mi sie właczyc plan sedziowania wiec nie wiem na jakim ringu benda bardzo mi zależy !!!;):roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lucky.']Ja również się pojawię, najprawdopodobnie z aparatem[/QUOTE]

ja tez bede, napewno kolo ringu grzywek;) moze sie spotkamy;)

[quote name='Hawanka']To ja bym poprosiła o fotki hawańczyków IX gr F.C.I ;) w sobote :)
Z góry bardzo dziękuje !!!!!![/QUOTE]

ok jak beda blisko ringu grzywkow to obfoce albo jak bede chodzila po ringach postaram sie kilka fotek zrobic;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']



ok jak beda blisko ringu grzywkow to obfoce albo jak bede chodzila po ringach postaram sie kilka fotek zrobic;)[/QUOTE]
Bardzo ci dziękuje ...hawańczyków nigdy nie ma dużo z reguły do 6 sztuk:)
nie mam planu sedziowania - nie działa nie wiem dlaczego i nie wiem czy hawańczyk jest razem z grzywkami ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hawanka']Bardzo ci dziękuje ...hawańczyków nigdy nie ma dużo z reguły do 6 sztuk:)
nie mam planu sedziowania - nie działa nie wiem dlaczego i nie wiem czy hawańczyk jest razem z grzywkami ;)[/QUOTE]

przewaznie sa gdzies obok, grzywki sa na ringu 3 ale nie wiem jak z hawanczykami ale postaram sie;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zuza i Noddy']Gdyby ktoś potrzebował pomocy w wystawianiu w sobotę to jestem do dyspozycji.[/QUOTE]

Ja bym potrzebował pomocnej handlingowej dłoni, ale jutro w niedzielę (przy mojej haszczakowej 4,5 miesięcznej suni), gdyż będzie to moja pierwsza wystawa (zarówno jako wystawcy, jak i widza) i wolałbym po prostu uniknąć już na samym starcie totalnego wtopa (tym bardziej, że ze szkoleniem ringowym nie mam żadnego obycia, a co tu dopiero mówić o pełnym profesjonaliźmie wystawowym).

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...