Jump to content
Dogomania

Berlin 17-18. 04. 2010


bonia

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aro']A w zasadzie prośba o krótką info.
Ostatni raz na wystawie w Berlinie byłem chyba w 1994 r. Napiszcie w dwóch zdaniach o co chodzi z tą Zieloną strefą.. bittttee[/QUOTE]
Jest to specjalna strefa ekologiczna i najczęściej dotyczy centrum. Samochody muszą mieć specjalne oznaczenie, zeby wjechac w zieloną strefę. Podzielone są na kategorie w zależności bodajże od emisji spalin, są roczniki, które np. mają zakaz całkowity wjazdu. Ale nie pamiętam dokładnie co , ile i jakie.
Wystawa jest poza strefą z tego co pamiętam.

Link to comment
Share on other sites

ja pierdzielę ! Wystarczy kilkanaście lat nie jeździć na wystawy do Berlina i już są problemy z wjazdem...;) Jeny, to znaczy, że dostęp do części miasta jest uzależniony od jakości (nowości) samochodu ? Ja pierdzielę ! A na ring wpuszcają wyłącznie w nówkach NIKEa?
Ps.
Ale dzięki za inf. Zerknę sobie w necie.
Ps.2
Co do hotelu, to właśnie jedenrezerwuję.... Napisz a prv, a dam namiary.


[quote name='Goshka']Jest to specjalna strefa ekologiczna i najczęściej dotyczy centrum. Samochody muszą mieć specjalne oznaczenie, zeby wjechac w zieloną strefę. Podzielone są na kategorie w zależności bodajże od emisji spalin, są roczniki, które np. mają zakaz całkowity wjazdu. Ale nie pamiętam dokładnie co , ile i jakie.
Wystawa jest poza strefą z tego co pamiętam.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

jesli statystyka jest juz ostateczna to Waciakowy ma w klasie 1 konkurenta a wszytkich mini cz-sr jest 12 - malutko starsznie :crazyeye:


[B][SIZE=3][COLOR=darkred]mam wolne miejsce na niedziele z Wroclawia - dla niekudłatego psa ;) i 1-2 osób[/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...