Jump to content
Dogomania

Fundacja "Emir" oddział w Sosnowcu. Do likwidacji.


J_ulia

Recommended Posts

[quote name='Margo05']O sytuację z Zorzą możesz zapytać samego Jamora. Bez problemu Ci powie kto, kiedy, od kiedy i jak często. To wątek Zorzy [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175833-Sunia-podhalanka-już-w-hotelik.-Czeka-na-swój-dom-!-Pieniędzy-brak.../page3[/URL] Zainteresowanie BajkiB możesz sama ocenić...[/QUOTE]
Szczerze? nie chce mi się tym zajmować. Chce tylko wiedzieć, jaki będzie finał tej sprawy. Psy Emira nie Emira mnie to lotto. Jak
kasa poszła na psy, na karmy leczenie itd. Reszta jest jak dla mnie sprawą między Emir a BajkaB. Jak oni sobie to zaksięgują itd.

Nigdy nie dowiemy się co jest prawdziwą przyczyną nagłego zwrotu sprawy. Dziwi mnie też "cierpliwość" Emir, czy wysłali do Bajka wcześniej upomnienie ?
mają potwierdzenie w postaci wpisu na stronie lub na forum, że proszą o dosłanie faktur np. w lutym?
Jak było to mi pokażcie bo nie wiem.
Na co czekali? po co czekali?

Ja jestem osobą postronną, ale miałam doczynienia z pomówieniami na dogo,
ja byłam pomówiona i wiem co to znaczy, nie życze nikomu!!!

Chce tylko wiedzieć, poszła kasa na psy czy do kieszeni.
Myśle, że większość też chce właśnie to wiedzieć.

ALE ustalenie tego będzie możliwe dopiero po przekazaniu faktur i rozliczeń.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje']Margo, pozwolisz ze odpowiem, bez wchodzenia w dalsza dyspute.

Piszac post/ 3 czerwiec 2010/, dane osobowe szefa Oddzial Sosnowiec/odwolanego 1 czerwca 2010 r. z powierzonej mu funkcji/ - fundacja EMIR, nadal istnialy na stronie EMIR i stad moj dopisek w poscie pod post scriptum. [COLOR=red]Komunikat gagaty zawieral nieco inna tresc w swojej wersji pierwotnej, i jak wiadomo wszem i wobec - tresc komuikatu zostala zmieniona / na forum dogo usunieto z tresci komunikatu miedzy innymi nick szefa przedmiotowego oddzialu, itd./[/COLOR]
[B]Prosze nie robic ze mnie oszoloma[/B], inne osoby rowniez przeczytaly pierwotna wersja edytowanego tekstu, zanim zostal on skorygowany przez jego autorke, czyli przez gagate. Zapewniam, ze nie dokonywalismy w tym czasie zakupow w monopolowym i nie spozywalismy wysokoprocentowych napojow w momencie czytania PIERWSZEJ i obecnie ZMIENIONEJ WERSJI KOMUNIKATU, podanego na dogo do publicznej wiadomosci przez gagate.
[B]Jesli ktos domaga sie uczciwosci od innych - winien sam uczciwie postepowac ![/B]

Jak juz wczesniej zaznaczylam, nie interesuja mnie spory na plaszczyznie personalnej, finansowej i innej w fundacji EMIR, badz w jakiejkolwiek innej fundacji. Zwrocilam jedynie uwage na naruszenie prywatnego interesu osoby X, jak rowniez, - na postepowanie fundacji EMIR, niezgodne z obowiazujacymi przepisami prawa.

Odezwalam sie jedynie dlatego, ze podobna sytuacja moze dotknac kazdego z nas i warto wiedziec: co wolno a czego nie wolno!

Jednoczesnie, prosze o zaprzestanie wywierania na mnie nacisku w przedmiotowej sprawie na PW. Adresat tej prosby z pewnoscia zorientuje sie, ze ta prosba dotyczy wlasnie jego osoby.

Juz na koniec - jak dlugo jeszcze, na kazdym watku beda prowadzone dyskusje w przedmiotowej sprawie? Czy to rodzaj grupowej psychoterapii?

Pozwolcie SADOWI wykonywac jego obowiazki, jesli uwazacie ze tylko ta droga dojdziecie sprawiedliwosci.[/QUOTE]

Musisz wziąć poprawkę na to, że to był świadomy wybór BajkiB, by jej dane adresowe były jednocześnie danymi Oddziału Sosnowiec. Trudno oczekiwać, by dane Oddziału były tajne. Są potrzebne choćby do dokonywania wpłat na konto (wiele banków wymaga adresu właściciela konta, Np. Inteligo i PKO BP). Logicznym więc jest, że skoro prywatne dane BajkiB były jednocześnie danymi Oddziału były upubliczniane jako dane Fundacji, a nie jako dane BajkiB. Fundacja nie złamała przepisów.

W kwestii uczciwości... No cóż, ja pamiętam sytuację sprzed dwóch lat. Wtedy również broniłam BajkiB. Do czasu, gdy BajkaB nie pokazała mi jakim naprawdę jest człowiekiem. Gdy nawet nie wydusiła z siebie słów "sorki, zapomniałam, że podałam swój adres już w grudniu, przepraszam za zamieszanie", (gdy pokazałam jej, że sama ten adres upubliczniła) że nie wspomnę o tym, że wypadało personalnie przeprosić Tweety z AFN, którą niemal zlinczowano po sugestiach BajkiB. BajkaB nie zrobiła NIC. Kompletnie NIC, by wyjaśnić sytuację. Zapraszam na wątek "Sprawa donosu na BajkęB" [url]http://www.dogomania.pl/threads/110494-Sprawa-Donosu-Na-Bajke-B[/url]. Polecam m.in. post 171, 177, 190, 191. 195... Szkoda też, że wątek pt. "Finanse Brajla", założony na forum owczarek.pl już nie istnieje. Ale przeszukam kompa, może mam jeszcze skany tego wątku.To po jego przeczytaniu moje zaufanie do BajkiB minęło bezpowrotnie. Emocje, których wówczas było sporo, a które również i mnie się mocno udzieliły, minęły po tej właśnie lekturze i zachowaniu BajkiB...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona77']Nigdy nie dowiemy się co jest prawdziwą przyczyną nagłego zwrotu sprawy. Dziwi mnie też "cierpliwość" Emir, czy wysłali do Bajka wcześniej upomnienie ?
mają potwierdzenie w postaci wpisu na stronie lub na forum, że proszą o dosłanie faktur np. w lutym?
Jak było to mi pokażcie bo nie wiem.
Na co czekali? po co czekali? [/QUOTE]
O ponagleniach niech Ci BajkaB opowie. Zna je świetnie. Najpierw z AFN, teraz z Emira. Sytuacja identyczna... Choć jak zwykle to przecież BajkaB jest niewinna, tylko ta zła Fundacja, co to Jej dokopać chciała. Kolejna zła Fundacja. I to ta, która tak Jej wtedy broniła... Po to pomagała przez ten czas, by teraz BajceB dokopać... Ot tak, zupełnie bez powodu. Może się zaraz okaże, że generalnie od dwóch lat to planowali.

Padło pytanie o wpływy? A proszę zerknąć na wyciąg bankowy z maja 2010 - jest wszak ogólnie dostępny.
Saldo na dzień 01 maja 2010 kwota 56,90 zł.
Wpłaty na konto Fundacji w miesiącu maj 2010 kwota 2106,15 zł.
Łączna kwota wpłat 2163,05 zł.
Suma obciążeń (wypłat) 2163,05 zł.
[COLOR=Red]Saldo końcowe 0,00[/COLOR]
Kwota prowizji zaległej 24,00 zł.
[COLOR=Red]Saldo dostępne -(minus)24,00zł.[/COLOR]
Jak widać wszystkie środki zostały z konta wypłacone w maju 2010. Ci, którzy otrzymali wspomniane pw niech się zastanowią nad tymi danymi...


Wpłat na Supełka na konto Fundacji było 8 (ile na konto prywatne BajkiB wie tylko Ona i Ją należy pytać)
Łączna kwota wpłat 335,66 zł.
Kwota pozostała z wpłat z miesiąca maja to (2163,05 zł. - 335,66 zł. Supełek) 1827,39 zł. przeznaczona na inne zwierzaki pod opieką Oddziału Sosnowiec (które jak się okazuje raz nimi są, a raz nie są... - w zależności od potrzeb czy jak?).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Musisz wziąć poprawkę na to, że to był świadomy wybór BajkiB, by jej dane adresowe były jednocześnie danymi Oddziału Sosnowiec. Trudno oczekiwać, by dane Oddziału były tajne. Są potrzebne choćby do dokonywania wpłat na konto (wiele banków wymaga adresu właściciela konta, Np. Inteligo i PKO BP). Logicznym więc jest, że skoro prywatne dane BajkiB były jednocześnie danymi Oddziału były upubliczniane jako dane Fundacji, a nie jako dane BajkiB. Fundacja nie złamała przepisów.

W kwestii uczciwości... No cóż, ja pamiętam sytuację sprzed dwóch lat. Wtedy również broniłam BajkiB. Do czasu, gdy BajkaB nie pokazała mi jakim naprawdę jest człowiekiem. Gdy nawet nie wydusiła z siebie słów "sorki, zapomniałam, że podałam swój adres już w grudniu, przepraszam za zamieszanie", (gdy pokazałam jej, że sama ten adres upubliczniła) że nie wspomnę o tym, że wypadało personalnie przeprosić Tweety z AFN, którą niemal zlinczowano po sugestiach BajkiB. BajkaB nie zrobiła NIC. Kompletnie NIC, by wyjaśnić sytuację. Zapraszam na wątek "Sprawa donosu na BajkęB" [url]http://www.dogomania.pl/threads/110494-Sprawa-Donosu-Na-Bajke-B[/url]. Polecam m.in. post 171, 177, 190, 191. 195... Szkoda też, że wątek pt. "Finanse Brajla", założony na forum owczarek.pl już nie istnieje. Ale przeszukam kompa, może mam jeszcze skany tego wątku.To po jego przeczytaniu moje zaufanie do BajkiB minęło bezpowrotnie. Emocje, których wówczas było sporo, a które również i mnie się mocno udzieliły, minęły po tej właśnie lekturze i zachowaniu BajkiB...[/QUOTE]


Obawiam sie, ze nie masz racji, ale nie ja jestem od wyjasniania, dlaczego tak jest. Pozwol, ze skonczymy na tym, dobrze?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05'][COLOR=Red][B]O sytuację z Zorzą możesz zapytać samego Jamora[/B][/COLOR]. Bez problemu Ci powie kto, kiedy, od kiedy i jak często. To wątek Zorzy [URL="http://www.dogomania.pl/threads/175833-Sunia-podhalanka-ju%C5%BC-w-hotelik.-Czeka-na-sw%C3%B3j-dom-%21-Pieni%C4%99dzy-brak.../page3"]http://www.dogomania.pl/threads/175833-Sunia-podhalanka-już-w-hotelik.-Czeka-na-swój-dom-!-Pieniędzy-brak.../page3[/URL] Zainteresowanie BajkiB możesz sama ocenić...[/QUOTE]

[quote name='Iwona77'][COLOR=Red][B]Szczerze? nie chce mi się tym zajmować. [/B][/COLOR]Chce tylko wiedzieć, jaki będzie finał tej sprawy. Psy Emira nie Emira mnie to lotto. Jak
kasa poszła na psy, na karmy leczenie itd. Reszta jest jak dla mnie sprawą między Emir a BajkaB. [COLOR=Red][B]Jak oni sobie to zaksięgują itd.[/B][/COLOR]

[...]

[COLOR=Red][B]ALE ustalenie tego będzie możliwe dopiero po przekazaniu faktur i rozliczeń.[/B][/COLOR][/QUOTE]

Jasne po co się tym zajmować, lepiej [B]flam[/B]ować. To dla ułatwienia zacytuję Jamora, oryginał do wglądu dla tych co chcą na wątku Zorzy czyli tu:
[COLOR=Blue]
wersja dla chcących [SIZE=1]klik >[/SIZE] [/COLOR][URL]http://tiny.pl/htpbr[/URL]

[COLOR=Blue]lub wersja dla niechcących:[/COLOR]

[quote name='jamor']nie wiem czy ktos wpłacał na zorze , [COLOR=Red][B]ale tak czy inaczej u mnie pół roku jedzie na kreche , wiec chyba oddział sosnowiec zapomina w swoich podopiecznych[/B][/COLOR]. w czwartek zorza wpierw groziła Panu Tomkowi pokazujac zęby ale po chwili wyciagneła łape na powitanie. w poniedziałek jedzie do siedziby emira, bedzie próba aklimatyzacji nowego miejsca.[/QUOTE]

i a propos [COLOR=Red][B]przekazania faktu i rozliczeń[/B][/COLOR], przypomnę to co wpisałam w poscie 169 tu: [COLOR=Blue]

wersja dla chcących [/COLOR][COLOR=Blue][SIZE=1]klik >[/SIZE][/COLOR][URL]http://tiny.pl/htpbc[/URL]

[COLOR=Blue]wersja dla niechcących:[/COLOR]
[QUOTE]W związku z faktem,że 9.06.2010 jestem w Dąbrowie Górniczej w Sądzie Rejonowym na kolejnej rozprawie dot. znęcania się nad suką NELLY (na rozprawach jest obecna także Edyta) - oczekuję, że tego dnia przekaże ona [COLOR=Red][B]osobiście wszelkie posiadane dokumenty finansowe razem z ich spisem[/B]. [/COLOR]
[B]
Rozliczenie całkowite[/B] działalności oddziału sosnowieckiego [B]za roku ub. i okresu 1.01.-31.05 roku bieżącego[/B] nastąpi [B]po weryfikacji przez księgową otrzymanych dokumentów i dokonaniu przez nią rozliczenia całkowitego[/B].

Pełen raport z tego rozliczenia zostanie zamieszczony tutaj: [URL]http://tiny.pl/htpkl[/URL]

[B]Oczekiwać będę także
[/B]
[LIST]
[*][B]pisemnego oświadczenia o psach będących dotąd pod opieką oddziału w Sosnowcu ( łącznie z Supełkiem)[/B],
[*][B]rozliczenia wpłat kierowanych przez darczyńców na konkretne psy
[/B]
[*][B]oraz dokumentacji przeprowadzonych adopcji.[/B]
[/LIST]
[RIGHT][SIZE=2]Prezes Zarządu Fundacji EMIR
[I]Krystyna Sroczyńska [/I][/SIZE][/RIGHT]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

cytuje z watku podhalanki

[URL]http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=175833&goto=newpost[/URL]
[B] [/B]

[URL="http://www.whitewolf.eu/"]
[/URL]


[INDENT] [IMG]http://www.dogomania.pl/images/misc/quote_icon.png[/IMG] Napisał [B]J_ulia[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/showthread.php?p=13711546#post13711546"][IMG]http://www.dogomania.pl/images/buttons/viewpost-right.png[/IMG][/URL]
[CENTER][LEFT][SIZE=3]Aktualizacja[/SIZE]

17.05.2010

Zorza nadal szuka dom. Odpowiedzialnego i znającego się na psach, bo Zorza to tzw. "pies nie dla Idioty...".



02.01.2010

[CENTER]Sunia w Jamora rozkwita [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] Powoli staje się "normalnym" , kochanym pieskiem, ale z charakterkiem [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/love.gif[/IMG]. Innymi słowy szukamy dla Niej kochającego domku [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
[/CENTER]




21.12.2009
[/LEFT]

Nelly,goldenka okazała się MIX. PODHALANA...


[LEFT]Udało się załatwić transport i sunia 20.12. pojechała do Jamora, który jest jej jedyną szansą, ponieważ sunia ma bardzo silny charakter (typowy pies jednego pana) , a jej poprzedni pseudo-właściciel bardzo się "postarał" ,żeby "zniszczyć" sunie. Bicie, głodzenie, szczucie, nie pozostało bez wpływu na jej psychikę , ale jest uzasadniona NADZIEJA, że uda się Ją zresocjalizować i ułożyć.

[CENTER] Mam nadziej ,że sunia wykorzysta szanse jak Jej został dana...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
[/CENTER]
[/LEFT]

[CENTER]
[SIZE=4]Jednak na [B][U]transport , opiekę profesjonalistów, leczenie profilaktyczne[/U][/B] trzeba[B][U] słono zapłacić[/U][/B].... bez tego jednak sunia nie będzie miał szans na adopcję [/SIZE]

[SIZE=5]
[/SIZE][/CENTER]

[U][B]Jednak ja w wszystkich tego typu przypadkach potrzebę są pieniądze na:[/B][/U]

[LEFT]- opłacenie hoteliku , gdzie pod okiem specjalistów będzie dochodzić do siebie - 450 zł/ miesiąc
- zapłatę z transport do Jamora - ok. 200 zł

[B][U]oraz na [/U][/B]

- szczepienie na wściekliznę i wirusówki (ponieważ Książeczka Zdrowia "zaginęła", co sugeruje ,że sunia nigdy nie była szczepiona )
- odrobaczenie
- sterylizacje
[/LEFT]



[SIZE=5]
Dajmy jej szanse!!!![/SIZE]



[LEFT][SIZE=4][B][U]Pieniążki dla Nelly/ Zorzy można wpłacać na konto:[/U][/B][/SIZE]

Fundacja dla Ratowania Zwierząt Bezdomnych "EMIR"Oddział Sosnowiec
Konto Fundacji: Bank Śląski O/Grodzisk Maz.
59 1050 1924 1000 0090 6204 7718


z dopiskiem:[U] dla "goldenki" Nelly[/U]
[/LEFT]



[LEFT] ================================================== =======

HISTORIA....

[SIZE=2]================================================== =======

16.12.2009

[/SIZE][SIZE=2] O pomoc dla Niej zadzwoniła do BajbkiB z Fundacji Emir (Sosnowiec).... kilkunastoletnia dziewczynka, która błagał o pomoc dla suni... Jak można było temu dziecku odmówić....
[/SIZE][/LEFT]
[/CENTER]
[LEFT][SIZE=2]Nelly przez 3 lata swojego życia doświadczyła już bardzo wiele zła...
[/SIZE][SIZE=2]Jej właściciel regularnie robił sobie z Niej [B][U]worek treningowy[/U][/B]... często widywano Ją z krwiakami, zakrwawionym futerkiem... ale nikt nie reagował...[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/shake.gif[/IMG]
[/SIZE][SIZE=2]Teraz ten pseudo- właściciel wyjechał i zostawił ją SAMĄ w mieszkaniu...
[/SIZE][SIZE=2]Sunia [B][U]raz[/U][/B] na [B][U]dwa- trzy dni[/U][/B] jest karmiona i wyprowadzana , ale tylko dzięki tej małej dziewczynce i ją nakarmić i wyprowadzić... [/SIZE]KAROLINA MA TYLKO DZIECKO I ROBI TO W TAJEMNICY PRZED MATKA- konkubiną tego "właściciela"...
[/LEFT]
[SIZE=2]KTÓRA TEGO PSA NIENAWIDZI...[/SIZE][B][U]Przez pozostałe dni Nelly siedzi tam sama , głodna, we własnych odchodach...[/U][/B]
[CENTER][LEFT][SIZE=2]
[/SIZE][SIZE=2]Gdyby nie ta dziewczynka- Karolinka - NIKT- by się NELLY nie zajął...
[/SIZE][SIZE=2]co dla Niej równałoby się [B][U]śmiercią głodową[/U][/B]...
[/SIZE][SIZE=2][U]Właściciel-oprawca- najprawdopodobniej nie wróci już do tego mieszkania, a jak wróci to najwcześniej za kilkanaście miesięcy. [/U]
[/SIZE]

[LEFT][SIZE=2]17.12. 2009[/SIZE]
[/LEFT]
[SIZE=2]
[/SIZE] [LEFT] [SIZE=2]
[/SIZE] [SIZE=2]RELACJA BAJKIB
[/SIZE]
[SIZE=2]Kochani,sytuacja jest na prawdę dramatyczna! Sunia musi zostać natychmiast zabrana! [/SIZE]
[SIZE=2][B] NATYCHMIAST![/B][/SIZE]
[/LEFT]
[SIZE=2] Zadzwoniła do mnie dzisiaj Karolinka i opowiedziała mi [B][U]"cała prawdę"[/U][/B].
[/SIZE][SIZE=2]Kiedy dzwoniła przedwczoraj była z matka i nie mogła mówić. Okazuje się, ze właścicielem suni jest konkubent jej matki,który wyjechał. Matka nie znosi zwierząt.[/SIZE]
[SIZE=2][B][U]Sunia 4 dni siedziała w mieszkaniu sama bez jedzenie,picia,wyprowadzania.[/U][/B][/SIZE]
[SIZE=2]Karolinka w tajemnicy przed matka wczoraj zabrała sunie do swojej babci. [B][U]Matka zrobiła jej piekło, powiedziała, ze psa wyrzuci.[/U][/B] W mieszkaniu malutkim mieszkaniu babci jest już pies i fretka, nie może tam sunia zostać. Karolinka skłamała matce,ze [B][U]sunia będzie jutro zabrana[/U][/B]. [/SIZE]
[SIZE=2]Dziecko jest zrozpaczone,boi się, ze matka podczas jej pobytu w szkole wyrzuci sunie..[/SIZE].

================================================== ==========
[/LEFT]

[/CENTER]
[B][SIZE=4]Wszelkie informacje dostępne są:[/SIZE][/B]

[B][U][COLOR=Black][EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/COLOR]

tel. kontaktowy: 785 066 066



xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx


odp. jamora
[/U][/B]




nie wiem czy ktos wpłacał na zorze , ale tak czy inaczej u mnie [B]pół roku jedzie na kreche , wiec chyba oddział sosnowiec zapomina w swoich podopiecznych.[/B] w czwartek zorza wpierw groziła Panu Tomkowi pokazujac zęby ale po chwili wyciagneła łape na powitanie. w poniedziałek jedzie do siedziby emira, bedzie próba aklimatyzacji nowego miejsca.











bardzo proszę Bajkeb jak odzyska mozliwosc dostepu do kompa i netu i wyjasneinie tu na forum tego długu !!!



dług jest długiem !!!!!!


i ktos go musi spłacic tylko pytanie kto ???


[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Anettto, nie zazdroszczę Ci sytuacji, w której się znalazłaś. Bo chyba wszyscy na dogo wiedzą, że Twoją słabością są duże psy. A tu taki klops. Nie dość, że Podhalanka to (niestety) chyba dziwnie się z nią ułożyło. Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nikt, zupełnie nikt z dogo jej nie wsparł. A Jamorowi ufam bezwzględnie i; jeżeli napisał, że za Zorzę powierzona mu przez oddział Emira w Sosnowcu nie płacił nikt od początku, to znaczy ze tak było. Smutne to... Poza tym, pies oddany Jamorowi, to chyba w Emirze w sosnowcu znaczy tyle, co pies w ???? (no właśnie gdzie, bo ani to DT ani DS), a w momencie po zawiezieniu suni do Jamora, jedyne co zrobił oddział Sosnowiec to podał konto do wpłat na Zorzę (wraz z rozpaczliwym wołaniem o wsparcie). Na wątku suni jakoś Emira od kilku miesięcy w ogóle nie widać. Nie zapytam jak się czujesz, jako ktoś kto jest w Emirze Sosnowieckim, bo chyba znam odpowiedź na to pytanie. Niestety nie znam odpowiedzi na inne pytania postawione przeze mnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klempa'] Jakoś nie chce mi się wierzyć, że nikt, zupełnie nikt z dogo jej nie wsparł.[/QUOTE]proszę poprzeć tą wiarę rzetelnymi dowodami, rozliczeniami. Już nikt nie chce znać połowiczej prawdy.
Myśle, że profesjonalne i rzeczowe podejście do sprawy wyjdzie na dobre i EMIR.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona77']proszę poprzeć tą wiarę rzetelnymi dowodami, rozliczeniami. Już nikt nie chce znać połowiczej prawdy.
Myśle, że profesjonalne i rzeczowe podejście do sprawy wyjdzie na dobre i EMIR.[/QUOTE]

Również czekam. Natomiast Iwono, chyba nie masz wątpliwości w temacie opłat za pobyt Zorzy u Jamora - jest tam od kilku miesięcy i Jamor wyraźnie napisał że wpłat na psa nie było, (chyba ze nie nie umiem czytać i gdzieś na wątku Zorzy pisało, że psiak już nie jest Emira sosnowieckiego).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='klempa']Również czekam. Natomiast Iwono, chyba nie masz wątpliwości w temacie opłat za pobyt Zorzy u Jamora - jest tam od kilku miesięcy i Jamor wyraźnie napisał że wpłat na psa nie było, (chyba ze nie nie umiem czytać i gdzieś na wątku Zorzy pisało, że psiak już nie jest Emira sosnowieckiego).[/QUOTE]
nie wiem, jak mam być szczera nie łapie tego wszystkiego z tych wyrywkowych informacji. Wiem tylko, że jest takie przyslowie, że z pustego to i Salomon nie naleje.
Kiedy powstalo zadłużenie, jakie rachunki inne były zapłacone itd itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona77']nie wiem, jak mam być szczera nie łapie tego wszystkiego z tych wyrywkowych informacji. Wiem tylko, że jest takie przyslowie, że z pustego to i Salomon nie naleje.
Kiedy powstalo zadłużenie, jakie rachunki inne były zapłacone itd itd.[/QUOTE]

Musimy poczekać na odpowiedź Bajkib, choć jak dla mnie wpis Jamora mówi wszystko [quote name='jamor']nie wiem czy ktoś wpłacał na zorze , ale tak czy inaczej u mnie pół roku jedzie na krechę , wiec chyba oddział sosnowiec zapomina w swoich podopiecznych. w czwartek zorza wpierw groziła Panu Tomkowi pokazując zęby ale po chwili wyciągnęła łapę na powitanie. w poniedziałek jedzie do siedziby emira, będzie próba aklimatyzacji nowego miejsca.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Margo05']Znów znikają posty na tym wątku....[/QUOTE]

Chyba nic się nie zmieniło (nie znikło) Ale w ramach rozmów o Zorzy uzupełniam: [quote name='BajkaB']Sunia jedzie jutro,to prawda.Bardzo prosimy o wsparcie suni,bo za jej pobyt i szkolenie musimy miesiecznie zapłącić 450zł.Sunia nadal bedzie pod opieka naszego Oddziału.Kasa pusta,a czeka nas duzo wydatkó.Trzeba ja tez odrobaczyc i zaszczepic.No i oczywiscie musimy pokryć koszty transportu.[/QUOTE] [quote name='BajkaB']Sunia juz na miejscu.Warunki drogowe ciezkie i trasa daleka.W sumie Panowie zrobili 400 km,a teraz droga powrotna.Sunia cała droge jechała grzecznie i spisywała sie bez zarzutu.Na miejscu równiez nie sprawiła zadnych kłopotów.Wydaje sie,ze wszystko idzie ku dobremu.Pewnie jej agresja była spowodowana stresem i warunkami w jakich zyłą. Jutro pewnie dowiem sie juz czegoś bardziej konkretnego.Ale wiem,ze dała sie pogłaskac i nie wykazywała zadnych negatywnych zachowań. Teraz prosimy o wsparcie suni,bo trzeba ja odrobaczyć,zaszczepić,wysterylizować,no i opłacić hotelik.[/QUOTE] [quote name='BajkaB']Wszelkie rachunki z tytułu pobytu i szkolenia suni bedzie regulował oddział Sosnowiec Fundacji EMIR.Sunia jest psem naszego Oddziału Zatem prosimy o wsparcie naszego konta,które podane jest w pierwszym poście,a my zapłacimy fakture z jamora po otrzymaniu jej[/QUOTE] Pewnie Iwona za chwilę przytoczy: że z pustego to i salomon... Pies trafił do Jamora 20 grudnia, a od końca stycznia bajkib na wątku psa niestety już nie było... Czasem trzeba pochodzić pokombinować ostro i poprosić o pomoc, ale nade wszystko wypadało by bywać na wątku własnego podopiecznego...

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT="Book Antiqua"][SIZE="4"][COLOR="red"]Mam tylko 2 miesiące i jestem TREFNA.

Urodziłam się bez łapki i rodzeństwo mnie odrzuciło a inne psiaki nie chcą zaakceptować.

Jeszcze mam szansę na adopcję bo jestem malutka i śliczna.

POMOCY! Trójłapka BŁAGA O DT/DS! Zanim będzie za późno :(:(:(:([/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

[img]http://img203.imageshack.us/img203/9209/img0133cj.jpg[/img]

[url]http://www.dogomania.pl/threads/187073-malenka-2-miesieczna-kuleczka-BEZ-%C5%81APKI-PSIE-DZICKO-w-schronie!!!-pilnie-DT[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dusje'](...)

Piszac post/ 3 czerwiec 2010/, dane osobowe szefa Oddzial Sosnowiec/odwolanego 1 czerwca 2010 r. z powierzonej mu funkcji/ - fundacja EMIR, nadal istnialy na stronie EMIR i stad moj dopisek w poscie pod post scriptum. [COLOR=red]Komunikat gagaty zawieral nieco inna tresc w swojej wersji pierwotnej, i jak wiadomo wszem i wobec - tresc komuikatu zostala zmieniona / na forum dogo usunieto z tresci komunikatu miedzy innymi nick szefa przedmiotowego oddzialu, itd./[/COLOR]
[B]Prosze nie robic ze mnie oszoloma[/B], inne osoby rowniez przeczytaly pierwotna wersja edytowanego tekstu, zanim zostal on skorygowany przez jego autorke, czyli przez gagate. Zapewniam, ze nie dokonywalismy w tym czasie zakupow w monopolowym i nie spozywalismy wysokoprocentowych napojow w momencie czytania PIERWSZEJ i obecnie ZMIENIONEJ WERSJI KOMUNIKATU, podanego na dogo do publicznej wiadomosci przez gagate.
[B]Jesli ktos domaga sie uczciwosci od innych - winien sam uczciwie postepowac ![/B]

(...)


i.[/QUOTE] Dusje, nie wiem jaką wersje komunikatu widziałas ale powod edycji tego komunikatu był prosty - był w nim błąd gramatyczny -literka "W" po skrócie "dot." i trzeba ja było usunąc. O ile pamietam, ktos mój post zacytował na któryms watku jeszcze z tym błędem, więc łatwo to sprawdzic o ile mod nie usunął.
Nie każdy kto edytuje posty zaraz zmienia ich treśc. Byc może i ten post za chwile wyedytuje, jesli sie czegoś doczytam w nastepnych postach, bo regulamin dogo zabrania mi pisania postu pod postem a sztuki multicytowania jeszcze nie opanowalam.
I prosze, nie mów mi,że zmieniałam treśc komunikatu, bo nie ja jestem jego autorem. Nie chce wnikac, co i kto spozywał przy jego pierwszym czytaniu, za to dokładnie wiem , co ja wklejałam na wątki i prosze bys mi nie imputowała czegos czego nie zrobiłam, bo i Tobie może sie zdarzyc,że wyedytujesz post tak jak ten wyedytowałaś a ktos do tego dorobi legende...
Druga sprawa - dane BajkiB jako szefa Oddziału jeszcze figurowały na naszej sztronie z bardzo prozaicznego powodu - komunikat mówił o zawieszeniu a nie o usunieciu a po drugie tak sie paskudnie złożyło,że nasz webmaster był na urlopie.
Trzecia sprawa - nie sa objete ochrona dane osobowe, które ktos sam osobiscie ujawnia na forach. i podaje do publicznej wiadomości.

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][B]Do spotkania i odebrania dokumentów w sądzie nie doszło; dokumenty mamy otrzymać przesyłką kurierską.[/B]

[RIGHT][SIZE=2]Prezes Fundacji EMIR[/SIZE]
[I][SIZE=2]Krystyna Sroczyńska[/SIZE][/I][/RIGHT]
[/QUOTE]
[COLOR=White]...................[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=1]post 196 z dnia 9 czerwca 2010[/SIZE]

[QUOTE][B]Do spotkania i odebrania dokumentów w sądzie nie doszło; dokumenty mamy otrzymać przesyłką kurierską.[/B]

[RIGHT][SIZE=2]Prezes Fundacji EMIR[/SIZE]
[I][SIZE=2]Krystyna Sroczyńska[/SIZE][/I][/RIGHT]
[/QUOTE][COLOR=White]..

[/COLOR]--------------

[U]10 czerwiec 2010[/U]

[QUOTE]W związku z interesującymi newsami, jakie Bajka B wysyła ludziom na PW uściślam wczorajszy lakoniczny komunikat:

BajkaB - czyli Edyta nie przyszła do sądu; [B]sms[/B]em poinformowała, że źle się czuje; wykonałam do niej telefon i ustaliłam:

[COLOR=Red][B]Faktury za okres 1.1.10 31.05.10 oraz pozostałe dokumenty ( w tym akty adopcji psów, oświadczenie o losie psów pozostałych ( nie wyadoptowanych) oraz posiadana dokumentację medyczną niezwłocznie wyśle przez kuriera.. Fundacyjny samochód , inne wartości oraz psy bezdomne, które pozostawały pod opieką oddziału w Sosnowcu ,ma dostarczyć do siedziby fundacji w terminie do 15.06.[/B][/COLOR] [B]Jest także sprawa wyjaśnienia braku dokumentów oraz celowości niektórych wydatków za rok 2009[/B].

Szczegóły będą opublikowane dopiero PO ustosunkowaniu się Edyty do przedstawionych raportów.


[RIGHT][SIZE=2]Prezes Fundacji EMIR[/SIZE]
[I][SIZE=2]Krystyna Sroczyńska[/SIZE][/I][/RIGHT]
[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

może nie powinnam sie odzywać ...ale nie podoba mi się cała ta sprawa

po pierwsze Edyto przez ponad pól roku nie rozliczyłas sie z faktur i kasy itd
brak czasu chęci ???

i teraz prosisz aby ktoś do ciebie przyjechał do domu ..bo.....

no sory

wydaje mi sie ze to w twoim interesie było zakończyc te sprawe najszybciej jak sie da !!!

nie wierze w wysyłke paczki kurierem nie wiem czemu ale nie wierze !!!!

Link to comment
Share on other sites

Widzisz Anettto, wysylka kurierem to nie to samo co przekazanie faktur z reki do reki protokolarnie, za pokwitowaniem odbioru....Teraz BajkaB moze twierdzic na watkach ze przeciez wszystko wyslala a wstretny Emir usiluje robic brzydka robote twierdzac ze faktur nie dostal w komplecie albo ze nie takie.... Ale nic to...paczke kurierska tez mozna otworzyc komisyjnie, prawda BajkoB?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...