Jump to content
Dogomania

REMI 15tyg sunia w typie... ratlerka ?! KOCHANA !!! SZUKAMY DS !!!


Gaga_Krk

Recommended Posts

[CENTER][B][COLOR=red][FONT=Arial Black]REMI 15 sunia Tygodniowa![/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]



[CENTER][COLOR=black][FONT=Arial Black][IMG]http://c3.ac-images.myspacecdn.com/images02/141/l_2f846227c30e40ce9fbbe57a1456da7a.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][/CENTER]



[CENTER][COLOR=black][FONT=Arial Black]Kilka słów o Remi: [/FONT][/COLOR][/CENTER]



[CENTER][COLOR=black][FONT=Arial Black]Remi jest malutka sunia, bardzo wesoła, uczuciową i nie Problemów większych sprawiającą! Chodzi na smyczy (Lecz wszystko Musi obwąchać [/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Wingdings][FONT=Wingdings]J[/FONT][/FONT][/COLOR][COLOR=black][FONT=Arial Black] ), Załatwia się na Polu (chodź czasem jej się zdarzy jeszcze zrobić w domu), nie sprawia Problemów Jesli chodzi o inne zwierzęta, psy koty I SA jej znane i nie przejawia do nich żadnej agresji. [/FONT][/COLOR]


[COLOR=black][FONT=Arial Black]W jej żyłach po Masci mogę sądzić, Że miała coś z amstaffa chociaz po budowie i wielkości raczej ratlerek ;)[/FONT][/COLOR]


[COLOR=black][FONT=Arial Black]Nie będzie duża sunia, raczej taka do połowy łydki.[/FONT][/COLOR][/CENTER]



[CENTER][COLOR=black][FONT=Arial Black][IMG]http://c3.ac-images.myspacecdn.com/images02/140/l_0e16ed49c1cc4a1185c61708344e5b06.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][/CENTER]



[CENTER][COLOR=black][FONT=Arial Black]Jesli jesteś zainteresowany adopcja Remi skontaktuj się z nami udzielimy odpowiedzi na każde pytanie =) [/FONT][/COLOR][/CENTER]



[CENTER][COLOR=black][FONT=Arial Black][IMG]http://c1.ac-images.myspacecdn.com/images02/123/l_8702f0639e2f48b8b347c687b6235b28.jpg[/IMG][/FONT][/COLOR][/CENTER]



[CENTER][SIZE=3][B][COLOR=red][FONT=Arial Black]Pies zostanie wydany do nowego domu po wizycie przed adopcyjnej oraz art podpisaniu umowy adopcyjnej.[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]


[SIZE=3][B][COLOR=blue][FONT=Arial Black]Bardzo zależy nam, aby piesek trafił do kochającego domu gdzie Będzie do starości, Nie będzie chwilowa zachcianką.[/FONT][/COLOR][/B][/SIZE]


[B][COLOR=blue][FONT=Arial Black][SIZE=3]Prosimy o przemyślana decyzje io kontakt W sprawie adopcji Remi.[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]



[CENTER][B][COLOR=blue][FONT=Arial Black][SIZE=3][IMG]http://c3.ac-images.myspacecdn.com/images02/126/l_18b175e7df654a35aabd45947bfcb20e.jpg[/IMG][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]



[CENTER][B][COLOR=#339966][FONT=Arial Black][SIZE=3]KONTAKT: [/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]



[CENTER][B][COLOR=#339966][FONT=Arial Black][SIZE=3]GG: 11364431[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]


[B][COLOR=#339966][FONT=Arial Black][SIZE=3]E-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL][/SIZE][/FONT][/COLOR][/B]


[SIZE=3][B][COLOR=#339966][FONT=Arial Black]Tel. :[/FONT][/COLOR][/B][COLOR=#339966][FONT=Arial Black] [B]505 654 486[/B][/FONT][/COLOR][/SIZE]


[B][COLOR=#339966][FONT=Arial Black][SIZE=3]793 212 008[/SIZE][/FONT][/COLOR][/B][/CENTER]


DODAM ....

Powód oddania psa :
Starszy domownik (pies) jej nie tolerował, podobno sika co 20minut - "mimo wyjścia na spacer jak z niego wróci to po 20 minutach sika w domu" , chowa się w zakamarki , gryzie ściany jeśli są w niej dziury ,a jeśli nie to je w niej robi...Hmm co jeszcze? Aaa no i nie umie chodzić na smyczy, przez agresje dużego psa traci zaufanie i zaczyna się robić agresywna, chłopak idzie z matką do pracy w domu zostaje sama babcia która nie daje sobię rady z rozdzielaniem psów <--- To wiem od jej poprzedniego właściciela , niestety nic z tego nie jest prawdą !!!!! Kochani REMI (mimo ,ze nie reaguje na to imie ;P ) Nie jest potworem !! Jest cudowną sunią , z amstafem ma baardzo mało wspólnego =( Dzisiejszą noc spędza u mnie, jutro jedzie na dt do mojej znajomej i mimo tego iż suka jest u nas kilka godzin z czystym sumieniem mogę napisać ,że...
Nie jest agresywna - pies i kot jest u mnie i Remi się z nimi świetnie dogaduje ;)
Nie jest zastraszona , nie chowa się po kątach i nie gryzie ścian :P
Wybawiła się z moim pseudo yorkiem i śpi jak zabita z moim chłopem ^^ PONAD TO - Chodzi na smyczy !!!! Wręcz ciagnie ;P Fakt faktem non stop się zatrzymuje i wszystko niucha - jak każdy szczeniak <?> nooo i ... najważniejsze sika si robi kupke na polku ;P Na polku była o 22 i do tej pory nic nie zrobiła :O a najadła się i napiła więc...nie wiem o co chodziło z tymi 20min ciągłego sikania - Po obserwacji suni razem z chłopakiem stwierdzamy iż... On z nią nie wychodził,albo robił to żadko ,a oddał ją ze wzgledu na to ,że myślał iż bedzie amstafem ,a ktoś mu powiedzia ,ze to zwykły kundel :( Ehh przykre ,ale czy naprawdę nie zasługuje na dom?! Naprawdę jest kochana :(( Strasznie całuśna i do człowieka strasznie lgnie - tak jakby jej tego brakowało :( Może ktoś , coś? Może znacie kogoś kto chciałby taką małą suńkę ?

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Poszukuję osoby ,która przeprowadziła by wizytę przed adopcyjną w Katowicach - mógłby ktoś pomóc?
Jeżeli jest jakaś dobra duszyczka chetna do pomocy proszę o PW podam namiary na kobietę.[/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][/COLOR][/B]
[B][COLOR=red][COLOR=black]Dałam temat na śląskim :[/COLOR] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177466-Poszukiwana-osoba-do-przeprowadzenia-wizyty-przed-adopcyjnej-w-katowicach?p=13870237#post13870237[/URL]


[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

REMI JEST JUŻ NIEAKTUALNA !!!!!!!!!

Więcej na temat akcji z tym psem wyjaśnię w czarnych kwiatkach !!!!!

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/117540-Czarne-kwiatki-czyli-komu-nie-dawac-psa-i-na-kogo-warto-uwaA-aAE?p=13890360#post13890360[/URL] post nr. 866 , napisany przez Gaga_Krk strona 87

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gaga_Krk']REMI JEST JUŻ NIEAKTUALNA !!!!!!!!!

Więcej na temat akcji z tym psem wyjaśnię w czarnych kwiatkach !!!!![/QUOTE]

Po prostu włosy mi stanęły dęba na głowie. Sytuacja wprost nieprawdopodobna :crazyeye:

Dobrze, że nic Ci się nie stało :shake:
:angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ogonek_']Mógłby mi ktoś wyjaśnić jedną malutką rzecz.

o co chodziło andzi z tym "zmieniać zwierzaki jak rękawiczki"

będę wdzięczna :oops:[/QUOTE]

tej dziewusze nie powinno się dawać żadnego zwierzęcia na dt a tym bardziej stały - o tym co sie działo z nasza Linką jest opisane na Czarnych Kwiatkach - radziłabym co niektórym jednak korzystać z tamtego wątku;) poza tym oddała swoją astkę i labkę - potem wzięła sobie bullteriera ( ciekawa jestem jak długo u niej będzie, bo podobno tym razem szuka psa z rodowodem!)

no to tak w skrócie!

a w te dyrdymały, które opowiada to nie uwierzę!


szkoda, ze z naszego wątku w sumie pousuwano posty przez moda tej osoby...byłoby co czytać

Link to comment
Share on other sites

no to może ja ułatwię niektórym odnalezienie wątków....

cytat z Czarnych Kwiatków:

[quote name='andzia69']Gaga_Krk z Krakowa - nie dawac żadnych psów na tymczas! Mami "piękną" stronką w necie - nieodpowiedzialna, wzięła od nas szczeniaczka na tymczas - ledwie go od niej zabrałyśmy - najpierw niby wszystko cacy - potem albo nie odbiera telefonów, pw, sunię odebrała Dziki.Nomada, która ma jej braciszka na tymczasie -sunieczka była sparaliżowana strachem:( a Gaga_KrK zrobiła najazd na wszystkich uczestniczących na wątku - wątek oczyszczony - ale można sobie ciut poczytać, bo jeden post jej został:

"Ewelinka_m - Zebym ja zaraz ci rachunku nie wyslała za zrujnowany pokój [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] ZObaczymy jak szybko odrobisz straty za ten BRAK SŁÓW jaki zastałam po 1,5 godz. nie bycia w domu ;]
Ja juz Erce sprostowanie wyslalam meilowo i czekam do wieczora [!!!!] Inaczej niestety sama Erka wie już jakie kroki postanowiłam !. Pisze Wam sprostowanie na forum bo jesteście łażośni ;] nie wiecie co jest , wierzycie w to co nagadałą Erka ,która zapewne juz ukoloryzowała moejgo meila... ;] Wiec robcie co chcecie bylebyscie nie żałowały , szczególnie osoby nie pełnoletnie ;|
Dziki.nomada sluchaj szlas z Linką dookola bo widzialam ;] nie dziwny w sumie fakt ,ze czekałam na ciebie ponad 30min !! wiec co ty z Linką zrobiłaś po drodze mało mnie to interesuje ,ale ie wciskaj tego na moje konto Ok? bo linke oddałam ci bez zadnej kupy, może zrobiła pod siebie jak wzięłas ja na ręce i omal nie upusciłaś na środek jezdni?!? Bo byłaś wielce obrazona ,ze musialas po nia przyjsc?!
Od.nowa możliwe ze tobie behaw bedzie potrzebny <lol2> bo Linka z nami spała w 1 łóżko i to dopiero na 2 czy 3 dzien wogóle dała sie dotknać , a tak to uciekała na widok człowieka wiec sory ,ale to nie ja z ni,ą zrobiłam coś tylko conajwyzej WY lub kots kto ją mial od urodzenia !
Adzia69 - pomijam ,że Twój nick znaczy juz sam za siebie , ale czy twoje słowa miałabym odebrać jako groźbę? Niestety brzmi to jednoznacznie ;] I co jak byś była nie z Kielc to co... mam się bać ,płakać czy smiać? ;] bo nie wiem ;] [tak samo wypowiedz Erki ;] ] mam się was bać czy plakac? czy poporstu odbierac glupią emotkę jako groźbę ;] niestety na forum brzmi jednoznacznie nawet wysyłając 1 głupią emotkę [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] i nie myślicie zanim cokolwiek napiszecie [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] - Erka chyba wiesz o czym teraz mówię ... tłuamczeie tego masz w meilu.
Dalej mówcie ,dalej a kieleckie ratowanie psów przez Was bardzo syzbko skonczy zywot [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]"

str. 27 watku post 261

[url]http://www.dogomania.pl/threads/172801-Akcja-Tumlin-matka-i-3-maluchy-z-szopy-juA-w-dt-prosimy-o-pomoc-w-ogA-aszaniu/page25[/url][/QUOTE]

CYTAT z wątku Krakowskiego:

[quote name='agamika']malawaszko, nie wiem czy wiesz , [B]ale Linka u AMigi pochodzi z przejęcia jej od wyzej wpsomnainej gaga_krk [/B](czyli nieprzyjemne meile do erki ze pies ma natychmiast zniknąć, sunia odebrana upaprana we własnych kupach i ponoć rzucająca sie - 3miesięczny szczeniak na bullteriera .... itd itp ... dziewczyny z Kielc CI więcej na ten temat mogą opowiedzieć , następnie na tymczasie miała szczeniaka FRodo , watek jest do wglądu ... ponoć odebrali psa byli właściciele i słuch po nich zaginął ) ) , wiec wiarygodność jej postu dla mnie jest mocno podejrzana ;)[/QUOTE]

[quote name='AMIGA']A nad Linką praca potrwa jeszcze dlugo, dlugo. Ten tymczas jej wyjątkowo nie posłużył :shake::-([/QUOTE]

[quote name='edit_f']oj miałam sobie nieprzyjemne doświadczenie z gaga.. PRZESTRZEGAM!!!.. broń Panie Boże powierzyć jej pod opiekę choćby kwiatka.. więcej info dla zainteresowanych info na pw..[/QUOTE]

[B]kolejna sprawa JEJ WŁASNE PSY oddane do adopcji!!!!!![/B]

[quote name='tamb']Jestem w szoku. Gaga_krk (rozpoznałam po mailu i nr. tel) zwróciła się do mnie zanim zalogowała się na dogo o pomoc w znalezieniu domów dla jej psów; amatafki Metaksy i labradorki Mili. Nie zakładałm im wątków, znalazłam domy. Psy oddała z powodu braku czasu i pieniędzy na utrzymanie zwierząt. Psy były zaniedbane, wychudzone, z alergią. Powstrzymałam się od komentarzy dla dobra adopcji. Po adopcji psów zostałam poproszona o zorganizowanie kota, bo poprzedni zginął. Odmówiłam i ostrzegłam dziewczyny z M1. Nigdy nie dałabym jej żadnego zwierzaka, jestem w szoku, że jest domem tymczasowym.[/QUOTE]

nadmieniam, że [B] jej[/B] psy, które wyadoptowała są na stronie jej LEWEJ fundacji:

[url]http://www.swiatlo-dla-zwierzat.pl.tl/Szcz%26%23281%3Bsliwe-zako%26%23324%3Bczenia.htm[/url]

masakra jakaś :angryy:

i taka osoba sprawdza domy i na wizycie przedadopcyjnej właśnie była jej koleżanka i wydają psa w typie amstafa .. Dobrze ze chociaż trafiły na NORMALNEGO faceta, który sam chce żeby przyjść i zrobić poadopcyjną na którą mnie zaprasza.... :roll:

PRZESTRZEGAM PRZED KONTAKTEM Z TĄ PANNICĄ.....

Link to comment
Share on other sites

andzia, dzięki ;)
(co do CK to tam tyle jest tych postów że taki małomózgowy ludź jak ja się łatwo gubi :oops: )

Asior. tobie też dzięki.

To co przeczytałam to był szok!
Dziwne wydało mi się to, że Remi zniknie tam gdzie nikt nie będzie wiedział ;/ Chyba powinna coś niecoś powiedzieć, czy to nowe DT czy też już DS...

ale kolejne posty od Asior...
szok.

Link to comment
Share on other sites

proszę bardzo wyjaśnienia odnośnie ... REMI JEST W DT , PRAWDOPODOBNIE POD KONIEC TYGODNIA TRAFI DO DS ;]


A Asior ty juz skończ biadolić swoje bo FRODO nie był nigdy MOIM psem ;] jak to któraś z was walnęła gafe na stronie 1 ;] heh żałosne ;)) O mojej "działalności" kobieto to ty guzik wiesz ;) Bo jakbyś cokolwiek wiedziała to byś mogła się pochwalić o działalnosci dla Straży dla Zwierząt ;) chociażby a o tym wiesz jedno wielkie N I C ;] Więc skończ ok ? ;] Zajmij się może swoimi sprawami

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...