Jump to content
Dogomania

Dolny Śląsk,husky z tatuażem czeskim w schronisku, labrador namierzony:)


magda z.

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Robaczekk']jeszcze ten haszczol zostal :( rozumie ze pieski maja tymczasy? gdzie sa umieszczone? bidactwa:([/QUOTE]
husky w schronie-oddany przez właściciela, labrador u znalazców. Dlatego zalezy nam na szybkim odszukaniu hodowców, chociaz czy pomogą to juz inna broszka, ale coraz więcej takich sytuacji jest.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']husky w schronie-oddany przez właściciela, labrador u znalazców. Dlatego zalezy nam na szybkim odszukaniu hodowców, chociaz czy pomogą to juz inna broszka, ale coraz więcej takich sytuacji jest.[/QUOTE]

na tej stronie co podałam wcześniej jest mail do Czeskiego Związku. Można do nich po angielsku nawet napisać, podobno są dobrze zorganizowani , mają swoje bazy. Powinni szybko namierzyć hodowle obydwu piesków.

A haszczak został oddany bez rodowodu? Może ten "właściciel" nie był jego prawdziwym "właścicielem"?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']na tej stronie co podałam wcześniej jest mail do Czeskiego Związku. Można do nich po angielsku nawet napisać, podobno są dobrze zorganizowani , mają swoje bazy. Powinni szybko namierzyć hodowle obydwu piesków.

A haszczak został oddany bez rodowodu? Może ten "właściciel" nie był jego prawdziwym "właścicielem"?[/QUOTE]
ja tylko francuski i łacina;)
haszczak ma w księdze wpisane info o tatuażu, więcej nie wiemy i tak jest fajnie, ze sobie możemy poszperać tam same.

Link to comment
Share on other sites

mam dobre wieści.....tz dzwonił do hodowczyni labka....zarówno ona jak i właściciele cały czas rozpaczliwie szukają psa......bardzo się ucieszyli że jest cały i zdrowy....a jak dotarł do polski pozostanie jedynie słodką tajemnicą łapciucha

prawdopodobnie jutro po niego przyjadą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']mam dobre wieści.....tz dzwonił do hodowczyni labka....zarówno ona jak i właściciele cały czas rozpaczliwie szukają psa......bardzo się ucieszyli że jest cały i zdrowy....a jak dotarł do polski pozostanie jedynie słodką tajemnicą łapciucha

prawdopodobnie jutro po niego przyjadą[/QUOTE]

ale fajnie:) dostaniesz nagrodę?;)
teraz został haszczol, jak to robimy, kolezanka czeskiego nie zna, ale ma znajomą, co jest obeznana

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia']Mieszkam pod czeską granicą. Kilkakrotnie pisałam już do czeskiego ZK. Próbowałyście do nich się zwrócić? Mogę pomóc z czeskim ale oni dobrze kumają też po polsku lub angielsku.[/QUOTE]
to ja do nich po polsku napiszę później. Czas się zająć chłopakiem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lolka']tak , wczoraj po niego przyjechali.......chcieli w ramach wdzięczności obdarować babeczke szczeniakiem właśnie od niego...ale kobieta ma już swoje łapciuchy i nie chciała, fajna z niej osoba[/QUOTE]

ciecze się, że labek już w domu :)
żeby tak po huskiego też przyjechali .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GPooLCLD']ciecze się, że labek już w domu :)
żeby tak po huskiego też przyjechali .[/QUOTE]

huskiego niestety sam właściciel do schroniska przytargał....tu bardziej chodzi o ty czy aby hodowca nie miałby jakiegoś fajnego domku dla niego....może ma takich ludzi którym zależy na ładnym rasowym psiaku a niekoniecznie szczeniaczku....choc obawiam się ze to raczej nie łałtwe będzie

dziewczyny od huskich tez będą się rozglądały za jakimś domkiem

tu istnieje groźba, że prosto ze schroniska ktoś go zabierze tylko dlatego że rasowy i potem chłopak będzie zapylał na prawo i lewo

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magda z.']no niestety to nie czeski pies

[FONT=Arial]NIESTETY NASZE HUSKY NIEMAJI TAKICH NUMEROW TATUAZE (TYLKO 4 NUMERA). NAPISZE INFORMACJE O TOM PSIE DO NASZICH STRON KLUBOWYCH, JAK BY GO KTOS SPOZNAL.[/FONT]

Macie pomysł?[/QUOTE]

ale ciotka labek tez miał pięć numerów i był przecież czeski, ponoć te starsze psiaki mają jeszcze takie numerowanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia']magda, kiedyś w Czechach działał klub rasy SH. Może oni pomogą. Zaraz poszukam, bo miałam na nich jakieś namiary.[/QUOTE]
dziękuję ślicznie, bo on jest wzrostem,jak husky, ale oczy ma brązowe. Malamutem na pewno nie jest, bo one sa mocniej zbudowane i są wyższe - tego już się nauczyłam:) Ja im zdjęcia posłałam, te które są w 1 poście, aby nie było niedomówień.

Link to comment
Share on other sites

ja takich ludzi nie rozumiem, już samo schronisko, jeśli się wcześniej nie było, robi wrażenie. Teraz tłumy psów, i co wydaje im ise, że akurat ich znajdzie dom. Dwa boksy obok jest suka, też husky, też oddana, adnotacja w zasadzie ta sama-ucieka, skacze przez płoty. I tak pies ma szczęście bo siedzi sam, nie załapal sie też na miejsce przy budzie na łańcuchu, chociaż to i tak lepsze niż zbiorowy boks. Paranoja teraz z tymi psami, coraz więcej rasowców, każdy teraz chce sie pochwalić, a za kilka lat oddają do schronu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...