Jump to content
Dogomania

Dolny Śląsk,husky z tatuażem czeskim w schronisku, labrador namierzony:)


magda z.

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jeszce nic nie dostałam z tego związku czeskiego, robią tatuaże, w dłużynie też robili, ale w uszach-kiedyś u wetki spotkałam sunię z takim. Ja na razie wyłączona z działąń jestem, lolka też ma pełne ręce roboty i temat trochę nam upadł, ale wiem też że dziewczyny od huskich mają go na oku:)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

o Borysa sie nie martwcie , pojutrze jada po niego nowi wlasciciele :) , bylam dzisiaj na wizycie przedadopcyjnej dla chlopaka , moje suczydla mowia ze ten domek jest ok , ja sie zgadzam z ich zdaniem w pelni. Tak wiec niebawem Borys stanie sie warszawiakiem :)

Link to comment
Share on other sites

Super, ale dlaczego lolka mi mówiła, że w Katowicach;) ostatnio tez leonbergera chciała do Białegostoku posłać, a to było Bielko-Biała;)
NiJaSe dzięki za pomoc, w schronie jest jeszce dziewczyna husky - ma 4 lata i też oddana, siedzi podobnie jak Borys - oddane po świetach...

Link to comment
Share on other sites

no własnie dzwoniłam do schroniska i pracownik powiedział mi, ze nadal są dwa. Dzwoniłam co prawda w innej sprawie i tylko wspomniałam, że ten być może pojedzie, a on że jest jescze jeden i chyba ten co ostatnio, więc Schilla. Czeski film czasami z nimi, teraz tez babka dzwoniłam o ładną sunkę i pies w tygodniu wyadoptowany - uroki schroniska na końcu świata...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...