Jump to content
Dogomania

ON-kowaty Starszy Pan Wieniek w najcudowniejszym domu. Chorutki..trzymajcie się!!!!!!


Aleksandra_B

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wieniuś jesiennie i sennie

[IMG]http://images35.fotosik.pl/26/b646401b34cce935med.jpg[/IMG]


[IMG]http://images50.fotosik.pl/26/52e6312619e5a753med.jpg[/IMG]


ech, ta łapka :shake:
[IMG]http://images30.fotosik.pl/291/09c02c16b2fbde8dmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images27.fotosik.pl/290/08db334183d000ffmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Wieniu:loveu:
Rany , jaki On ma madry wyraz twarzy:razz:, taki psi filozof.Cudowny jest z tym balaganem w owczarkowych uszach i ze wspanialym krotkim ogonkiem.
Gackn- u Was tez tak cieplo? Bo u mnie wczoraj 20 stopni bylo.Nie pamietam takiej pogody w listopadzie.

Link to comment
Share on other sites

Ciepło u nas jest ale nie cieszy nas ani pogoda ani nic innego. Wienio bardzo zaniemógł. Nie jest w stanie zrobić samodzielnie kilku kroków. Z soboty na niedzielę dopadł Go jakiś paraliż i spędziliśmy kilka godzin w lecznicy. Wienio dostał kroplówki, witaminę B w zastrzyku jakiś steryd krótko działający, żeby nie obciążać wątroby i nerek, których Wienio miał długo nie badanych. Jutro lekarz przyjedzie pobrać Wieniusiowi krew i dopiero zdecyduje jakie leczenie wdrożyć tym razem. W każdym razie serce i płuca Wienio ma jak młodzieniaszek.
Strasznie jest mi żal patrząc jak Wieniek zmaga się ze swoją niemocą jak strasznie nie chce się poddać, jak nie chce dla nas być uciążliwy i ostatkiem sił wychodzi żeby się załatwić na podwórku. Tymczasem nosimy Go w nosidełu zrobionym z kocyka.

Link to comment
Share on other sites

Gackn, pisz prosze co tam z Wieniem.
My tutaj niezmiennie zagladamy, ja to wrecz z pewna juz systematyka, pierwsza poranna kawa i hop na Wienia watek.Tak juz od dwoch lat czy cos kolo tego:razz:.
I zawsze - ale to juz do konca zycia mego bede pamietac jak pieknie opowiadalas i "pierwszej" radosci Wienia z powrotu do domu z kliniki , o tym, jak machnal ogonkiem na widok Rumpy i jak krecily potem kolka radosci.
Moze ja jakas nienormalna jestem, ale ja Was po prostu uwielbiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']Gackn, pisz prosze co tam z Wieniem.
My tutaj niezmiennie zagladamy, ja to wrecz z pewna juz systematyka, pierwsza poranna kawa i hop na Wienia watek.Tak juz od dwoch lat czy cos kolo tego:razz:.
I zawsze - ale to juz do konca zycia mego bede pamietac jak pieknie opowiadalas i "pierwszej" radosci Wienia z powrotu do domu z kliniki , o tym, jak machnal ogonkiem na widok Rumpy i jak krecily potem kolka radosci.
[B]Moze ja jakas nienormalna jestem, ale ja Was po prostu uwielbiam[/B].[/quote]


Ja tez do tego Klubu Wielbicieli Wieniow naleze:multi:. I tez sie z tym nie kryje.:loveu:
Gackn pisz jak Wienio sloneczko moje?

Link to comment
Share on other sites

Wieniuś nasz kochany walczy ze swoim ciałem ile sił. Oczywiście wszystko przypisuje temu, że pewnie jest głodny i wciąż śledzi nas czy czasem czegoś nie podjadamy. Na leżenie w pokoju wybrał takie miejsce, że wszystkie drzwi a zwłaszcza całą kuchnię ma na widoku. I niech tak tylko coś zjadliwego pojawi się w polu widzenia, zaczyna zrywac się nie bacząc na to, że tylne nóżki Mu nie chodzą. Ma prawie całkowity zanik mięśni w tej łapie z raczyskiem i niewiele bardziej umięśnioną prawą łapkę. Niestety laboratoria w Katowicach zrobiły sobie dłuższe wolne i dr musiał przełożyć pobranie krwi na jutro. Tymczasem Wienio dostaje największą możliwą dawkę scanodylu a w zanadrzu jest tramal, o którym nawet myśleć nie chcę. Rumpusia towarzyszy Wieniowi cały czas. Gdy wynosimy Go w tym kocyku na podwórko, mysli że to są jakieś wygłupy i zaczyna wariować. Na podwórku stoi przy Wieniusiu i nawet stara się nie zrywac do biegu, gdy zobaczy pieska za bramą, bo dostała za to reprymendę, gdy Wieniek próbował biec za Nią. Teraz siedzi na parapecie i szczeka szeptem żeby Wieniusia nie zerwać (choć On i tak słyszy tylko te najgłośniejsze dźwięki). Po prostu w domu jest chory i wszyscy chodzą na palcach. To takie miłe, że jesteście z nami w tych trudnych chwilach, zawsze pomaga mi to jakoś je przetrwać. Wierzę, że w Wieńku jeszcze wiele sił drzemie ale wiem, że "to kedyś" jednak nadejdzie i co ja Wam wtedy powiem?

Link to comment
Share on other sites

Wieniuś chodzi:multi:. Rzuca Go, zatacza się, przewraca ale chodzi. Własnie wsadzaliśmy z Wieniem cebulki tulipanów do ziemi. Trochę późno ale przegapiłam odpowiedni czas. Wieniek, oparty o mnie, bardzo uważnie się przyglądał. Musi przeciez zapamiętać, gdzie nie wolno sikać, żeby mógł wiosną podziwiać rabatkę.
Wyniki badań krwi Wienia, jak to powiedział nam dr, są bardzo dobre jak na Jego wiek. To ja już nie wiem, wszystko zdrowe a Wienio taki chory.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Wieniek, Ty twardzielu:loveu::loveu::loveu:To dobrze ze poniekad wybaczyl:razz: Czeslawowi co do wybaczenia bylo i ze sa poniekad:razz: kumplami.
Wieniek, Wieniek, Wieniek:loveu:
gackn1- dziekuje za widomosci, nawet nie masz pojecia jak ja , w sumie obca baba na te wiadomosci czekam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alaa']Wieniek, Ty twardzielu:loveu::loveu::loveu:To dobrze ze poniekad wybaczyl:razz: Czeslawowi co do wybaczenia bylo i ze sa poniekad:razz: kumplami.
Wieniek, Wieniek, Wieniek:loveu:
gackn1- dziekuje za widomosci, nawet nie masz pojecia jak ja , w sumie obca baba na te wiadomosci czekam.[/quote]

nie tylko Ty!
czekamy czytamy i jeszcze raz czytamy...wwracamy i znowu czytamy...
Gackn tak obrazowo i z miloscia to czynisz ze mozna czytac w kolko!
Wieniu trzymaj sie kochaniutki
Swieta za pasem prezenciki trzeba bedzie rozpakowywac..kto szybciej i kto lepsze
Czy Czesio tez bedzie na Swieta?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nowe zdjęcia Wienia, Rumpusi i Czesia :cool3:

[IMG]http://images41.fotosik.pl/40/5c381390565bf3d6med.jpg[/IMG]

z krótkiej informacji wynika, że Czesio nie przyjedzie na święta ponieważ musi pracować

[IMG]http://images36.fotosik.pl/40/f9f0f756a5658c0dmed.jpg[/IMG]

[IMG]http://images40.fotosik.pl/40/b1f6f13818f6d9edmed.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Czesiek - pracowity gość...to stwierdzi kazdy po obejrzeniu zdjęć..A,że pracuje tak jak lubi? To trzeba Mu pogratulowac,że upodobania może wykorzystać w pracy :diabloti:
No jak tam szykujecie sie do świat?
Wieeeeeeeeeeeeeniek odezwij się..Nieustajace pozdrowienia dla zawsze akuratnej Rumpki :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...